Znojmo

Jakého specialistu hledáte?
  • „Mohu jen doporučit. S pány doktory jsem byl velice spokojený. Tak též i s přístupem sestřiček.......

Jarošova 1466/ 71, Znojmo Mapa

zubni ordinace

Bělení zubů

od 1 650 kč

• „Dnes jsem se prevedl od doktorky z Brna do Znojma a na doporuceni kamaradu k pani doktorce Zivkovic. Bez problemu me vzala, sestricka prijemna, pani Doktorka take, ordinace vypada moderne spokojenost. :-) Více

Sedlešovice 46, Nový Šaldorf-Sedlešovice Mapa

MICY s.r.o., praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Pan doktor je velmi peclivy, ochotny, profesionalni, se smyslem pro humor a nikdy nic nezanedba. Muj predchozi (detsky lekar) mi snad na vse predepisoval sirokospektralni antibiotika, diky kterym se mi snizila imunita da se rict na bod mrazu. Pri vstupni prohlidce u pana doktora Svedy jsem byla prekvapena, kolik pochybnosti mel a poslal me na nekolik vysetreni. Samozrejme diky tomu odhalil vsechny nedostatky. Panu doktorovi tak patri muj obrovsky dik a se sestrickou tvori vyborny tym. Více

Rooseveltova 19, Znojmo Mapa

Praktický lékař

• „Top praxe. Příjemný přístup.... k dětem i dospělým.... v akutních případech (bolestech) příjem hned!!! Jediný kdo si tu muže stěžovat je konkurence :D Více

Přímětická 8, Znojmo Mapa

Praktická zubní lékařka

• „MUDr. Doktorka Zdenka Lukešova je velmi dobra lekařka jsem sni moc spokojen a a pro sve pacienty děla dost obetavou praci tim bych ji chtel podekovat je to človek na svem mistě.Dušan Koči. Více

Tasovice 301, Znojmo Mapa

Praktická lékařka

• „velice pečlivá a důsledná paní doktorka. Pokud se jí nějaká zjištěná hodnota nezdá, okamžitě telefonicky neváhá kontaktovat a vše řádně konzultovat. Jsem velice spokojen i s přístupem a jasným a srozumitelným jednáním.Má i skvělou sestřičku, která je značně zatížená, ale i přes to velmi milá, šikovná a laskavá. Prostě tvoří skvělý tým. Více

nám.O.Chlupa 9, Znojmo Mapa

Znojmo

• „Příjemný lékář i sestřička. Včas co jsem byla objednaná jsem šla do ordinace. Byla jsem na odstranění znamének, při zákroku semnou komunikovali co dělají a budou dělat. Vše bylo téměř bezbolestné ( umrtvení trošku štípalo). Mám srovnání s kožní v nemocnici a je to 100 a 1. Navíc jsem u pana doktora platila méně. Více

Velká Michalská 22, Znojmo Mapa

Kožní lékař

• „Nejlepší terapeutka co znám skvělý přístup,přijemná,laskavá,dělá všechno proto aby pomohla má zlaté ruce

Tovární 14, Znojmo Mapa

Fyzioterapie Mgr. Pavla Dubovská

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená, příjemná, milá. Zákrok je vždy velmi šetrný a citlivý. O změně bych vůbec neuvažovala. Více

Dolní Česká 1, Znojmo Mapa

Zubní lékařka

• „Dostala jsem se k panu Dr. na doporučení mé ortodoncie. Jsem za to neskutečně vděčná, ptž již po první návštěvě jsem byla nadšená!!! Přístup, vybavení ordinace a ochota úžasná!! Vyplatí se mi dojíždět 60km. Moc Vám p. Dr. a Vašemu týmu děkuji za Vaši skvěle vykonávající práci. Respekt. Více

náměstí Svobody 1552/3, Znojmo Mapa

Dentální centrum Pod Hradbami

• „z rozvahou si vyslechne problemy pacienta, overi si na nem par veci a leci/pomaha

Dyjákovice 339, Dyjákovice Mapa

• Praktický lékař

„Velmi slušný, vždy ochotný a zkušený lékař. To samé se dá říci o jeho zdravotních sestrách..........

Na návrší 10, Znojmo Mapa

• „Dnes jsem byla u pana doktora poprvé, takže co se týče dlouhodobějšího hodnocení, nemůžu zatím sloužit - možná napíšu za rok. Nicméně: vstupní vyšetření konečně po dlouhé době takové, jak jsem si představovala. Vyhledání každého, byť malého kazu, domluva na plánu, jak se bude postupovat při spravování zubů. VELMI hezky se pan doktor chová k dětem a má vůli dětské zoubky skutečně opravit. Vlídné chování k dětem jsem u tří předchozích lékařů doopravdy postrádala, včetně vůle opravit malý kaz (slyšeli jsme třeba: hele ty, to je dobrý, to stejně vypadne...). Zcela určitě se v této ordinaci nechám ošetřit znovu, byť, jak už se tady psalo, je to dost drahé. Ovšem za dobře spravené zuby to stojí. A ke koukání do výstřihu: z povahy toho, jak ošetření probíhá, to prostě není možné. Pacient má přes krk na řetízku ubrousek až skoro po bradu. Vrtání zubu přes zubní mikroskop taky znemožňuje koukat kamkoliv jinam než do zubu. Více

Fibichova 4, Znojmo Mapa

Praktický zubní lékař - DENT IN

• „s pani doktorkou jsem spokojena

Vídeňská 8, Znojmo Mapa

Kožní ordinace

• „Moc příjemný, usměvavý,milí lékař, profesionál . Moc doporučuji všem ženám.Ordinace pěkná, sestra příjemná .

Holandska 2, Znojmo Mapa

• „paní doktorka je ochotná a přijem vás i pokud neordinuje když se jedná o akutní případ, když jsem k ní chodila tak mi vždy pomohla. Více

č.d. 144, Mikulovice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

č.d. 35, Jevišovice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

č.d. 211, Horní Dunajovice Mapa

Dětská poradna

• Praktický lékař

„Pan doktor vždycky pomůže, poradí, nic nezanedbá...Horší je se k němu probojovat... Doporučuji chodit hodinu před otevřením :D Více

Vídeňská 8, Znojmo Mapa

Praktický lékař

• „špičkový a držící krok co se týče vývoje medicíny doma i v zahraničí se snahou použít nabité zkušenosti z jiných států u nás v rámci dostupnosti,ve snaze pomoci lidem. Více

MUDr. Jana Janského 11, Znojmo Mapa

Chirurgické oddělení, Nemocnice Znojmo