Maryana Kovalchuk, zubař Praha

Maryana Kovalchuk

Zubař přijímá nové pacienty

82 objednaných návštěv během 30 dní

Průběžná 633/89, Praha
Stomatologie skalka s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 5 Více

Preventivní prohlídky

Léčba onemocnění dásní

Vyšetření rtg + 27 Více

Zubní korunky

Digitální rentgen

Zubní vyšetření

K mým zkušenostem patří praxe v oblasti konzervační stomatologie, ošetřování zubních kanálků, zhotovování výplní, rekonstrukce zubů, dentální hygiena,...

• zubní kámen
  • strach ze zubařů
  • skvrny na zubech

Ukončené školy

• Atestační zkouška / specializovaná způsobilost zubního lékaře

Znalost jazyků

Ukrajinština, Ruština, Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Paní doktorku si velice chválím, hlavně za pečlivý přístup. Posuzuji podle špatných zkušeností s jiným zubařem, takže jsem nadšená, že jsem se dostala pod ruce práve paní dr. Kovalchuk. Paní doktorka i sestřička mají příjemné vystupování. Ordinace má i rentgen, takže už nemusím lítat mezi budovami nebo ordinacemi, kde stojí fronty nervózních lidí čekající na ošetření či rentgen.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Doktorka je šikovná, dělá svou práci rychle a kvalitně. Je velmi milá a přívětivá. Šla jsem k ní, protože přijímá nové pacienty a má pracoviště blízko mého domu, a po dvou návštěvám (potřebovala jsem dentální hygienu a léčení zubních kazů) jsem úplně spokojená.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Výborný profesionální přístup a hlavně šetrnost ????, nemůžu jinak než 5 hvězd.
Dále rychlé jednání, bez zbytečných průtahů.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Vše včas, rychle a kvalitně. Doktorka je kvalifikovaná a zdvořilá. Dobré umístění ordinace. Jsem spokojená.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. vstupní prohlídka

Pani zubařka je moc milá a sestřička taky.Bez čekání.Vše působí profesionálně a moderně.Opravdu doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. vstupní prohlídka

Příjemná komunikace s lékařkou i sestrickou,vstřícné milé a profesionalni jednani ,možnost domluvy bez jakýkoliv problémů

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. Prohlídka chrupu a plombování 3 zubů

Dnes jsem byla na prvním ošetření chrupu u paní doktorky MUDr. Maryany Kovalchuk. Paní doktorka je velmi příjemná, ohleduplná a jemná k pacientům, takže můj původní strach a obavy z bolesti byly zcela zbytečné. Proto paní doktorku doporučuji i ostatním pacientům.
Veronika Pěkná,
Praha 10.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. Vstupní prohlídka

Paní doktorka byla perfektní. Začali jsme k ní chodit celá rodina a už jinou zubarku nechci. Základní vyšetření proběhlo naprosto v pořádku, navíc paní doktorka zvládla skvěle i zubni hygienu celé rodiny a to včetně mé malé šestileté dcery, která měla velký problém se zubním pigmentem. Určitě ji mohu všem jen a jen doporučit!!!! Konečně se mé děti nebojí zubaře :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. Poskozeny zub

Byl jsem drive na Skalce u pani doktorky Horackove, se kterou jsem byl zcela spokojeny. Kdyz jsem do centra volal, bylo mi oznameno, ze po ni pacienty prebirani pani K. Ohledne bolesti jsem byl objednan na 14 hodin. Jel jsem s manzelkou autem a kvuli spatne doprave castecne porusoval predpisy. Poprosil jsem manzelku, aby napsala do centra sms, ze dorazim ve 14 hodin a pet minut a poprosil o informaci, jestli je pani K. ve stejne ordinaci jako byla pani H. Bez odpovedi. Ve 14: 05 jsem vybehl schody a dobehl k ordinaci, na ktere byla velka cedulka 'pacienty po doktorce Horackove prebira pani Kovalchuk'. Zaklepal jsem a pet minut cekal, nez jsem se ujistil, ze za dvermi je ticho. Pak jsem vyrazil na pruzkum a ordinaci nasel vlevo hned za schody. Po zaklepani mi bylo otevreno a byl jsem jemne pokaran za pozdni prichod s tim, ze sms jim dorazila, ale co by na posledni chvili odpovidali..
Posadil jsem se na kreslo a vysvetlil, ze jsem ve spechu skousl osmickou brok v kachne, a kousek zubu se mi odlomil. Pani doktorka rekla, ze poskozene osmicky, ktere uz mely vypln, neopravuje a ze tak jako tak na ten zub nekousu, protoze dole protismicka neni. Ma odpoved, ze na zub kousu vzhledem k nepravidelnemu skusu a ze jsem si ho prece poskodil skousnutim broku, ji neuspokojila.
Oznamila mi, ze zub vytrhnem, k tomu mi OZNAMILA, ze predelame mustek vpravo dole, ze ktereho mam asi 10 let odpadlou keramickou cast korunky, dodam, ze problem je ciste kosmeticky, mustek mi 16 let bez problemu funguje a ani ja, ani zadny zubar nemel s jeho existenci problem. Kdyz jsem uslysel: "Stary mustek oddelame, z tech dvou zubu vytahneme nerv, protoze na zive zuby mustek nestavim", chtel jsem se z kresla zvednout a utect. Proste jsem rekl, ze mustek slouzi, nemam s nim nejmensi problem ani zadny duvod ho predelavat, dekuji, ne!
V objednacim hovoru jsme zminili moznost preventivni kontroly, pokud cas dovoli. Zeptal jsem se tedy pani doktorky, jestli mi muze prohlidku provest. Rekla, ze to udela na zaklade snimku.
Venku z ordinace pote, co jsem rekl, ze jeste zavolam, jestli potvrdim pondelni trhani osmicky nebo ne, jsem si uvedomil, ze v te smrsti v ordinaci jsem si nechal udelat preventivni prohlidku ze snimku, ktery je minimalne rok a pul stary.
Pote, co jsem manzelce vylicil vsechno sve rozhorceni z toho, ze jsme se v ordinaci evidente 'nepotkali', jsem sebral odvahu a zavolal do ordinace a rekl sestricce, ze nechci, aby se do systemu zanesla preventivni prohlidka na zaklade rok a pul stareho snimku, s cimz sestricka nemela problem a naznacovala, ze si mozna data nevsimli (?) a ze mi pani doktorka muze udelat aktualni prohlidku.
Dosel jsem k zaveru, ze pokud se rozhodnu pro vytrzeni osmicky, pak po konzultaci s jinym zubarem.
Jsem proste pro zivot a ne pro smrt a proto bych mel radsi vsechny tri zuby, jejich popravu pani doktorka v minute navrhla, zive. Jsem uz proste takovy.
Zavolal jsem na stredisko a oznamil, ze pondelni termin trhani rusim, poprosil znovu sestricku aby do systemu 'preventivni prohlidku' nezanasela a rekl, ze k pani doktorve chodit nebudu.
Poslednich par desitek let sveho zivota se snazim nehodnotit, spise popsat, co jsem zazil. Tento zazitek jsem chtel predat jako prevenci pro vsechny, kteri podlehnou tomu, co je jim proste OZNAMENO. Pochopil jsem, ze nejakou tu hvezicku nahore odkliknout musim, tak jsem jednu odklikl..
Howgh
MgA. Pavel Rohlena

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. preventivní prohlídky

Pani doktorka je velmi vstricna, prijemna, vse vysvetlila a doporucila nejvhodnejsi postup. Behem vrtani kazu se nekolikrat ujistovala, jestli me to neboli a kdyz jsem neco citila, prestala a pockaly jsme, aby anestetikum pusobilo vice. Po prvni navsteve muzu pani doktorku jen doporucit ????????

Preventivní prohlídky

Pohotovostní služby

Endodoncie

Ošetření dítěte

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Výborný profesionální přístup a hlavně šetrnost ????, nemůžu jinak než 5 hvězd.
Dále rychlé jednání, bez zbytečných průtahů.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. Prohlídka chrupu a plombování 3 zubů

Veronika Pěkná,