Jihlava

Jakého specialistu hledáte?
  • „Dobrý den Andreo, děkuji Vám za vše, čím jste mě provedla...Moc si toho vážím a smekám před uměním vést nás do lepších životů. Mějte se hezky. M.‍ Více

Palackého 18, Jihlava Mapa

Soukromá psychoterapeutická praxe Jihlava

Individuální psychoterapie

800 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní Bartošová přistupuje k terapii velice profesionálně, člověka nikam netlačí a vede ho k tomu, aby k řešení svých problémů došel především sám, svým tempem a naučil se po akutní fázi zvládat život bez terapie. Děkuji! Více

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

Individuální psychoterapie (50 minut)

800 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Bartoš je profesionál s velmi empatickým a přátelským přístupem. Jsem mu moc vděčná za to, jak moc mi pomohl. Poprvé mi pomohl rychle se zorientovat v pro mě nejasné situaci, kdy jsem nevěděla jak dále postupovat a neviděla východisko. Byl mi velikou oporou v celém procesu a podporoval mě na každém kroku této cesty. Po čtyřech letech jsem se znovu na pana Bartoše obrátila ohledně úzkostí a osobního rozvoje. Moc mu děkuji za jeho úžasný přístup a energii, kterou jeho terapie vždy provází. Po každém sezení jsem cítila zlepšení v oblastech, na kterých jsme společně pracovali a moc mu děkuji za to jak mi vždy pomohl a byl mi v minulých letech velkou oporou. Moc pana Bartoše doporučuji a děkuji mu za jeho pomoc! Více

Běžný termín

1 000 Kč

• Plastický chirurg

„Byla jsem u pana doktora na operaci nosu (rihnoplastika) skvělý přístup a skvělá práce personál taktéž sestřičky příjemné a velmi ochotné. Velice jsem spokojená a můžu jen pana doktora doporučit je to špička!!! Více

KLINIKA PLASTICKÉ A ESTETICKÉ CHIRURGIE CBP

Botox

od 1 500 kč

• „Velmi empatický a důsledný lékař. Občas se chvíli čeká oproti času, na který je pacient objednaný, ale to krátké čekání se rozhodně vyplatí. Dr. Králíček má moji plnou důvěru a velice si ho vážím. Jsem ráda, že jsem v jeho péči. Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Ambulance tbc a respiračních nemocí

• „K Hance jsem začala chodit v dubnu letošního roku. Trvalo mi dlouho, než jsem se k psychoterapii odhodlala a jsem nesmírně vděčná, že se tak stalo. Byla to jedna z nejlepších časových a finančních investic v mém životě. Hanka je nesmírně milá, empatická a inteligentní terapeutka s lidským přístupem a upřímným zájmem o klienta. Navíc bych chtěla ještě vyzdvihnout 100 % profesionalitu a maximální snahu vyjít klientovi vstříc. Velice se mi líbí způsob Hančiny práce, kdy mi ukázala, jak na sobě můžu pracovat i mimo sezení a jak se můžu na terapii připravit, aby měla maximální efekt. Velice se mi osvědčila i kombinace terapie s mindfulness technikami, kterým se věnuji ve svém volném čase. Více

Telečská 7, Jihlava Mapa

Soukromá psychoterapeutická praxe

Individuální psychoterapie

700 Kč

• Havlíčkova 34a, Jihlava Mapa

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

• „Díky pánům zubařům se můj panický strach proměnil v příjemné posezení v zubním křesle. Takový přístup jsem nikde u nikoho nezažila. Určitě doporučuji všem, kteří mají stejný problém se strachem z ošetření. Přeji Všem z ordinace aby jim vstřícnost, ochota a pochopení k pacientům zůstalo co nejdéle a práce je bavila. Více

Slavíčkova 2, Jihlava Mapa

SDE / Studio Dentální Estetiky

• Anesteziolog, Dermatolog, Gy… nekolog, Plastický chirurg, Sexuolog Více

MEDICOM Clinic

• „Profesionální, lidská, vysoká úroveň. Pomáhá lidem. Navštěvuji několik let. Spolu se sestrou jsou sehraný tým. Hana Více

Březinova 62A, Jihlava Mapa

Neurologie, akupunktura,homeopatie,estetická medicína

• „Byla jsem ošetřena panem Dr . Jurčou , můj zážitek je naprosto nepopsatelný , pan doktor byl velmi milý , poslechl si mě jaký mám problém , vše mi dle RTG vysvětlil a nabídl mi řešení . Extrakce proběhla naprosto bezbolestně, ani vpich sedativ nebolel , nad moje očekávání mi potřel místo vpichu nějakou vodičkou, která místo znecitlivěla , což jsem nikdy nezažila . Taková neskutečně dobře provedená práce , jsem nadšená a spokojená , kdyby pan doktor bral nové pacienty přihlásím k němu celou rodinu . Velká chvála a spokojenost . Velice děkuji za ošetření Kateřina Více

Vrchlického 50/5282, Jihlava Mapa

Stomatologické centrum ARTDENT s.r.o.

• „Zatím jsem měl jen pár návštěv, ale mile mne překvapil přístup pana Zákory. Žádný z pocitů nebagatelizuje,naopak projevuje pochopení a dává mu váhu. Jsem zatím opravdu spokojený. Děkuji Více

Lidická kolonie 43, Jihlava Mapa

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Sexuolog, Gynekolog

„Jsem nadšena hlavně z přístupu jak pana doktora, tak jeho sestřičky. Pan doktor je velký profesionál s lidským přístupem. Vše v lidu vysvětlí a je opravdu citlivý. Pro nás "hrdinky", které každou návštěvu lékaře prožívají značka ideál :). Více

Vrchlického 59, Jihlava Mapa

Nemocnice Jihlava

• „Pan doktor Havlasek je vynikajici doktor a odbornik. Maminka k nemu chodi jiz 10 let a da jedine na jeho rady.

Oční ambulance

Farní 3, Jihlava Mapa

Oční ambulance

• Psycholog, Psychiatr

1 názor

„Úžásná paní doktorka,která se snaží pomoci.Pacienta vyslechne a poradí. Vyzařuje z ní energie a síla.

Psychologické poradenství

600 Kč

Psychiatrie Vysočina

Psychiatrické konzultace

600 Kč

• „K panu doktorovi jsem přešla před dvěma lety s přáním pořídit si miminko a na doporučení kamarádky. Povedlo se, tato změna se vyplatila! Chodila jsem k paní doktorce na dům zdraví a myslela jsem si, že mám dobrou péči. Omyl! Pan doktor má krásnou velkou a moderně vybavenou ordinaci a čekárnu. Sestra je milá a vstřícná. Čekací doba je minimální a v příjemném(i pro partnery) prostředí. Pacientky se v předordinaci-u sestry nehromadí. Vyšetření probíhá v soukromí bez narušování sestry, vstupuje jen v nutném případě nebo na vyžádání. Pan doktor vyšetřuje pečlivě a jemně. Vše vysvětlí a rád odpoví. Když je vhodná příležitost přidá taktní vtípek na odlehčení. Kdykoli mám dotaz, trpělivě mne vyslechne a srozumitelně a ochotně odpoví. Mám pocit, že v ničem nezaostává a řídí se i moderními trendy nastolenými v Jihlavské porodnici. Nyní (v době dovolených) jsem byla u jiného gynekologa a zažila návrat do dob 90.let – hrůza. Pokud hledáte opravdu dobrého gynekologa i s přidanou hodnotou (sestra, ordinace) je pan MUDr. Majer ten pravý. Více

Vrchlického 57, Jihlava Mapa

Odborný lékař pro gynekologii a porod.

Strojírenská 9, Jihlava Mapa

Odborný lékař pro gynekologii a porod.

• „Pan doktor je strašně milý,sympatický a velice šikovný.Lepšího porodníka jsem si nemohla přát.Děkuji

Vrchlického 59, Jihlava Mapa

Gynekologicko-porodnické oddělení, Nemocnice Jihlava, p.o.