Maryana Kovalchuk, zubař Praha

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Přijímám: dospělí
Hotovost

Čas objednání je orientační, záleží na délce vyšetření předchozího pacienta. POHOTOVOST o víkendu a svátcích. Na základě telefonické objednávky, ma...

• Zubní kámen

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. preventivní prohlídky

K pani zubarce chodime jiz cca 2 roky a jsme maximalne spokojeni, je velmi pecliva, profesionalni, s kazdym problemem si vzdy poradi. Nemenili bychom.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. ošetření zubního kazu

Paní doktorka i sestřička jsou úžasné. Určitě doporučuji všem. Po první návštěvě jsem dala telefonní číslo svým pěti známým...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Paní doktorka je šikovná, hodná, empatická. Bezbolestný zákrok - čištění kanálků, broušení, nasazení korunky.

Perfektní ošetření, jako vždy. Paní doktorka i sestřička, obě jsou moc milé, usměvavé a vstřícné. Skvěle vybavená moderní ordinace, rychlé bezbolestné ošetření a lidský přístup, to vše pomůže překonat obavy a strach, takže do této ordinace se vracíme rádi.

S paní doktorkou jsem moc spokojená, je profesionální, pečlivá, snaží se, aby nic nebolelo. I sestřička je moc milá

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. Jiný

Dlouho jsem nebyla u zubaře, neboť jsem měla strach apod. Poté jsem si řekla, ze bych měla jít na preventivku a zuby zkontrolovat. Zvolila jsem paní doktorku na základě recenzí a udělala jsem velmi dobře. Strach ze zubaře už nemám, neboť jakékoli ošetření bylo bezbolestné, výsledek byl vždy precizní (vrtání, čištění kanálků, dentální hygiena, výplň zubu apod.). Dále mi vyhovuje krátká objednací doba a především pečlivost paní doktorky :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. dentální hygiena

Milá lékařka i sestra, mám pocit, že je velmi pečlivá, Odborně zdatná, odcházím s výborným pocitem,

U paní doktorky jsem byl už vícekrát a vždy spokojenost. Bez čekání, bez bolesti a zákrok vždy rychlý a účinný.

Paní lékařka je velmi sympatická.Přijde mi pečlivá,trpělivá,jemná a poctivá.Snaží se vyjít vstříc mým potřebám.Občas bych si přál,aby více říkala co dělá,což s otevřenou pusou moc nelze :-) Věřím že do příště (byl jsem již 3x) vykomunikuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. zubní vyšetření

paní lékařka je vstřícná, komunikativní, pečlivá, postup ošetření vysvětlí a všímá si reakce pacienta

• Zubní kámen

• zubní lékař - stomatolog
  • dentální hygiena

Stáže

• Ivano – Frankovská univerzita
  • Stomatologie Skalka, S.r.o.

Znalost jazyků

Čeština, Ruština, Ukrajinština