Moravské Budějovice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Je ochotní, v poklidu beze spěchu vyslechne Vaše problémy. Někdy se zdá,že to s péčí o Vás přehání, ale zjistíte, že chce mít jistotu o Vašem zdraví. Takových lékařů více Více

Pražská 115, Moravské Budějovice Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• „Za paní psycholožkou Katkou jsem začal docházet před 6 měsíci. Díky ní si konečně začínám dávat do pořádku svůj život a vidět v něm nějaký smysl. Má k člověku velmi vřelý přístup a jde vidět, že ji skutečně záleží na tom, aby druhému pomohla vyřešit životní obtíže. Více

Havlíčkova 877, Moravské Budějovice Mapa

Psychologické poradenství a psychoterapie

• „paní doktorka je ochotná a přijem vás i pokud neordinuje když se jedná o akutní případ, když jsem k ní chodila tak mi vždy pomohla. Více

č.d. 35, Jevišovice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Uz treti pes. Doktor je vstricny, komunikace a vysvetleni dobre. Ochotny, nenuti drazsi medikamenty. Podle potreby i mimo ordinacni dobu. Jsme proste spokojeni. Více

Znojmo 697, Znojmo Mapa

• „Naprostá spokojenost a to jak s péčí paní doktorky, tak i sestřičky. Kdyby paní doktorka léčila všechno, chodím jen k ní. Dokáže se vším poradit, vtipná, veselá, nikdy se nezapomene zeptat jak se má dcera... I když gynekologické vyšetření není nijak příjemné, tak se s paní doktorkou není čeho bát. Pomohla mi už tolikrát, ať už ve své ordinaci, tak si mě pozvala i do nemocnice(pro kontrolu). Neznám žádného takového doktora, jako je ona! Více

Komenského náměstí 30, Jaroměřice nad Rokytnou Mapa

Provoz gynekologické ambulance

• „s péčí paní doktorky jsem velmi spokojená. Je ochotná příjemná a s každým zdravotním problémem se za ní dá zajít. Podle mého názoru se snaží každému pomoci.L. N. Více

Praktická lékařka pro dospělé

• „Naprostá spokojenost, vynikající vybavení, lidský přístup a hlavně puntíčkářská fortelná práce. Před lety jsem změnil zubaře a jsem za to rozhodnutí rád. Dobrou práci a péči si rád zaplatím. Více

• Praktický lékař

„Chválím její přístup k pacientům.Mě osobně si myslím zachránila život,když sem k ní přišla s kompikacemi po operaci.Ihned mě odeslala na vyšetření a já skončila na Jipce kde jsem byla skoro měsíc,moc si toho nepamatuji ale žiju a to je to hlavní.Když mám problém je ochotná,vyslechne co mě trápí a tak všeobecně je lidská!! Více

V Ráji 1049, Jemnice Mapa

• Praktický lékař

„výborný diagnostik, lidský přístup. nemůžu si vynachválit :-)

č.d. 37, Police Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Zkušený a velmi pečlivý lékař, moderně vybavená ordinace, díky objednávání nejsou čekací lhůty v čekárně, zatím spokojenost. Více

Komenského náměstí 30, Jaroměřice nad Rokytnou Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je příjemná, umí naslouchat a vše se snaží vyvětlit. Tato paní doktorka je jediná ke které chodíme opravdu rádi. Velký podíl na tom má i sestřička. Je na ní vidět, že práce s dětmi ji opravdu baví. Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Já jsem s panem doktorem spokojená, pokaždé mi s bolestí zubů pomohl. Někdo je zkrátka citlivka a nedovede ocenit u zubaře sílu...není nic horšího než když vám slabá doktorka trhá hodinu zub. Více

č.d. 149, Police Mapa

Praktický zubní lékař

• „Mohu jen doporučit. Její přístup je profesionální.

Budějovická 625, Jemnice Mapa

Praktický zubní lékař

• „Velmi milá paní doktorka, která mi hodně pomohla od bolesti. Dělá vše pro to aby zákrok vůbec nebolel. Jsem ráda, že ji mám. Pochvala patří i sestřiče, která je moc hodná. Více

č.d. 234, Jevišovice Mapa

Soukromá zubní ordinace

• „V pátek 3.5. 2013 jsem musela na pohotovost, protože můj zubař měl dovolenou. Měla jsem velké štěstí na tohoto pana doktora.Ošetření bylo perfektní a na čekání si také nemohu stěžovat. Jeho lidský přístup mě ohromil, nevěřila jsem, že ještě takový lékař existuje.Jana Přibylová Více

Staroříšská 295, Nová Říše Mapa

Privátní stomatologická praxe

• „Výborná lékařka, moc toho nenamluví, ale o to líp léčí - dostala mě z neuvěřitelných psychických problémů zpět do normálního světa. Více

Budějovická 625, Jemnice Mapa

PATEB s.r.o., Psychiatrie

„Velmi dobrý lékař

Praktický lékař pro dospělé

• „Velmi hodná, i když na mě asi trochu naštvaná, že k ní příliš nechodím. Ale tomu se nemůže člověk divit - po velmi špatných zkušenostech na základní škole v Havlíčkově ul. A těžko se to vysvětluje. Škoda, že jsem k ní nechodila od malička. Více

Zubní lékařka

• „Děkujeme paní doktorce Trojanové za profesionální a citlivou dvaadvacetiletou péči o naše 3 děti. Naši důvěru nikdy nezklamala a byla nám dobrým rádcem i povzbuzením v dobách, kdy byly problémy. Paní doktorce přejeme všechno dobré Magdalena Křenková s rodinou Více

Partyzánská 1062, Moravské Budějovice Mapa

Praktická dětská lékařka

• „Bude chybět byla ta nejlepší dr kterou mohly moje děti mit vzdy sme s ni byly spokojeni a nikdy nas v nicem nezanedbala Více

č.d. 14, Vladislav Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost