Naše klinika se zaměřuje na mikroskopickou stomatologii, zejména endodontické ošetření, neboli ošetření zubních kanálků. Jsme rodinná klinika a tak r...

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o. Jiný

Naprostá spokojenost. Pan doktor je precizní a velmi vstřícný. Podstoupila jsem kompletní opravu svého chrupu a nemůžu být spokojenější. Konečně se nebojím zubařů.

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o. extrakce zubu

Děkuji panu doktorovi Líškovi, že se mě ujal.Dekuji za lidský přístup,a překonání mého panickeho strachu,který mám od dětství. Děkuji za to,že mi dal naději, že se budu moci usmát.Doporucuji každému,kdo je v situaci,jako jsem já.

Umístění: jiné místo Jiný

K panu doktorovi chodím krátce, ale v porovnání s předchozími zkušenostmi jsem velmi spokojená. Pan doktor je příjemný vše vysvětlí i je vstřícný ošetření je bezbolestné a precizní. Po konzultaci problémů rád zhotoví léčebný plán což beru jako nadstandardní. Ordinace je velmi příjemná a personál milý a ochotný. Jsem ráda, že jsem našla v dnešní době takového lékaře.

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o. ošetření zubního kazu

Z návštevy zubára som mávala vždy strach, no dnes som sa ho úspešne zbavila. Ošetrenie bolo veľmi profesionálne a bezbolestné. Milý prístup všetkých na klinike. Môžem len odporučiť.

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o. ošetření zubního kazu

Pan Líška se o můj chrup stará již více než 3 roky. Díky jeho detailní péči, přístupu a trpělivosti mi pomohl zvrátit dosavadní negativní zkušenosti ostatních zubních lékařů. Pan Doktor si získal mou důvěru a stará se o celou naši rodinu včetně dětí. Ty se na něj nejvíce těší, i když musí podstoupit drobný zákrok. Já osobně mohu doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

S MDDr. Martinem Líškou jsem velmi spokojena. Péče je na velmi profesionální úrovni, vše podrobně vysvětlí. Je moc milý a přátelský. Nikdy člověka při vrtání nenechá zbytečně trpět. Pravidelně provádí rentgeny zubů. Na případném úkonu se s klientem dohodne. Nic nenutí. Přešla jsem k němu s celou rodinou. Spolu se sestřičkou srší humorem a je u nich v ordinaci vždy skvělá atmosféra. Mohu jedině doporučit :-)

Umístění: jiné místo Jiný

Byla jsem u pana doktora uz asi 3x a vzdy odchazim velmi spokojena. (Ordinace Cool Look)

Prijemne chovani, moc mila sestricka, vse mi bylo vysvetleno. Aroganci (jak jsem se docetla v nekterych recenzi) jsem ani jednou nezaznamenala. Konecne chodim k zubari bez stresu!

Umístění: jiné místo Jiný

Včera už podruhé jsem byl u Mddr. Martina Líšku, mohu prohlásit, že tak super kvalitní a přitom citlivé ošetřování jsem opravdu málo kdy zažil, konečně mám dobrého zubaře, což je v dnešní době hotové terno..... Dojem z kliniky je moc dobrý a personál velice ochotný, jediný nedostatek je pro mimo pražského modrá zóna, ale to se dá řešit.

Pana doktora Líšku jsem navštívila na klinice Cool look. Ošetření proběhlo v přátelské atmosféře, bezbolestně, vše bylo dopodrobna vysvětleno. Taky paní sestřička byla milá a pečovala, aby vše proběhlo v pořádku. Návštěvu pana doktora a kliniky Cool look rozhodně doporučuju.

Umístění: LÍŠKA dental s.r.o.

Strašný prístup! Mladý pán doktor bol veľmi arogantný, povýšenecký. Jeho prístup bol veľmi neprofesionálny, z ordinácie som odchádzala znechutená. Navyše tie poplatky sú príšerne vysoké. Za vŕtanie si vypýtal 1000kč! Neodporúčam!!

• Zubní kaz
  • Onemocnění zubní dřeně