Maryana Kovalchuk, zubař Praha

104 objednaných návštěv během 30 dní

Další dostupný termín:
Viz kalendář

Přijímám: dospělí
Hotovost, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 4 Více
720 94.....

Bělení zubů

Dentální hygiena

Endodontické konzultace +7 Více

Estetická stomatologie

Implantáty

Keramické korunky

POHOTOVOST o víkendu a svátcích. Na základě telefonické objednávky, maximálně do 120 minut. V rámci této pohotovosti bude pacientovi poskytnuto akutní...

• zubní kámen

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. keramické korunky

Super doktorka, příjemna, vždy poradí, snaží se udělat to nejlíp jak to jde, a bez bolesti. Pokud je zapotřebí, tak klidně může zůstat díl v práce.
Naprostá spokojenost...
Jen tak dál..

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. ošetření zubního kazu

U pí. doktorky jsem byla zatím pouze jednou a byla jsem spokojena. Pí. doktorka je příjemná, rychlá, zásah byl bezbolestný.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Paní doktorka je velmi šikovná a moc milá, její práce je precizní a zároveň pracuje rychle, je vidět, že ji práce baví a že se snaží svým pacientům bezbolestně pomoci se zlobivými zuby ???? a sestřička je taky hodná ????doporučuji ????

Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. zirkonová korunka

Ordinaci navstevuji pravidelne a jsem nadmiru spokojen. Mam panickou hruzu ze zubaru, ale tady me nebolelo nikdy nic. Doktorka i sestricka velice prijemne. Nekdo muze namitnout, ze to stoji dost penez, ale ceny jsou normalni a za kvalitu ze plati. Pojistovny bohuzel nejsou pripraveny. Ja pred zmenou zubniho lekare sice neplatil nic, ale bylo to videt na mem chrupu, takze ted me davaji zde dohromady a ja jsem za to moc rad. Hlavne zuby mate na cely zivot.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. preventivní prohlídky

Paní doktorka je velmi milá, příjemná, byla jsem na trhání osmiček, vše proběhlo bez bolesti. Mohu jen doporučit :-)

Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

Все очень оперативно и профессионально! За 20 минут сделали чистку и удалили зуб) ребёнок даже понять ничего не успел) рекомендую)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. zubní vyšetření, ošetření kazů

Paní doktorka je příjemná, má moderní ordinaci i metody. I když můj strach ze zubařů a obecně z doktorů pořád trochu přetrvává, tady bylo zatím všechno provedeno dobře, rychle a hlavně pečlivě, kvalitně a šetrně.

F
Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. Trhání zubů

K paní doktorce chodím velice rád. Je moc milá a velice šikovná. Všem doporučuji. Odborník na svém místě. Sestřičku má velice milou a pozornou. Chodí k paní doktorce i moje manželka. Jsme spokojeni a neměnili bychom.

Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

Skvělá paní doktorka. Příjemná, mílá, vše srozumitelně vysvětlí a zákroky jsou bezbolestné. Ordinace má moderní a profesionální vybavení.

Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

Perfektní přístup k pacientovi. Paní doktorka i sestřička moc příjemné. Vše vysvětlila. Velká spokojenost. Děkuji.

• zubní kámen

• zubní lékař - stomatolog
  • dentální hygiena

Stáže

• Ivano – Frankovská univerzita
  • Stomatologie Skalka, S.r.o.

Znalost jazyků

Čeština, Ruština, Ukrajinština