Nejčastěji hledané služby

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Skvělý zubař na kterého jsem čekal opravdu dlouho. Kvalitně a bezbolestně s vysvětlením všeho co je třeba vědět. Doporučuji!

Umístění: ProMag Dental léčba onemocnění dásní

Skvělý pacientský přístup a zároveň velmi pečlivý.

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

K panu doktorovi Bezvershenkovi chodím víc než rok a ze zubařů mám obecně obrovský strach. Díky němu a jeho lidskému přístupu tam chodím relativně "rád". Vše mi vždy jasně vysvětlí a hlavně mně jeho zákroky nebolí, je velice empatický a opatrný. Vřele pana doktora Bezvershenka doporučuji.

Umístění: ProMag Dental ošetření kořenových kanálků

Pan Doktor se postaral nejen o mé zuby, ale i o mé peněžence. Všechno srozumitelné vysvětlil a udělal dobrou práci.

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Je naprosto šikovný zubař . Všechny zákroky proběhly bez bolesti a v klidu

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Doporučuji pana doktora, který ochotně a empaticky pomáhá vrátit mému úsměvu šmrnc a opravuje vše co předchozí zubaři svými zastaralými metodami pokazili.

Umístění: ProMag Dental ošetření kořenových kanálků

Pan doktor je velice vstřícný a milý. Všímá si případných dalších problémů a navrhne hned řešení a doporučení. První zubař, ke kterému nejdu se strachem, ale na jeho křesle člověk může relaxovat. Nikdy jsem si nemyslel, že něco takového bych kdy řekl o zubaři.

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Schopný pan doktor a stejně tak sestřička. Oba dva byli moc příjemní a trpěliví. K zubaři se vždy bojím, ale zákrok byl bez bolesti a všechno co dělali mi vysvětlili, takže ke strachu vůbec nebyl důvod :-) . Pan doktor mi našel několik kazů, které moje předchozí paní zubařka vůbec nenašla. Mimo jiné je ordinace nově a moderně vybavená. Je vidět, že se pan doktor i sestřička vyznají v tom, co dělají a zubařinou žijí. Velmi doporučuji.

Umístění: ProMag Dental keramické korunky

Pan doktor je skutečný lékař, opravdu mu zaleží na pacientech. Má šetrný a pečlivý přistup. Mohu jen doporučit !