Maryana Kovalchuk, zubař Praha

Maryana Kovalchuk

Zubař přijímá nové pacienty

99 objednaných návštěv během 30 dní

Průběžná 633/89, Praha
Stomatologie skalka s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 5 Více

Preventivní prohlídky

Léčba onemocnění dásní

Vyšetření rtg +27 Více

Zubní korunky

Digitální rentgen

Zubní vyšetření

K mým zkušenostem patří praxe v oblasti konzervační stomatologie, ošetřování zubních kanálků, zhotovování výplní, rekonstrukce zubů, dentální hygiena,...

• zubní kámen
  • strach ze zubařů
  • skvrny na zubech

Ukončené školy

• Atestační zkouška / specializovaná způsobilost zubního lékaře

Znalost jazyků

Ukrajinština, Ruština, Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. S dcerou

Super děkuji. Paní doktorka i sestřička byly hodné a šikovné. Dcerka se bála ale já asi víc. Moc děkuji a těším se na další zákrok

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. vstupní prohlídka

Jak jsem čekal, když jdete na prohlídku po cca 5 letech. 3 kazy a jedna 8čka ven. Vše naplánováno a během jedné návštěvy realizováno, bezbolestné i po odeznění injekcí. Kousnul jsem paní doktorku jen jednou na památku. Mohu jen doporučit.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Čistenie 4 kanálikov absolútne bezbolestne, veľmi šikovné a rychlo. Prístup seriózny a co je nemenej dôležité, aj sestrička bola milá a ochotná.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. preventivní prohlídky

k paní doktorce jsem se rozhodla jít na základě kladných recenzí na internetu. U zubaře jsem nebyla více jak 10 let. Nikdy mi zubař nevrtal zuby, ani mi nedělal nic, co by mělo být nepříjemné, i přesto mám velký strach. Paní doktorka je milá, zákrok od ní nebolel a doufám, že už se nebudu zubaře bát. Paní doktorce moc děkuji a doporučuji.
Pokorná Monika

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. vstupní prohlídka

Na vstupní prohlídce mi paní zubařka nejprve velice pečlivě prohlédla zuby, poté mi rovnou opravila jeden kaz a i udělala dentální hygienu, beru to jako velké plus, že jsem se nemusela objednávat znovu, že vše zvládla při jedné návštěvě. Paní doktorka sice patří k dražším zubařům, ale na Prahu nic neobvyklého (na malém městě by se cena pohybovala řádově o dost níž), s cenou ošetření jsem byla předem seznámena. Jako velkou výhodu beru to, že lze v ordinaci platit platební kartou. Celý zákrok proběhl bezbolestně (i bez injekce :) )

X
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. ošetření zubního kazu

Paní doktorka je velice precizní a pracuje velmi rychle. Velkou vyhodou je také možnost objednání přes internet. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. Spokojenosť pacientov

Tak túto ordináciu, som sa rozhodla navštíviť na základe hodně pozitívnych recenzií, keďže po mojích predošlých, musím povedať bohatých, no žial dosť zlých skúsenostiach, som dá sa povedať, stratila důveru.. K paní doktorke som prišla viacmenej v pre mňa dezolátnom stave. Po pár návštevách, nemám absolútne čo vytknúť. Všetky ošetrenia v mojom prípade boli 100% bezbolestné. Pani doktorka Vám výjde v ústrety, je pečlivá a určite vie, čo robí. Takisto sestrička je príjemná a usmievavá, v ordinácii panuje uvolnená atmosféra a za odvedenú prácu a citlivý prístup, by si určite pani doktorka zaslúžila hviezdičiek sto! Ja už meniť určite nebudem. Ak má niekto podobný problém, za mňa teda jasne doporučujem!! A ďakujem.. B. Vankovičová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. vstupní prohlídka

Paní doktorka je velice šikovná, jsme moc spokojená s její prací i jejím přístupem. Je vidět, že přesně ví, co dělá :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Paní doktorka je moc příjemná a má profesionální přístup. Měla jsem už několik negativních zkušeností s jinými zubaři, a proto jsem se rozhodla pro paní doktorku na základě zde zveřejněných recenzí a musím říct, že je to zatím nejlepší zubařka, u které jsem kdy byla. Předem sdělila cenu zákroku, pracuje rychle, precizně a bezbolestně, je zdvořilá. Velkou výhodou je také možnost objednání online. Vždy jsem měla velký strach ze zubařů, ale u paní doktorky se nikdo opravdu bát nemusí. Mohu jedině doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. vstupní prohlídka

K paní doktorce jsem přecházel po několika letech bez zubního lékaře a s chrupem vzhledem k tomu v odpovídajícím stavu.

Doktorku jsem si vybral hlavně na základě hodnocení, jelikož mám se zubaři z minulosti velice negativní zkušenosti a rozhodně jsem nebyl zklamán, paní doktorka si 5 hvězdiček za svůj přístup a profesionalitu rozhodně zaslouží.
Návštěvy zatím probíhaly rychle, bez zbytečných průtahů a bezbolestně.

Děkuji,

Endodoncie

Ošetření dítěte

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. S dcerou

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. vstupní prohlídka

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. preventivní prohlídky

Pokorná Monika

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. vstupní prohlídka

X

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. vstupní prohlídka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. vstupní prohlídka

Návštěvy zatím probíhaly rychle, bez zbytečných průtahů a bezbolestně.

Děkuji,
Richard Strnad.