Nejčastěji hledané služby

LÍŠKA dental s.r.o.

Naše klinika se zaměřuje na mikroskopickou stomatologii, zejména endodontické ošetření, neboli ošetření zubních kanálků.
Jsme rodinná klinika a...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o. ošetření zubního kazu

S MDDr. Martinem Líškou jsem velmi spokojena.Vstřícný a profesionální přístup. Všechny postupy vysvětlí.

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o. estetická stomatologie

MDDr.M.Liška.Milý,snaží sa pomoct,pekne svetlí,výkony sú bezbolestné,prešiel ma strach zo zub. lekára a konečne som sa tešila na každú návštevu.Odporúčam.

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o. ošetření zubního kazu

Krásná ordinace na skvělém místě, příjemné vystupování, vysvětlování postupu. Poprvé v životě mi ošetření kazu nebylo nepříjemné. Díky!

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o. Jiný

Naprostá spokojenost. Pan doktor je precizní a velmi vstřícný. Podstoupila jsem kompletní opravu svého chrupu a nemůžu být spokojenější. Konečně se nebojím zubařů.

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o. extrakce zubu

Děkuji panu doktorovi Líškovi, že se mě ujal.Dekuji za lidský přístup,a překonání mého panickeho strachu,který mám od dětství. Děkuji za to,že mi dal naději, že se budu moci usmát.Doporucuji každému,kdo je v situaci,jako jsem já.

K panu doktorovi chodím krátce, ale v porovnání s předchozími zkušenostmi jsem velmi spokojená. Pan doktor je příjemný vše vysvětlí i je vstřícný ošetření je bezbolestné a precizní. Po konzultaci problémů rád zhotoví léčebný plán což beru jako nadstandardní. Ordinace je velmi příjemná a personál milý a ochotný. Jsem ráda, že jsem našla v dnešní době takového lékaře.

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o. ošetření zubního kazu

Z návštevy zubára som mávala vždy strach, no dnes som sa ho úspešne zbavila. Ošetrenie bolo veľmi profesionálne a bezbolestné. Milý prístup všetkých na klinike. Môžem len odporučiť.

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o. ošetření zubního kazu

Pan Líška se o můj chrup stará již více než 3 roky. Díky jeho detailní péči, přístupu a trpělivosti mi pomohl zvrátit dosavadní negativní zkušenosti ostatních zubních lékařů. Pan Doktor si získal mou důvěru a stará se o celou naši rodinu včetně dětí. Ty se na něj nejvíce těší, i když musí podstoupit drobný zákrok. Já osobně mohu doporučit.

S MDDr. Martinem Líškou jsem velmi spokojena. Péče je na velmi profesionální úrovni, vše podrobně vysvětlí. Je moc milý a přátelský. Nikdy člověka při vrtání nenechá zbytečně trpět. Pravidelně provádí rentgeny zubů. Na případném úkonu se s klientem dohodne. Nic nenutí. Přešla jsem k němu s celou rodinou. Spolu se sestřičkou srší humorem a je u nich v ordinaci vždy skvělá atmosféra. Mohu jedině doporučit :-)

Byla jsem u pana doktora uz asi 3x a vzdy odchazim velmi spokojena. (Ordinace Cool Look)

Prijemne chovani, moc mila sestricka, vse mi bylo vysvetleno. Aroganci (jak jsem se docetla v nekterych recenzi) jsem ani jednou nezaznamenala. Konecne chodim k zubari bez stresu!