Gynekologický ultrazvuk Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Dle mé zkušenosti je pan doktor Luboš Karásek nejen dobrý lékař, ale i člověk. Z návštěvy jsem měla panickou hrůzu a několik let ji odkládala. Velmi mi pomohla jeho empatie, pochopení a psychická podpora, díky které jsem k němu nabyla důvěry a vyšetření se odvážila vůbec podstoupit. Po celou dobu jsem se cítila maximálně respektována, do ničeho a nic mi nenutil a neustále se ujišťoval, zda necítím bolest. I přes to, že to se mnou nemohlo být lehké, výborně zvládl moji paniku a významně mi pomohl snížit můj strach z příští návštěvy. Jsem mu opravdu moc vděčná. Více

Vedení těhotenství

4 500 Kč

• „Хороший специалист и человек! Приятна в общении, хорошо все объясняет и отвечает на все вопросы. Умеет найти индивидуальный подход :) побольше бы таких врачей! Více

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Nejlepší klinika a gynekolog v Praze. Dekuji za 6 let klidu a té nejlepší úrovně. Opět jsem obdržela kompletní vyšetření za 15 minut v nejpohodlnějších podmínkách. Více

Medicinské a estetické centrum Markin

• „K paní doktorce jsem šla s akutním problémem, který bylo nutné ihned řešit. Moje gynekologická ambulance mě bohužel odmítla okamžitě přijmout. K paní doktorce jsem rovnou přešla. :) Vše proběhlo, jak mělo. Více

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Pana doktora mohu vřele doporučit. Gynekolog, člověk, co si na nic nehraje, tudíž mu můžete v klidu říct vše, co Vás trápí. Rád Vás vyslechne a poradí. Nic nezanedbá a se vším Vám pomůže. Sestřičky taktéž, velmi milé. Není nač si stěžovat. :-) Více

Jičínská 8, Praha Mapa

Medica Flora s.r.o.

• „K panu doktorovi chodím už dlouho a jeho péče je opravdu na úrovni. Při vyšetření ani nevíte, že něco dělá, jak je jemný.. Což se o jiných říci nedá a už jsem měla tu zkušenost. Vím ,že se na pana doktora i sestřičku můžu spolehnout a to je v dnešní době docela zázrak. Takže tímto jim děkuji. :) Více

Dlouhá 11, Praha Mapa

Gynekologická ordinace

• „V péči pana doktora Hašlíka jsem byla od začátku těhotenství až do porodu. Je to skvělý odborník, který má navíc úžasně lidský přístup ke svým pacientům. Všechny výsledky vyhodnocuje vždy komplexně, zbytečně nestresuje, ale naopak dokáže rozptýlit obavy, uklidnit a povzbudit. Po celou dobu těhotenství jsem věděla, že jsem pod tou nejlepší kontrolou a mohu mu maximálně důvěřovat. Díky němu proběhl i porod bez komplikací a na celé těhotenství mám tak samé krásné vzpomínky. Pan doktor je absolutní profesionál a zároveň moc příjemný člověk, kéž by takových lékařů bylo víc. Více

Platnéřská 11, Praha Mapa

Gyn-H s.r.o.

Podolské nábřeží 157, Praha Mapa

Ústav pro péči o matku a dítě

• „Paní doktorka je skvělá, ale sestřičky už tolik ne. Paní doktorka tady končí a bohužel mi nebylo sděleno zda tam kam odchází můžou jít s ní i její pacientky a že příště mám volat pouze pondělí až středa. A že buď mám počkat do poloviny září zda lékař co bude místo ní mě převezme a nebo si můžu najít někoho jiného. Je mi to líto, protože lepší doktorku jsem neměla. Více

Chmelová 3312/6A, Praha Mapa

Centrum pro nemoci prsu (První česká lékařská společnost, s.r.o.)

• „Pani doktorku mohu jenom doporucit. Velmi ocenuji nejen jeji milou povahu,ale hlavne jeji znalosti a dovednosti a neskutecnou trpelivost,kterou s pacienty ma. Po predchozi spatne zkusenosti diky pani doktorce vim, ze kazde prohlidky se clovek nemusi bat. Pani doktorce dekuji za vse,co pro me udelala a stale dela Více

Pražská 375, Dobřichovice Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• „K panu doktorovi chodím necelý rok, nemůžu si na nic stěžovat. A paní sestřička velice hodná a příjemná.

Chodovická 10/484, Praha Mapa

GYNOSAN, s.r.o.

• „Nejlepší lékař jakého nyní mám.Dnes jsem u něj byla a jsem unešena jeho přístupem,profesionalitou a pečlivostí.Udělal mi všechny vyšetření k prevenci.Jak jsem se ta bála jí tak jsem šla potěšena odtamtud. Více

Čumpelíkova 1764/2, Praha Mapa

Poliklinika Čumpelíkova s.r.o.

• „Je to absolutní odborník.Mě zachránil život.Tvrdá realita.Ale k čemu sladké jednání, když mám nádor, tak jsou jenom dvě možnosti a on a jeho sestřička Zuzana jsou profesionálové.Wehle Miluše. Více

Kateřinská 7/1526, Praha Mapa

Gynprofi s.r.o.

• „Paní doktorka je úžasná, vyřešila můj velký problém se kterým jsem přišla od bývalé gynekoložky. Milá, ochotná vše vysvětlit, laskavý přístup. To samé i sestřička. Více

Legerova 389/56,, Mapa

Poliklinika I.P.Pavlova, gynekologická ambulance,

• „Vazene damy, nechapu tady ty negativni recenze na pani doktorku Nacovskou. Ja jsem byla vcera u pani doktorky poprve(cekam sve prvni miminko) a byla jsem opravdu velmi spokojena. Pani doktorka je fakt profik, vsechno vysvetli, odpovi ochotne na vsechny otazky. Vysetreni vubec nebolelo, miminko mi ukazovala na ultrazvuku a take si se mnou povidala o me profesi, coz teda me vzdycky potesi, kdyz se nekdo takhle zajima. Takze pani doktorku mohu vsem jen doporucit. Více

Dukelských hrdinů 23, Praha Mapa

Gynekologická ordinace

Kateřinská 7/1526, Praha Mapa

Gynprofi s.r.o.

EUC klinika, Plaňanská 1, Praha Mapa

Gynekologie Kliment

Kartouzská 6, , Praha Mapa

Prague Women´s Health Center s.r.o.