Židlochovice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Spokojenost ve všech směrech v péči o děti a dorost. Nevím co vytknout. ????. Paní sestřička je také 100%.

Kurská 2, Starý Lískovec, Brno Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Chodíme za p. Profesorom z Popradu s našou dcérkou ktorá má diagnostikovaný perthes, klobúk dole pred takým prístupom aký p. Profesor má, na Slovensku sme sa s takýmto prístupom zatiaľ nestretli,sme s ním maximálne spokojný, je to skvelý odborník. Více

Brněnská 9, Hustopeče Mapa

Privátní ortopedie

• „Paní doktorka je skvělá, ordinaci doporučuji všem, kteří milují své mazlíčky.Zde jim bude vždy poskytnutá profesionální péče. Více

Mikuláškovo náměstí 16, Brno Mapa

• „Pana Šenkýře mohu doporučit. Oceňuji profesionalitu, individuální přístup a neuvěřitelnou vnímavost k potřebám a založení klienta. Byla jsem zklamaná, když jsem se dozvěděla o jeho odchodu ze Zlína do Brna. Protože s ním mám pouze ty nejlepší zkušenosti, jsem v případě akutní potřeby rozhodnutá dojíždět do Brna. Budu moc ráda, pokud si najde čas a přijme mě třeba i „jako samoplátce“. Vyzkoušela jsem několik fyzioterapeutů a pouze on mi dokázal pomoci a mých dlouhodobějších potíží se „zablokovanými rameny“ mě úplně zbavit. Vzhledem k mému založení a postoji, mi maximálně vyhovoval jeho přístup. Přestože mi určité cviky, tak jako všichni ostatní doporučil, nespoléhal ani v nejmenším na mou aktivitu, ale sám vždy zvolil účinné řešení a mě obdivuhodně rychle dokázal zcela zbavit mých potíží. Vždy se mu podařilo postupně vše úplně uvolnit a odblokovat prakticky bez mé účasti nebo úsilí. Cvičení a pohybu jsem se vždy úspěšně vyhýbala. Přesto mě nabídka na účast a zapojení se do „kruhového tréninku“, který vedl, oslovila a mohu všem doporučit. Více

Fakultní nemocnice Brno

• „Pan doktor naplňuje na 100% ideál odborníka poskytujícího služby. Takové nasazení, zájem o pacienta, znalosti a promýšlení péče jsem ve svém věku (56 let) zažila jenom 2x. Učebnicový příklad toho, co se má a jak dělat. Děkuji. Více

Ortopedická klinika FN Brno

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Ordinaci jsme s maminkou navštívily poprvé, vybraly jsme právě podle recenzí a ničeho nelitujeme. Přijala nás zrovna kolegyně p. Kupsové která všechno vysvětlila, byla moc příjemná, popisovala vše co právě dělá a na závěr pomohla s výběrem pomůcek a poradila správnou péči. Vše bezbolestné, ze zubařů mám hrůzu ale z další návštěvy zde určitě ne. Jsme obě rády že jsme vybraly správně Více

Běloruská 2, Brno Mapa

Ordinace dentální hygieny

Bělení zubů

2 000 Kč

• Plastický chirurg

„Byla jsem u pana doktora na operaci nosu (rihnoplastika) skvělý přístup a skvělá práce personál taktéž sestřičky příjemné a velmi ochotné. Velice jsem spokojená a můžu jen pana doktora doporučit je to špička!!! Více

Vídeňská 297/99, Brno Mapa

KLINIKA PLASTICKÉ A ESTETICKÉ CHIRURGIE CBP

• „MVDr. Petra Eima mohu jen doporučit. Naše klisna rok a půl kulhala na zadní nohu a tři veterináři nedokázali stanovit diagnózu. Obrátila jsem se s prosbou na MVDr. Eima, ten rychle a pružně reagoval a přijel za námi. Již při pohledu na pohyb koně stanovil diagnózu, posléze pohmatem určil sval, který byl zasažen (což se potvrdilo při vyšetření na sonu.) MVDr. Eim nám navrhl možnosti řešení a doporučil doktory, na které se obrátit s operačním zákrokem. Klisnu jsme odvezli na Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně na kliniku koní, kde operaci vedl MVDr. Žert. Tento případ byl i pro ně ojedinělý, nikdo se s ním zde ještě nesetkal. Klisna sloužila jako ukázkový případ, který byl rozesílán i do zahraničí. Kdyby nebylo MVDr. Eima klisna by dodnes kulhala. Jsem ráda, že máme v ČR takového doktora jako je MVDr. Eim, který se orientuje i v ojedinělých případech a který má zkušenosti i s případy ze zahraničí. Děkuji, Mgr. Martina Šopfová Více

Sobotovice, Brno Mapa

BRNO a okolí

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní Hana Chmelařová ošetřuje můj chrup již několik let. Přišla jsem k ní s letitým rozsáhlým zánětem a krvácením dásní, který se díky pravidelnému používání mezizubních kartáčků a kontrolám a ošetřením v ordinací zcela odstranil. Došlo ke zlepšení stavu dásní, k jejich stažení a tím zpevnění uvolněných zubů. Jsem vděčná za pečlivé ošetření a kontrolu, díky níž se daří mému chrupu podstatně lépe. Více

Masarykova 48, Rajhrad Mapa

Dentální hygiena Rajhrad

• „Vynikající lékař, který má obrovskou trpělivost s pacienty, respektive jejich rodiči. Vše dokonale a srozumitelně vysvětluje, nechá si klást dotazy a fundovaně je zodpoví. Nad vším se zamyslí a pacienta důkladně vyšetří. Dokáže dobře poradit a doporučit. Nehledí na čas a má dobře rozplánované pacienty, aby nemuseli čekat, když se diskuze protáhne. Je až neuvěřitelné, že mu můžete zavolat o víkendu a mimo pracovní dny. Když panu doktorovi pošlu lékařský dotaz na email ve večerních hodinách, vždy odpoví obratem. Odborník s lidským přístupem, který adekvátně plní své poslání. Mimo naprostou výše uvedenou profesionalitu je i vtipný! :))) Děkujeme, pane Doktore (záměrně s velkým D)! Petr Kembický & Denisa & NELLINKA Více

Na pískové cestě 321/41, Brno Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem se dostala do pece za minutu dvanáct kdy mě moje gynekolozka poslala na ukončení těhotenství z důvodu závazne nemoci ledvin naši holcicky,paní doktorka mě kontrolovala co týden a nabídla i možné řešení při naši závazne diagnoze,vše dopadlo tak ze se nám po vyvolavanem porodu 39+O narodila holcicka která nám děla samou radost ikdyz boj s nemocnyma ledvinama bude dlouhý díky paní doktorce jsme těhotenství zvládly téměř bez větších komplikaci Více

Centrum prenatální diagnostiky a fetální medicíny FN Brno

• „Vynikající paní doktorka a sestřička, vše vysvětleno i během zákroků, bezbolestně, profesionální přístup i práce, jsem velice rád že jsem se k ní přeregistroval, srovnávat s minulou doktorkou ani nelze, 100% vs 5%, kde navštěva nebyla vůbec příjemná. Vřele doporučuji, negativni commenty ohledně ceny atd. jsou zcela zcestné, přístup a služby jsou nesrovnatelné... Více

Školní 680/2, Střelice Mapa

Zubní ordinace Střelice

• „Paní Lorencová je skvělá veterinární doktorka moc nám pomohla s čim mohla a doporučila i kolegy kteří se dále postarají o léčbu. Vřele doporučuji jak já tak i naše malá fretka. Více

Mikuláškovo náměstí 2, Brno Mapa

Mikuláškovo náměstí 2, Brno - Starý Lískovec

• „Jsme z druhého konce republiky. Mladá paní (slečna?) doktorka byla neuvěřitelně milá, vstřícná, trpělivá, vybavila nás nejnutnějšími léky na cestu, vše vysvětlila, popsala. Pediatrů jsem už zažila celou řadu, tohle bylo velmi příjemné překvapení při jinak velmi nepříjemné laryngitidě. Více

Zadní 13, Brno Mapa

Ambulance praktického lékaře pro děti a dorost

• „super chlapík, a profi lékař, vždy je to u něj profi a ještě se nasměji protože má smysl pro humor. Sestřička taky parádní Více

Sokolova 15, Brno Mapa

Praktický lékař

• Urolog, Sexuolog

„Spokojnost, doporucujem. Zakrok bol rychly, bezbolestny a vysvetleny. Doktor aj sestricka boli laskavi a citlivi. (vyberanie JJ stentu) Více

Kamenice 32, Brno Mapa

Campus klinika

• „Nezbývá mi nic jiného než doporučit. Celý tým naprosto skvělý. Snaha pomoci, cena a celkový přístup, především po odborné stránce, perfektní i přes veškeré námitky naší velice bojovné kočky. Více

Jihlavská 7, Brno Mapa

Veterina Jihlavská

• „Velmi mila a napomocna pani doktorka. Pokud je nejaky problem, tak poradi i po telefonu. Takovi by meli byt vsichni lekari. Více

Jihlavská 206250, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• „Skvělá lékařka, nejlepší co znám. Zdravotní problémy řeší efektivně, je vstřícná, vše vysvětlí a nic neponechánáhodě Více

Oblá 75a, Brno Mapa

Praktický lékař

• Internista, Logoped, Neurolo… g, Ostatní, Psychiatr, Psycholog Více

Náměstí Míru 149, Židlochovice Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.