Březinova 4420/62a, Jihlava

Umístění: Ordinace Jiný

Úžasný člověk,můj nejmilejší lékař.Velmi příjemná ,přestávám mít strach ze zubaře.Nikdy bych Neměnil

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velmi milá, na každou návštěvu se těším. Dříve jsem se velmi obávala zubní ordinace, ale od té doby co chodím k paní doktorce Salašové strach zmizel.
Je pozorná a šetrná, ptá se, jestli mě nic při zákroku nebolí. Vždy mi vysvětlí postup, co bude dělat.
Dojíždím k ní přes 100km, protože mi za to opravdu stojí .

Umístění: Ordinace

Jeden z nejlepších lékařů které jsem měl možnost poznat za svůj život, paní doktorka věnuje své práci naprosto vše. S každým ošetřením jsem byl nadmíru spokojen.

Nejlepší paní doktorka se kterou jsem se kdy setkala a že jsem měla zkušenost už se spoustou zubařů!! Naprosto senzační přístup, a to jak paní doktorky, tak i sestřičky. Tak jak mám panickou hrůzu ze zubařů, tak v rukách paní doktorky mě strach úplně přešel a necítila jsem vůbec nic. Moc děkuji.

Děkuji tímto paní doktorce,která ošetřila moji 3letou dceru po urazu.I když máme jiného stomatologa,tak nás velice ochotně vzala.Opravdu zlatá doktorka i její sestřička.Kéž,by bylo takových víc.

Jedna z nejlepších doktorek co jsem kdy potkal, sice možná trošku ne tolik zkušená jako jiné paní doktorky co jsem pocítil ale toto vše vykompenzuje osobním přístupem a tím jak je milá a hodná. Doktorka fakt nerad ubližuje a nemá z toho žádnou skrytou radost jak si to myslím o ostatních a fakt dělá totální maximum pro komfort a pohodu.