Brno-Medlánky Brno

Jakého specialistu hledáte?
  • „Moc příjemný pan doktor i sestřička...i když jsem neměla v pořádku doporučení od pani doktorky vzali mně na vyšetření....děkuji Více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• „Pan doktor je velmi příjemný. Jednalo se o první návštěvu, takže spíše šlo o seznámení se s problémy, následovat bude RTG a další kontrola, kde už se budou řešit výsledky a další postup léčby. Zatím maximální spokojenost. Na řadu jsem šla dříve, než jsem byla objednaná, přístup lékaře profesionální, příjemný, takže rozhodně doporučuji. Více

• Ortoped

• Vránova 172, Brno Mapa

• Plastický chirurg

„Maximum je 5 hvězd, ale já dávám 10. Pan doktor je profesionál s lidským přístupem. S pacientem během konzultace tráví spoustu času a snaží se najít nejlepší řešení s ohledem na přání klienta. Přišla jsem za ním s přáním opravy nepovedené augmentace prsou na jiné klinice a s výsledkem jsem maximálně spokojená. Pana doktora mohu jenom chválit a doporučit. Více

Podpěrova 6, Brno Mapa

Ambulance plastické chirurgie

• „K paní dorkorce chodí celá rodina léta. Paní doktorka je velice milá, empatická, pečlivá. Je to odborník, vždy ochotně poradí. Má zlaté ruce, ošetření je šetrné, bezbolestné. Děkujeme Více

Vránova 1500/172, Brno Mapa

AB Zubní ordinace, s.r.o.

• Vránova 172, Brno Mapa

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• „Už jednou jsem psala názor na pana doktora, ale nebyl uveřejněn. Musím opakovat, že pan Mudr. Prachár je naprosto úžasný jak po stránce odborné, tak po stránce lidské. Má zlaté ruce i srdce. Jsem vděčna své paní doktorce, že mne k němu poslala. Plachá Více

Kořenského 23a, Brno Mapa

Stomatochirurgie a implantologie

• „Skvělá! Mám trochu nemoc bílých plášťů, ale tělo si občas žádá, a tady rozhodně nervy nemám:-)... Milujeme ji celá rodina, jsem vděčná za to, že takový doktor existuje. Andělské stvoření a člověk na svém místě... více netřeba.. ♥♥♥ Čápovi Více

Hudcova 74/48, Brno Mapa

Ordinace MUDr. Blanky Číhalové

• „Rozhodně nesouhlasím s tím, co zde bylo o panu doktorovi napsáno. Například léky jen co si hradí pacient a krátké vyšetření. K panu doktorovi jsem došla po delší době s druhým problémem a to bolavá bedra. Vyšetřil mne v ordinaci a doporučil cviky. Poslal mne na rentgen a následně předepsal fyzioterapii. Maximální spokojenost s panem doktorem. Více

Ortopedická ambulance

• „Je skvělá, jak profesně tak i přístup k pacientům. Můžu jen potvrdit to, co zde píšou ostatní. Jsem jejím pacientem snad od roku 1990. A její sestřička, ta je také výborná. S ní se člověk nasměje i když mu do smíchu zrovna moc není. Za mně velké díky oběma. Více

Praktická zubní lékařka

• „Paní doktorku Karasovou jsem navštívila ve fázi ukrutných bolestí,když ostatní lékaři selhali. Mám za sebou pouze první návštěvu,ale ta hovořila za vše. Paní doktorka se mě ihned ujala,i když jsem do poslední chvíle navštěvovala roky jiného neurologa. Vyslechla moje dlouhodobé potíže,prohlédla mě a ihned zahájila další kroky léčby-hloubková vyšetření,atd. Věřím,že z její pomocí najdeme zdroj mých letitých potíží a já jen mohu dodat,že se těším na další návštěvu. Paní doktorka je navíc velice milá,lidská a přátelská. Za mě mohu jen doporučit. Více

Odborný lékař - neurolog

• „Vždy dobře poradí a má velké zkušenosti s novorozenci. Nedělá z ničeho velkou vědu, ale je schopná přijmout i jiný přístup, pokud je dobře zdůvodněn. Více

Vránova 172, Brno Mapa

• „K paní Mrňousové jsme začali chodit nedávno se synem (8m) a jsem nadšená. Skvělý přístup, dostatek času, vše vysvětlí, je ochotná, umí pracovat i s malými dětmi. Mně ve cvičení povzbudí a dodá energii. Neměnila bych. Více

Vránova 116, Brno Mapa

REHABILITACE MRŇOUSOVÁ

• „Měla jsem půl roku menstruaci 2x v měsíci. Byla jsem s tím za paní doktorkou a ta mi na to kupodivu nepředepsala žádný chemický lék, ale poradila mi ať užívám Pupalkový olej. Byla jsem dost skeptická, hormony jsem měla šíleně rozhozené a tak jsem navštívila ještě jednoho gynekologa, který mi chtěl hned předepsat antikoncepci i když věděl, že já antikoncepci nechci a ani brát nemůžu. Paní doktorka Dufková mi jasně vysvětlila, že kdybych si dala antikoncepci mohlo by to dopadnout velmi špatně. Co na ní nejvíce oceňuji a proč ji tak kladně hodnotím? Paní doktorka z mé osobní zkušenosti nepatří k těm doktorům, co by vyloženě živili farmaceutický průmysl a raději mě odkáže na přírodu. S takovým přístupem se již dnes u doktorů nesetkávám a upřímně nevím, jestli mi zabral Pupalkový olej, ale i kdyby ne, tak MS se mi po skoro 3/4 roku vrátila k normálu a mít jiného gynekologa, tak s tím jaké léky užívám a že jsou přímo zakázány se užívat dohromady HA mi jiný lékař poradil slovy" ať to zkusím " i přes to, že mi nenašel žádný nález, který by dokazoval, že mi HA pomůže. Děkuji paní doktorko za lidský přístup, děkuji že ještě dnes existují doktoři, kteří místo chemie doporučí přírodu, když nenajdou žádnou příčinu daného problému a zbytečně nenasazují drastické léky. Více

CLP s.r.o.

• „Paní doktorka mě po dlouhém běhání po doktorech správně nasměrovala ke speciální operaci, která mě zbavila léků.

NEUROLOGIE-REHABILITACE s.r.o.

• „Skvělá paní doktorka, ochotně pomůže a poradí i po telefonu, vždy všechno detailně vysvětlí a je vidět, že je pečlivá. Člověk nemá nikdy pocit,že ji obtěžuje. Více

Banskobystrická 87, Brno Mapa

MUDr. Marie Kučerovská s.r.o.

• „K panu doktorovi Markovi chodím já i můj syn který má silnou závislost na alkoholu a mě léčí s depresemi a sebevražebnými myšlenkami.Našel mi lék,který mě opravdu pomáhá v kombinaci s dalšími na bolesti těla.Ve všem nám vždy ochotně vyhověl,ví a cítí s námi .Syna poslal na tři měsíce do léčebny ,ten je ted v úplně jiném psychickém stavu a celkově se mu daří lépe. U mě se stav celkem stabilizoval.Děkujeme pane doktore za vaší péči a pochopení .Jste odborník na svém místě. Více

Hapalova 22, Brno Mapa

Sdružení Podané ruce, psych. ambulance

• „K MVDr.Pokornému chodím už ze třetím psem a tím nemyslím očkování,ale s vážným problémem a pokaždé dal psa do pořádku (naposled 16 letého KP ,kterému selhávali játra a odmítal potravu) Vřele doporučuji je to opravdový Pan veterinář s dlouholetou praxí Více

Královka 6/835, Brno Mapa

• „Skvělý, pacientům, co o to mají zájem, všechno vysvětlí. Pohodář, odborník na trhání osmiček.

Dlouhé hony 2, Brno Mapa

Praktický stomatolog