Maryana Kovalchuk, zubař Praha

MUDr. Maryana Kovalchuk

Zubař přijímá nové pacienty

73 objednaných návštěv během 30 dní

Na Poříčním právu 376/1, Praha
HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Endodontické konzultace +7 Více

Estetická stomatologie

Implantáty

Keramické korunky

K mým zkušenostem patří praxe v oblasti konzervační stomatologie, ošetřování zubních kanálků, zhotovování výplní, rekonstrukce zubů, dentální hygiena,...

• zubní kámen

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

Výborný přístup k pacientům a velmi kvalitní péče. Nemám žádný strach před návštěvou této ordinace. Velice doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. zubní tmel

Sem moc spokojena ,a od dnes jen k doktorce Maryane Kovalchuk !!!!
Dobrý přístup ,no a důležité výsledek . Děkuji Vám ;)

Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

Paní doktorka je první zubařka u které jsem se cítila opravdu pohodlně a dokonce jsem se na návštěvu těšila. Je milá, trpělivá, hodná. Velmi ochotně a sama od sebe mi vysvětlila postup ošetření a následující kroky. Paní doktorku doporučuji všem, kdo měl negativní zkušenost s předchozími zubaři.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. Zubní kaz

K paní doktorce chodím již od března. Zuby jsem měla v mizernému stavu. Paní doktorka mi je spravila postupně, bez jakýchkoliv připomínek, že se třeba o zuby špatně starám. Do dotazníku, který jsem vyplnila při první návštěva jsem uvedla, že jsem poučena o zubní hygieně, co používám a nepoužívám a paní doktorka se v tom nerýpala, což jsem ocenila. Spravování zubů - vrtani- mě vyšlo draho, ale paní doktorka má super přístup, pracuje poměrně rychle, žádné zbytečně prodlevy. Jsem ráda, že jsem na ní narazila. Jo a sestřička je také noc fajn. Hodně oceňuji možnost objednání v systému i přes telefon.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. preventivní prohlídky

První návštěva , paní doktorka přesně popsala a navrhla řešení léčby. Příjemné prostředí. Určitě se budu rád vracet k ošetření.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Naprosto skvělý přístup a ošetření, vše proběhlo v klidu, bez čekání a navíc dceři vytrhla oba zuby při jedné návštěvě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. prevence zubního kazu

Doktorka pečlivě a bezbolestně ošetřila můj první zubní kaz. Jsem ráda, že jsem konečně našla zubařku, která mi vyhovuje a je i velmi příjemná a sympatická.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. Oprava zubů

Zubare jsem mnoho let opomijel z duvodu strachu z výkonu. Musím souhlasit že paní doktorka dokáže pacienta uklidnit a má velkou trpělivost. Zákrok provedla bezbolestne.Vse co bude delat mi popsala. Nabizi i různé cenové varianty v zájmu pacienta.Kdybych věděl že ošetření je už na takove úrovni tak jdu k zubaři už dříve.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Velmi milá a šetrná lékařka, postup zákroku ochotně vysvětlí, komunikuje, reaguje na pacienta. Kdyby byl takový každý lékař, svět je hezčím místem :)

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. chirurgická extrakce zubu

Je to veľmi príjemná zubárka šla som tam na extrakciu zuba a hneď mi pani zubárka vyčistil aj kanáliky u druhého zubu som spokojna

• zubní kámen
  • strach ze zubařů