Martin Líška, zubař Praha

MDDr. Martin Líška

Zubař Více

LÍŠKA dental s.r.o.

Hotovost, Kreditní karta, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, + 1 Více

Naše klinika se zaměřuje na mikroskopickou stomatologii, zejména endodontické ošetření, neboli ošetření zubních kanálků. Jsme rodinná klinika a tak r...

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

LÍŠKA dental s.r.o.

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o. ošetření zubního kazu

Pan Líška se o můj chrup stará již více než 3 roky. Díky jeho detailní péči, přístupu a trpělivosti mi pomohl zvrátit dosavadní negativní zkušenosti ostatních zubních lékařů. Pan Doktor si získal mou důvěru a stará se o celou naši rodinu včetně dětí. Ty se na něj nejvíce těší, i když musí podstoupit drobný zákrok. Já osobně mohu doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

S MDDr. Martinem Líškou jsem velmi spokojena. Péče je na velmi profesionální úrovni, vše podrobně vysvětlí. Je moc milý a přátelský. Nikdy člověka při vrtání nenechá zbytečně trpět. Pravidelně provádí rentgeny zubů. Na případném úkonu se s klientem dohodne. Nic nenutí. Přešla jsem k němu s celou rodinou. Spolu se sestřičkou srší humorem a je u nich v ordinaci vždy skvělá atmosféra. Mohu jedině doporučit :-)

Umístění: jiné místo Jiný

Byla jsem u pana doktora uz asi 3x a vzdy odchazim velmi spokojena. (Ordinace Cool Look)

Prijemne chovani, moc mila sestricka, vse mi bylo vysvetleno. Aroganci (jak jsem se docetla v nekterych recenzi) jsem ani jednou nezaznamenala. Konecne chodim k zubari bez stresu!

Umístění: jiné místo Jiný

Včera už podruhé jsem byl u Mddr. Martina Líšku, mohu prohlásit, že tak super kvalitní a přitom citlivé ošetřování jsem opravdu málo kdy zažil, konečně mám dobrého zubaře, což je v dnešní době hotové terno..... Dojem z kliniky je moc dobrý a personál velice ochotný, jediný nedostatek je pro mimo pražského modrá zóna, ale to se dá řešit.

Pana doktora Líšku jsem navštívila na klinice Cool look. Ošetření proběhlo v přátelské atmosféře, bezbolestně, vše bylo dopodrobna vysvětleno. Taky paní sestřička byla milá a pečovala, aby vše proběhlo v pořádku. Návštěvu pana doktora a kliniky Cool look rozhodně doporučuju.

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o.

Strašný prístup! Mladý pán doktor bol veľmi arogantný, povýšenecký. Jeho prístup bol veľmi neprofesionálny, z ordinácie som odchádzala znechutená. Navyše tie poplatky sú príšerne vysoké. Za vŕtanie si vypýtal 1000kč! Neodporúčam!!

Umístění: jiné místo Bolesť

Pána doktora som navštívil v COOL LOOKu. Moderné priestory, nová špičkovo vybavená ordinácia s rentgenom i mikroskopom. Ošetrenie bezbolestné, komunikácia na vysokej odbornej úrovni, doktor mladý, ale šikovný a zapálený pre prácu, sestrička príjemná. Doporučujem ošetrenie u pána zubára.

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o. Bolest zubu

Nejhorsi pristup, ktery jsem kdy zazila! Neprofesionalni chovani, arogantni a opovrhujici pristup. Po vstupu do ordinace mi pan doktor arogantne rekl, ze jsem cituji “citlivka”, kdyz mam strach ze zubare. Se sestrou se tomu smali. Porad mi rikal, ze zub nemuze bolet, ze si vymyslim, ale pak ze ho teda vyvrta. Vse delal velmi nasilnym zpusobem, vrtal pres bolest a urazel me, ze to nemuze bolet a ze at nejsem citlivka. Sestra mu jednou rekla, at uz toho ponizovani necha, ale to bylo vsechno. Neustale mi daval studene male veci na zuby a ptal se, jestli to boli (ale ja mu jasne rikala, ze studene mi nevadi). Pak zase rekl, ze si vymyslim a ze to snad neni mozny. Vzal nejaky nastroj a porad me bodal do dasne a delal si srandu, ze to urcite boli!!!!!!
Kdyz jsem to ostatnim vypravela, vsichni rikali, ze to snad byl nejaky psychopat. A doopravdy byl. Tohle je tak jedna tretina z toho, co delal.
Byla jsem tam hodinu a uz k nemu nikdy vic!!!

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o.

V první řadě mě velice zarazilo nevhodné chování nejen pána zubaře, ale i zdravotní sestry. Chovali se hodně arogantně, nedůstojně a to tak, že kdybych už neseděl v křesle, hned bych odjel. Po vytržení zubu jsem měl problémy, které jsem musel následně řešit na pohotovosti. Tam mi bylo řečeno, že pán doktor vytržení zubu odflákl a rána byla natolik zanícená a neošetřena, že jen nechápavě na to koukali. Pokud hledáte profesionální přístup a poctivě ošetřený chrup, rozhodně nedoporučuji.

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o.

Nejsem spokojený s prací pana doktora. Přední zub, na který mi nanášel vrstvu výplně, mi neoddělil od vedlejšího, a původní mezeru mezi nimi musel poté obnovovat broušením a abrazivními pásky; výsledek nebyl stejný jako předtím, a myslím, že to poznamenalo i sklovinu na vedlejším zubu.

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně