Maryana Kovalchuk, zubař Praha

MUDr.
Maryana Kovalchuk verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

106 objednaných návštěv během 30 dní

Adres

Průběžná 633/89, Praha
Stomatologie skalka s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 5 Více

Preventivní prohlídky

Léčba onemocnění dásní

Vyšetření rtg + 27 Více

Zubní korunky

Digitální rentgen

Zubní vyšetření

K mým zkušenostem patří praxe v oblasti konzervační stomatologie, ošetřování zubních kanálků, zhotovování výplní, rekonstrukce zubů, dentální hygiena,...

• zubní kámen
  • strach ze zubařů
  • skvrny na zubech

Ukončené školy

• Atestační zkouška / specializovaná způsobilost zubního lékaře

Znalost jazyků

Ukrajinština, Ruština, Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Paní doktorku všem velice doporučuji! Je moc šikovná, s lidským přístupem, stejně tak i sestřička. Během tří návštěv mi dala dohromady celou pusu. To vše bez bolesti, bez komplikací. Opravdu jsem maximálně spokojený!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. ulomený zub

- jasné informace o poplatku za úkon
- rychlé objednání (návštěva ordinace týden po objednání)
- rychle a kvalitně spravený zub

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Pani zubařku mohu jenom doporučit! Stašně dlouho jsem se odhodlávala zajít k nějakému zubaři (kvůli strachu), většinou jsem k němu šla jednou a už jsem nepřišla.Nakonec jsem se rozhodla, že podle recenzí pro p. doktorku, byla jsem u ní už 4x a mohu maximálně doporučit! Zuby mám v absolutně hrozným stavu a bylo potřeba s tím už začít něco dělat. Paní doktorka je moc hodná, zůstala i kvůli mým bolestem po pracovní době a ošetřila mě. Nepoznala jsem ještě tak skvělou zubařku. Přítel k ní začal také chodit a už jinam nepůjdeme! V Praze jsme si prošli dost zubařu, ale až teď jsme poznali, že chtělo čas a kouknou na net a najít si tu, která nám bude vyhovovat. A paní sestřičku jsem viděla jen dvakrát, ale také moc milá :-) Dokonce můžu říct, že se i těším na další návštěvu. Všude kde chodím, doporučuji. :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o.

Profesionální, velmi šikovná a sympatická lékařka. Jsem moc spokojená, doporučuji všem. Měla jsem z návštěvy zubaře strach, ale teď se vůbec nebojím. Moc děkuji za péči a doporučuji všem.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. Endodoncie

Paní zubařku vřele doporučuji, po pěti marných pokusech o vyčištění kanálků v horní sedmičce u mé stálé zubařky, se to zde povedlo na první pokus, takže je vidět, že paní Kovalchuk opravdu ví co dělá, navíc zde během mých dvou sezení panovala uvolněná atmosféra a nebyl jsem tak ve stresu jako při svých dřívějších zkušenostech s jinými zubaři. A obešlo se to bez bolesti :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. Vrtání, dentální hygiena, prohlídka

Vždy jsem se k zubařům bála, ale u paní doktorky Kovalchuk vím, že jsem v dobrých rukou. Všechno mi vysvětluje a ukazuje. Je empatická a citlivá. Ví, co bolet bude a nebude a dělá vše pro to, aby pacienta nic nebolelo. Mohu vřele doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. vstupní prohlídka

2 listopadu jsem byl u paní doktorky na vstupní prohlídce. Žádal jsem paní doktorku zda by mi udělala 5 korunek na pojišťovnu jelikož momentálně nemám finance na keramické korunky které bych v budoucnu chtěl. Odmítla mě s tím že ,,plastové'' korunky způsobují zánět. Jestli je to pravda pak je hrozné že pojišťovna proplácí něco co škodí. Možná se paní doktorka lekla mé ICHS a léků na ředění krve. Nechci paní doktorce tady kazit hodnocení byl jsem u ní v ordinaci jen jednou a třeba jsme si jen nerozuměli.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. Čistenie zubných kanálikov

Výbroná práca a bezbolestný postup. Cena bola dopredu zdelená. Pani zubárka a sestrička sú vždy veľmi príjemné a radi Vám zodpovedajú Vaše dotazy.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. rekonstrukce zubů

Musím přiznat,že jsem měl trochu strach po první návštěvě,ale po druhé už opravdu opadl.Paní doktorka je velmi pečlivá a jemná,co se týká přístupu k pacientům.Vše naprosto v pořádku.A to mi dělala pět korunek najednou...A samozřejmě i setřička je super - je vidět že tvoří skvělý tým...Děkuji.

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. extrakce zubu

U paní doktorky jsem byla po druhé. Již při první vstupní prohlídce mně vytrhla první osmičku, teď druhou. Obě bezbolestně i hojení proběhlo bez komplikací. Paní doktorka je moc šikovná a je to příjemný, milý člověk, stejně tak jako i sestřička. Moc děkuji a všem tuto ordinaci doporučuji.

Preventivní prohlídky

Endodoncie

Ošetření dítěte

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. ulomený zub

- jasné informace o poplatku za úkon
- rychlé objednání (návštěva ordinace týden po objednání)
- rychle a kvalitně spravený zub

Umístění: Stomatologie skalka s.r.o. Endodoncie