Moravský Krumlov

Jakého specialistu hledáte?
  • Online konzultace k dispozici

„Velice milá a vstřícná paní psycholožka, dcera byla viditelně spokojenější hned po první návštěvě:-)

Vlhká 25, Brno Mapa

Anna Fiľová - psychologická podpora a poradenství

Psychologická konzultace ONLINE

• Psycholog, Dětský psycholog

Online konzultace k dispozici

„Vše v naprostém pořádku. Snaha pomocí maximální, dochvilnost, uvolnenost a příjemná atmosféra. Nemůžu než doporučit.

Starobrněnská 3, Brno Mapa

Mgr. Kateřina Zhorná

od 1 100 kč

1 100 Kč

Online konzultace k dispozici

„Nikoho lepšího jsem za 20 let všelijakých terapií nepotkala. Myslela jsem, že už se mnou nic nehne. A to jsem se sakra spletla. Za 9 měsíců jsme odvedly víc práce než za posledních 12 let. Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychologická ambulance, Psychoterapie

Psychoterapie

Online konzultace k dispozici

„Pan Marček je zejména velice příjemný človek k rozhovoru. Tolik k subjektivním věcem. Již po pár měsících jsem poznal značný rozdíl v mých názorech a během této krátké doby se mi díky panu doktorovi povedlo zjistit v čem je problém a provést změny jenž mě trápili i víc jak deset let. Chce to určitě čas, ale stojí to za to! Děkuji Více

Sukova 49/4, Brno Mapa

Psychoterapie-Marcek.cz

Individuální sezení

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pani magistra byla od první chvíle plne koncentrovaná na novou klientku. Dobrý pocit a milé prostředi.

Jezuitská 13, 1p., Brno Mapa

Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Nooo kde začít… V den mých pátých narozenin se zastřelil můj otec, zhruba před šesti lety se oběsil můj bratr, před cca dvěma lety mne opustil manžel kvůli jiné ženě (po 11 letech vztahu 3 měsíce po svatbě), jako dítě a dospívající dívka jsem si užila šikany, fyzického i psychického týrání… Následkem toho všeho jsem trpěla úzkostmi, nízkým sebevědomím, nedůvěrou v sebe sama… Zajímavé je, že na okolí jsem působila klidně a vesele… A teď to důležité, díky Jiřímu, mohu říci, že jsem vyrovnaná s výše zmíněnými okolnostmi mého života. Jsem velmi ráda, že jsem ho potkala. Díky jeho otevřenosti, vyrovnanosti, schopnosti naslouchat, přímosti a úžasné schopnosti v patřičnou chvíli odlehčit situaci humorem se mu podařilo, že jsem se otevřela nejen jemu ale hlavně sama sobě. Pokládal mi zajímavé otázky a říkal mi zajímavé pohledy na danou situaci. Což mne donutilo přemýšlet, a hlavně se důkladně „pohrabat sama v sobě“. Když se teď zpětně podívám na své „staré“ já, tak žasnu nad tím obrovským progresem. Dříve jsem se bála třeba zajít nakoupit. Dnes jsem schopná jít nakoupit, stavit se na poštu a vyřídit další věci v jeden den. Což pro mne bylo dříve nemyslitelné. Díky jeho trpělivosti a laskavosti jsem si pomaličku začala budovat sebevědomí a víru, v to, že zvládnu všechno na světě. Je nádherný pocit, když někdo dokáže ocenit, že jste šli nakoupit hned po práci. Pro většinu lidí to je samozřejmá věc, Jiří chápal, že pro mne to byl obrovský krok. Tenkrát mne moc potěšilo, že ocenil mou „odvahu“. Postupně mi dopomohl k tomu nejvíc – najít štěstí sama v sobě. Nyní jsem šťastný a spokojený člověk, kterého netíží stíny minulosti. Vím, že dokážu, vše, co si budu přát. Zvládnu ocenit sama sebe, jsem si vědoma svých kvalit i svých slabých stránek. Vím, co chci a taky vím, co nechci a dokážu to říct nahlas. Jiřímu z celého srdce děkuji a přeji mu vše nejvíc nejlepší ve všech životních oblastech. A Vám, co si toto čtete a zvažujete návštěvu, přeji ať najdete řešení svých problémů a starostí. Více

Pekařská 12, 1. patro, dv. č. 26, Brno Mapa

Soukromá psychoterapeutická praxe

1 200 Kč

• „Paní doktorka Dittrich je výborná lékařka. Byla jsem velmi spokojená. Moc jí děkuji za profesionální přístup.

Libušina třída 4, Kohoutovice, Brno Mapa

Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o.

• Fyzioterapeut, Diagnostik

„Paní magistra je vždy velice usměvavá, pohodová a trpělivá. Na skupinovém cvičení Zdravá záda dokáže vytvořit velice příjemnou atmosféru. S Fyzio Balance mám jen ty nejlepší zkušenosti, doporučuji! :) Více

Schodová 2, Brno Mapa

Fyzio Balance

850 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Jedním slovem SUPER!Velka spokojenost!Synovi pomohla!Prvni navsteva a myslim ze se radi budeme vrscet na kontroly!Velice prijemna hygienistka! Více

Školní 2,Střelice, Brno Mapa

Zdravotní středisko

Cena nebyla přidána

Online konzultace k dispozici

„Katarína je skvělá terapeutka a k tomu moc fajn člověk :) Na sezeních dokázala vytvořit velmi bezpečné prostředí, kde jsem mohla sdílet naprosto cokoliv bez jakýchkoliv obav, pomohla mi zorientovat se ve vlastních myšlenkách a emocích a lépe s nimi pracovat, také sama sebe lépe poznat. Pomohla mi zároveň projít náročnější životní období a bylo skvělé mít ji jako oporu. Moc děkuji za vše, věřím, že z našich sezení budu čerpat celý život a že příznivě ovlivnily celou mou budoucnost. Dávám minimálně 100 hvězdiček z 5 :)) Více

Pekařská 84, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

Individuální psychoterapie (50 minut)

2 000 Kč

2 000 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Terapie mi pomohla, změnila mi způsob myšlení a doufám, že techniky, které mě naučila paní psycholožka mi budou pomáhat. Velice doporučuji. Paní psycholožka je příjemná, sympatická a hlavně se snaží opravdu pomoct! :) Více

Jezuitská 13, Brno Mapa

Psychologická poradna Brno

800 Kč

• „U slecny Elisky je skvele, ze ma o cloveka uprimny zajem, vypta se ho velmi profesionalne na veskere informace, ktere potrebuje pro lecbu. Chodim k ni jiz pres rok, a nemuzu si ji vynachvalit. Vzdy vse ochotne a s usmevem vysvetli, ukaze, klidne i vickrat. Zaroven cloveka motivuje i k tomu, aby cvicil i doma. Konkretne mi pomaha s bolesti hlavy, a s poranenym ramenem a kotnikem. Nezbyva nez ji doporucit vsema deseti. Více

Schodová 2, Brno Mapa

Fyzio Balance

Cvičení

od 750 kč

Online konzultace k dispozici

„Prace s imaginaci, osobni pristup, zajimave zpusoby vedouci k hlubsimu zamysleni se. Citlivost, snaha pomoci bez natlaku Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pani Vaľková je príjemný človek a o to lepší psychológ. Vďaka nej sa dokážem nad svojím vnútorným prežívaním viac zamyslieť a posúvať sa vpred. Vždy sa snaží dôsledne vypočuť a porozumieť. Určite odporúčam aj ľuďom, ktorí sa boja urobiť prvý krok a objednať sa na terapiu. Neoľutujete. :)) Více

Masarykova 37, Brno Mapa

Soukromá psychologická ambulance Mgr. Zuzana Vaľková (v organizaci AGAPO, o.p.s.)

800 Kč

• „Paní Vacková mi svou terapií pomohla překonat překážky, jež se mi vždy zdály nepřekonatelné. Cítím se teď mnohem lépe a více si věřím v sociálních interakcích. Nikdy v minulosti bych si nedokázala představit takový pokrok jaký jsem udělala. A to jen díky paní psycholožce. Více

Dvořákova 13, Brno Mapa

Poradenství, Psychoterapie

Psychoterapie

800 Kč

• „Paní doktorka Beranovská je profesionálka na svém místě - je empatická, příjemná a prohodí i pár vtípků, když ležíte na křesle :) Je velmi pečlivá, neustála se doptává, zda něco nebolí, že kdyžtak "připíchneme", nevezme milimetr zubu navíc, pokud není třeba. Když mi dělala kanálek, necítila jsem ani "ň" a byl to příjemnější zážitek, než zabrušování plomb u mého předchozího zubaře. Pokud jste měli paniku ze zubařů jako já, tak u paní Bernovské Vás to přejde - teď k ní chodím s úsměvem a díky zubní hygieně už si i umím čistit zuby (konečně) :) Mohu opravdu doporučit a nic než superlativa o ní nemohu říct. :) Více

Jakubská 2, Brno Mapa

SMILE FACTORY - ZUBNÍ KLINIKA Brno

Bělení zubů

2 900 Kč

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor Ovísek je vynikající odborník a vynikající člověk. Vyšetřen jsem byl vždy s maximální pečlivostí a zdravotní problém mi byl vždy srozumitelně vysvětlen, čehož si velmi vážím, protože takový přístup není vždy samozřejmostí. Celkově jde vidět na přístupu, že jste u opravdového profesionála. Následné léčení vždy dopadlo na výbornou, proto jsou mé zkušenosti jen pozitivní a pana doktora i paní sestřičku můžu s klidným svědomím a úsměvem jen doporučit. Děkuji. Více

Úpatní 58, Brno, Nový Lískovec, Brno Mapa

Privátní ORL ambulance pro děti a dospělé

• „Pan doktor byl úžasný, vše perfektně vysvětlil, na každou otázku odpověděl, byl super pozitivně naladěný a tuto pozitivní náladu přenesl ihned i na mě. Musím doporučit, s takovou perfektní péči a lidským přístupem jsem se ještě nesetkala. Pokud hledáte skvělého očního lékaře, tak už jiného nehledejte, pan doktor je ten nejlepší. Více

Vídeňská 1010/22b, Brno Mapa

MUDr. Tomáš Mňuk - OFTALMED s.r.o.

• „Paní Petru Nevtípilovou jsme kontaktovali kvůli pomoci při výběru střední školy pro naši dceru. Paní Petra byla velice milá a empatická. Projevila opravdový zájem o dceru, její nadání i zájmy a cítila jsem z ní upřímnou snahu nám co nejlépe pomoci. Což se jí nepochybně podařilo. Děkujeme za vše co pro nás udělala. Více

Masarykova 506/37, Brno Mapa

Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka