Maryana Kovalchuk, zubař Praha

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Přijímám: dospělí
Hotovost

Čas objednání je orientační, záleží na délce vyšetření předchozího pacienta. POHOTOVOST o víkendu a svátcích. Na základě telefonické objednávky, ma...

• Zubní kámen

• zubní lékař - stomatolog
  • dentální hygiena

Znalost jazyků

Čeština, Ruština, Ukrajinština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. zubní vyšetření

Rychlé objednání,velmi milý a ochotný personál,přišla jsem se zánětem zubu, paní doktorka, byla hodná, profesionální a hlavně lidská. Mé obavy ze zubaře se díky paní doktorce rozplynuly. Mohu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. dentální hygiena

Dentální hygiena byla provedena bezbolestné a kvalitně. A ještě mi byla provedena preventivní prohlídka. Všechno za jednu návštěvu. Vše proběhlo v příjemné atmosféře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Paní doktorka se mi vždy snaží pomoci jak nejlépe může, napravuje chyby předešlé zubařky, která porazila co se dalo, a i se sestřickou jsou velice empatické, každé ošetření je velice šetrné. Snaží se především pracovat s mým strachem ze zubařů, který je taktéž příčinou mnoha mých problémů a musím říci, že díky sestričce a paní doktorce strach pomalu, ale jistě odchází.
Rozhodně doporučuji.
Perfektní péče!
Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. ošetření zubního kazu

Moje původní lékařka, ke které jsem chodila dlouhá léta, odešla do důchodu, a proto jsem se trochu obávala své první návštěvy u paní dr. Kovalchukové. Byla jsem ale velmi příjemně překvapena. Chválím nejen rychlost objednání, hezké prostředí, ale i velmi sympatickou sestřičku, která mne ještě před ošetřením se vším seznámila, včetně ceníku. Paní lékařka pak byla velmi pečlivá, rychlá a při tom šetrná a citlivá. Ošetření proběhlo i bez injekce bezbolestně. Jsem moc ráda, že jsem paní doktorku našla. Budu k ní chodit i nadále.

Zubařů jsem se vždycky moc bála, a proto jsem hledala zubařku s dobrými recenzemi. Musím opravdu uznat, že tady veškeré kladné recenze jsou oprávněné. Zubařka i sestřička byly moc milé, ochotné a pomohly mi. Ošetření vůbec nebolelo, a doufám že to tak bude už pokaždé.

Perfektný precízny prístup, rýchlosť objednania. Pani doktorka aj sestrička maximálne empatické a profesionálne. Ordinácia trošku schovaná, v budove práve prebieha rekonštrukcia, tak predpokladám, že po skončení prestavby sa označenie zlepší. Inak samotná ordinácia čistá, nová, dokonca vybavená RTG. Odporúčam na 100%.

K paní doktorce chodím už nějaký ten pátek a jedním slovem je prostě skvělá. Díky její skvělé práci se můžu zase více usmívat. Pani doktorka mě i přes moji,, spoušť '' v puse nikdy nijak nesoudila. Naopak se vždy snažila pomoci. A pokud má někdo nepredstavitelny strach ze zubaru jako já, pak věřte, že jedno ošetření od paní doktorky vas ho rychle zbaví. Já sem z ní nadšená a doporučuji ji všem kdo má strach nebo hledá zubaře. Chvála patří také její sestricce, která je vždy milá po telefonu i v ordinaci.

Profesionální péče o vaše zuby, paní doktorka je velmi příjemná a pečlivá. Máme za sebou trhání osmičky i spravení pár zubů a za mě naprostá spokojenost, vše bezbolestné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o. zubní vyšetření

Pani Doktorka a Sestřička velice zdvořili a pečlivi,vše vysvětleji a dohodnou s pacientem na postupu.
Trhani -nekolik zubu jednou ranou,proběhlo na 1+
Doktorka velice profesionalni.

Byli jsme velice spokojený, příjemny personál a sympatický, příjemné prostředí,za nás velka spokojenost

• Zubní kámen

• zubní lékař - stomatolog
  • dentální hygiena

Stáže

• Ivano – Frankovská univerzita
  • Stomatologie Skalka, S.r.o.

Znalost jazyků

Čeština, Ruština, Ukrajinština