Jiří Coufal, zubař Jihlava

MUDr. Jiří Coufal

Uložit

Zubař Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Hliništi 32, Jihlava
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

Pan Doktor je opravdu odborník a jsem ráda, že má tu možnost, být jeho pacientkou. Děkuji.


K
Ověřeny pacient

Je super pomůže a vše řádně vysvětlí


L
Ověřeny pacient

Precizní, komplexní přístup k řešení problému, bere na čas - žádné časové prodlevy v čekárně atd. Jenom se někdy stydím ukázat jeho "dokonalému profesnímu zraku" ukázat své nedokonalé zuby a přiznat někdy nedokonalou zubní hygienu:-)


Nejlepší stomatolog, se kterým jsem se setkala, lidský a profesionální přístup.


jsem velmi spokojen


Pan doktor Coufal je špičkový profesionál. Před léčbou podrobně vysvětlí problém, stanoví léčebný postup. To je pro mně jako pro pacienta důležité: věřím mu a chci spolupracovat. Je neobyčejně pečlivý a věnuje se i výkonům, které jiní stomatologové přehlížejí, zřejmě proto, že jim nepřinášejí finance. Velmi si cením zcela bezbolestného ošetření.


Pan doktor je odborník na svém místě. Souhlasím s příspěvkem, kde byl hodnocen jako přísný, důsledný až pedantský. Je to dobře. Má respekt, je velmi příjemný a ví, kdy má svého pacienta motivovat. Jeho léčba nekončí předepsáním mastičky na koutky, chce vědět zda léčba pomohla či ne. Mé děti (12 a 8) se nikdy k zubaři nebáli. Nikdy zbytečně nečekáme na ošetření.

Děkuji :-))J

Byli jsme u něho registrovaná celá rodina, ale dnes už jsme jinde. Manželce začal léčit zuby tak, že jitvrdil, že jiná možnost než můstek neexistuje, dnes u jiného zubaře zub zachráněn bez můstku. A také jsme měli pocit že si kazy "vymýšlí", aby měl výkony = peníze. Poslední hřebíček bylo, když našeho pětiletého syna náhle rozbolely zuby, já jsem ten den byl k panu doktorovi objednán a chtěl jsem po něm jestli, by nevzal místo mně syna. Pan diktor ro byl ochoten udělat jedině za expresní přítlatek. Ještě ten den jsem kontaktoval jiného zubaře, který syna ochotně ošetřil a bez příplatku! Pan doktor nás tímto utvrdil v tom, že jsou u něho peníze až na prvním místě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Pan doktor je odborník na svém místě. Je velmi pečlivý a spolehlivý, co se týče lékařské práce i termínů objednání. Zkrátka je nej...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti