Březinova 4420/62a, Jihlava

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Ordinace

Jeden z nejlepších lékařů které jsem měl možnost poznat za svůj život, paní doktorka věnuje své práci naprosto vše. S každým ošetřením jsem byl nadmíru spokojen.

Nejlepší paní doktorka se kterou jsem se kdy setkala a že jsem měla zkušenost už se spoustou zubařů!! Naprosto senzační přístup, a to jak paní doktorky, tak i sestřičky. Tak jak mám panickou hrůzu ze zubařů, tak v rukách paní doktorky mě strach úplně přešel a necítila jsem vůbec nic. Moc děkuji.

Děkuji tímto paní doktorce,která ošetřila moji 3letou dceru po urazu.I když máme jiného stomatologa,tak nás velice ochotně vzala.Opravdu zlatá doktorka i její sestřička.Kéž,by bylo takových víc.

Jedna z nejlepších doktorek co jsem kdy potkal, sice možná trošku ne tolik zkušená jako jiné paní doktorky co jsem pocítil ale toto vše vykompenzuje osobním přístupem a tím jak je milá a hodná. Doktorka fakt nerad ubližuje a nemá z toho žádnou skrytou radost jak si to myslím o ostatních a fakt dělá totální maximum pro komfort a pohodu.