Žďár nad Sázavou

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„S paní Lorencovou si již delší dobu dopisuji e-mailem v rámci internetového poradenství. Trpím poruchou příjmu potravy, velmi oceňuji její laskavý a citlivý přístup, nabízí mi jiný pohled na mé strachy a úzkosti, cítím z ní porozumění a oporu. Její maily jsou pro mě velmi přínosné, můžu se svěřit se vším, co mě trápí, nejsem omezená délkou mailu, témata si vybírám dle vlastní potřeby. Mám již více zkušeností s psycholožkami v oboru poruch příjmu potravy a poprvé mám pocit, že mi někdo naslouchá a přistupuje ke mně individuálně, přátelsky. S paní Lorencovou jsem se osobně nesetkala a v poradenství přes internet jsem moc nevěřila, teď jsem ale velmi ráda, že jsem se odhodlala a paní Lorencové napsala. Děkuji za empatický přístup a všem vřele doporučuji. Více

Hutařova 607/11, Žďár nad Sázavou Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Paní Simona je zkušená odbornice s dlouholetou praxí s komplexním přístupem ke klientovi. Spousta nás spokojených klientů za ní dojíždíme mnoho kilometrů jednoduše proto, že kvalita její péče se dnes jen těžko hledá. Za mně člověk na pravém místě s nasazením pro danou práci. Více

U Pikulky 725, Ždírec nad Doubravou Mapa

Doležalová (Češková) Simona

• „Paní doktorka je velice příjemná a svědomitá. Na mě udělala ten nejlepší dojem. Z doktorů, které jsem v poslední době navštívil byla opravdu nejlepší! Více

Náměstí republiky 63, ., Žďár nad Sázavou Mapa

Praktická lékařka, :

• „Zlaté ruce i duše!!! Kdybych mela jet k němu pres cely svet,tak to udělám. Zachránil mi zápěstí před ochrnutí,když jiní říkali, že mě nemá co bolet. Je fakt skvělý. Více

Žďárská 610, Pardubice Mapa

Nemocnice Nové Město na Moravě

• Praktický lékař, Gynekolog

„Super lékař! Rozumný a dobře poradí. Další volba je pak na vás.

č.d. 144, Radostín nad Oslavou Mapa

Soukromý praktický lékař, gynekolog

• „Za mě naprosto skvělá paní doktorka. Milá, ochotná, pečlivá, vše vysvětlí. Vyšetření nijak nepříjemná. Mám k ní opravdu důvěru. Více

náměstí Republiky 63, Žďár nad Sázavou Mapa

Ženská lékařka

• „Skvělý a profesionální přístup, vše vysvětlí a je velice ochotný.Sestřičky taky moc milé a šikovné...

Palackého náměstí 32, Nové Město na Moravě Mapa

Praktický zubní lékař

• Praktický lékař

„Pan doktor Pávek je nejlepší doktor pod sluncem empatický člověk s dobrým srdcem velice mi pomohl a dal mi dobré léky na tlak to se Interně v nemocnici nepovedlo za celá léta co mě léčí.DĚKUJI pane doktore.Kamenská Ilona. Více

Vratislavovo náměstí 12, Nové Město na Moravě Mapa

Soukromý praktický lékař

• Praktický lékař

„Pana doktora Koutného měli moji rodiče a s rodinou jsem u něho také.Vždy byl ochotný nejen v ordinaci ale i v nočních hodinách přijede až do vašeho domova.Velice si ho Vážíme a mluvíme o něm jako o členu rodiny po těch létech.A bonusem je jeho humor při komunikaci s pacientem,který chybí spoustě lékařů.Neměnily bychom v žádném případě.Můžeme jen doporučit. Více

Drobného 1308, Nové Město na Moravě Mapa

Soukromý praktický lékař

• „SUPER stomatolog, naprostá spokojenost s perfektní prací a péčí věnovanou pacientům, s jednáním a přístupem k pacientovi. Dovede vytknout chyby, perfektně opravit chrup, ale co je snad nejdůležitější - dovede i podrobně vysvětlit, co a jak a PORADÍ . Nemám jedinou výhradu. Děkuji pane doktore. M.Žďár nad Sázavou Více

Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou Mapa

Soukromá stomatologická ordinace

• „Ok.Velice profesionální přístup.Snaží se pomoct od bolesti.Děkuji i tomu mládenci,co se mnou cvičil,zachránil mi život i práci.Měl jsem takové problémy,že jsem uvažoval o sebevraždě.Díky němu trochu chodím.Píšu mládenec,ale je to mgr./jméno jsem bohužel zapoměl/ a byl super./Rychetský?/Ještě jednou oboum děkuji!!!!! Více

Varhánkova 227, Polná Mapa

REHABILITACE

• „Člověk chirurg , velmi dlouho primář, s kterým jsem se" chvála bohu" , kdysi dávno seznámil. Nepředstavitelný vztah k pacientovy a odbornost nezná hranic. Kdykoliv mě a mé přítelkyní jakkoliv ve všem pomohl. Velké díky Vám pane primáři. Přeji pevné zdraví a kéž by takových jako Vy bylo co nejvíce. Jaromír Více

Žďárská 610, Nové Město na Moravě Mapa

Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o.

• „Nejlepsi lekar, odbornik s lidskym pristupem. Velmi zdvorily a vstricny k pacientum, to se malokdy vidi. Vrele doporucuji Více

Libušina 194, Svratka Mapa

Gynekologická ambulance

• „hodná, milá, všemu rozumí a se vším poradí ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Dolní 11, Žďár nad Sázavou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Praktický lékař

„Příjemný přístup a rychlé jednání ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Brodská 10, Žďár nad Sázavou Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Naprostá spokojenost, je to skutečně PAN DOKTOR, člověk na svém místě. Pečlivý, nad každým případem se zamýšlí, pečlivě studuje pacienta i jeho kartu, hodnotí každý lék a každý prášek, který člověku předepisuje. Přitom je citlivý a přátelský! Opravdu profesionál! Více

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Velmi milá, vstřícná a odpovědná paní doktorka. Má velmi lidský přístup a snaží se vždy pomoci a zjistit příčinu bolesti, či problémů. Posílá na další vyšetření, což u hodně lékařů není dnes běžné, protože se musí šetřit....Vždy se na kontrolu k ní těším, jen tak dále. Více

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Velice kvalitní stomatolog.

Varhánkova 227, Polná Mapa

Praktická zubní lékařka

• „Po celou dobu (několik let co jsem u ní registrována)se setkávám s její profesionalitou, vstřícností, dochvilností a milým vystupováním. Určitě bych neměnila za jiného lékaře Více

Havlíčkovo nám. 259/17, Žďár nad Sázavou Mapa