Praktický zubní lékař
Na Hliništi 32, Jihlava

Pan Doktor je opravdu odborník a jsem ráda, že má tu možnost, být jeho pacientkou. Děkuji.

Je super pomůže a vše řádně vysvětlí

Precizní, komplexní přístup k řešení problému, bere na čas - žádné časové prodlevy v čekárně atd. Jenom se někdy stydím ukázat jeho "dokonalému profesnímu zraku" ukázat své nedokonalé zuby a přiznat někdy nedokonalou zubní hygienu:-)

Nejlepší stomatolog, se kterým jsem se setkala, lidský a profesionální přístup.

jsem velmi spokojen

Pan doktor Coufal je špičkový profesionál. Před léčbou podrobně vysvětlí problém, stanoví léčebný postup. To je pro mně jako pro pacienta důležité: věřím mu a chci spolupracovat. Je neobyčejně pečlivý a věnuje se i výkonům, které jiní stomatologové přehlížejí, zřejmě proto, že jim nepřinášejí finance. Velmi si cením zcela bezbolestného ošetření.

Pan doktor je odborník na svém místě. Souhlasím s příspěvkem, kde byl hodnocen jako přísný, důsledný až pedantský. Je to dobře. Má respekt, je velmi příjemný a ví, kdy má svého pacienta motivovat. Jeho léčba nekončí předepsáním mastičky na koutky, chce vědět zda léčba pomohla či ne. Mé děti (12 a 8) se nikdy k zubaři nebáli. Nikdy zbytečně nečekáme na ošetření.

Děkuji :-))

Byli jsme u něho registrovaná celá rodina, ale dnes už jsme jinde. Manželce začal léčit zuby tak, že jitvrdil, že jiná možnost než můstek neexistuje, dnes u jiného zubaře zub zachráněn bez můstku. A také jsme měli pocit že si kazy "vymýšlí", aby měl výkony = peníze. Poslední hřebíček bylo, když našeho pětiletého syna náhle rozbolely zuby, já jsem ten den byl k panu doktorovi objednán a chtěl jsem po něm jestli, by nevzal místo mně syna. Pan diktor ro byl ochoten udělat jedině za expresní přítlatek. Ještě ten den jsem kontaktoval jiného zubaře, který syna ochotně ošetřil a bez příplatku! Pan doktor nás tímto utvrdil v tom, že jsou u něho peníze až na prvním místě.

Pan doktor je odborník na svém místě. Je velmi pečlivý a spolehlivý, co se týče lékařské práce i termínů objednání. Zkrátka je nej...