Litomyšl

Jakého specialistu hledáte?
  • „Excelent doctor,with a very nice nurse.Even i am romanian was no problem for him to talk with me,to explain me everything and this is really impresive.Thank You very much for your help !!! Více

Smetanova 830 - obvykle PONDĚLÍ 15:00-19:30, Choceň Mapa

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

• „Chodila jsem k paní doktorce od narození do devatenácti let. Je milá, vstřícná. Vždy dobře poradila, nikdy jsem se v ní nezklamala a ráda na ni vzpomínám. Více

Újezdská 1180, Choceň Mapa

Sam.ord. PL pro děti a dorost

• Nádražní 42, Česká Třebová Mapa

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

U Nemocnice 4, Svitavy Mapa

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Velmi chválím celé zubní centrum. Velmi příjemné překvapení z přístupu lékařů a celého týmu. Práce paní Mullerové je na špičkové úrovni. Profesionální vystupování, ochota poradit a pomoci je u ni samozřejmostí. Vše s lidským přístupem a hlavně úsměvem. Všem doporučuji. Více

Javornického 198, Vysoké Mýto Mapa

Dentální centrum

• „Děkuji panu doktorovi za perfektně provedenou operaci ramene, kterou jsem absolvovala loni v listopadu. Operace proběhla bez jakýchkoli komplikací. Po zhruba 2 měsících jsem mohla nastoupit zpátky do práce a po absolvování série rehabilitací je nyní rameno v naprostém pořádku, bez bolesti a bez omezení pohybu. S celým průběhem léčby i s jejím výsledkem jsem velice spokojená. Pana doktora všem doporučuji, jeho přístup k pacientům je vysoce profesionální a velice příjemný. Ještě jednou děkuji. Více

J. E. Purkyně 652, Litomyšl Mapa

Litomyšlská nemocnice, a.s.

Budova Galén Ústí nad Orlicí, Ústí nad Orlicí Mapa

Privátní ortopedická ambulance

• „Byly jsme velice spokojeni, syn je méně komunikativní, a pan doktor to s ním zvládl na 1* pro pana doktora jsem se rozhodla z vlastní zkušenosti, kdy mi prováděl dvě operace :) Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Chirurgické středisko GALEN, 1. patro

• „Pan doktor byl velice příjemný a ochotný poskytnout nejenom zdravotní péči ale i psychickou podporu. Přišly jsme s dcerou bez objednání a sestra nám dala lístek s časem, kdy se máme dostavit, aby jsme zbytečně nemusely sedět v čekárně. Takže super organizace a sestra byla velmi příjemná a milá. Doporučuji všem Více

Hraniční 9, Svitavy Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - kožní

• „Od ledna jsem poprvé po snad 25 letech vyměnila svého praktického lékaře za MUDr. Blanaře a jenom lituji, že jsem toto rozhodnutí neučinila dříve.Jednání na vysoké profesionální úrovni včetně personálu, navíc velmi příjemný lidský přístup. Díky jeho důslednosti , kdy jsem si přišla pro léky na žlučník ( takto jsem byla navyklá od předchozí prakt. lékařky) mě poslal na další vyšetření kde se zjistilo závažné onkologické onemocnění. Děkuji za jeho důslednost. Více

Lochmanova 904, Ústí nad Orlicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Vtipný, lidský, je to kapacita. Kdybych měl ještě osmičky, nechal bych si je opět vytrhnout tímto úžasným zubařem. Zapomněl jsem, jaké je to mít strach ze zubaře. Vřele doporučuji. Více

F.V.Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• „Paní doktorka je profesionál,prostě SUPER!!!!Nikdy bych nešla nikam jinam.Lečí i srdcem a to je také hodně důležité !!! Více

Vraclavská 172/II, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „Pan doktor je velice sympatický člověk a odborník na svém místě. Nikdy nikoho z ordinace nevyhodí i kdyby člověk přišel s banalitou. Důkladně vyšetří a při nalezení zjevného problému doporučí další vyšetření či zákrok u specialistů, dopodrobna vysvětlí proč k problému došlo, jak a přesně i názorně ukáže kde. Vysvětlí i další postup léčby a doporučí co konkrétního ten který člověk může pro sebe udělat.. Domácí prostředí i oslovování a jednání je úplně jinde, necítil jsem se ani jako v ordinaci. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkal :-)! Více

F.V. Krejčího 405, Česká Třebová Mapa

Sam.ord.lékaře spec.-ortopedie

• „Pane doktore,chtěla bych Vám /a samozřejmě i setřičce z Lubné/ poděkovat za péči a vstřícnost,kterou jste věnoval nám i našemu Nerovi.Ztotožňuju se se všemi ,kteří sem napsali,neznám nikoho takového v našem okolí.Ještě jednou děkuji. Zároveň bych Vám chtěla do nového roku popřát hodně zdraví,štěstí,ať Vás potkávají jen samé příjemné věci a milí lidé. Krejčí Polička Více

Lubná 304, Skuteč Mapa

Veterinární ordinace

• „Skvělá paní doktorka,která nic nezanedba

Kollárova 228, Svitavy Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Ostatní pacientky napsaly už vše. Nejlepší gynekolog, jakého jsem měla. Vždy pomohl a nikdy nic nezanedbal. Navíc je moc příjemný, stejně jako sestřička. Tu samou zkušenost má moje dcera, která za žádnou cenu nechtěla gynekologa muže,ale teď je vděčná, že může být jeho pacientkou. Více

Eimova 294, Polička Mapa

• „Pan doktor Krpčiar je vynikající stomatolog, jak po odborné tak po lidské stránce.Je mi 75 let a mohu zodpovědně prohlásit,že za celá léta jsem se nesetkala s tak dobrou zdr.pěčí .Pane doktore velice děkuji. Více

Nerudova 207, Litomyšl Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „To není felčar to není dokror... To je Bůh.... Léčí úsměvem léčí dotykem a vřelím slovem.musel jsem se ze Třebové z rodinných důvodů odstěhovat přesto zůstal mim osobním ,, obvodním doktorem,, po telefonu....je to člověk co umí svoji profesi...... U mne a nejen u mne má to za jedna Více

kpt. Jaroše 404, Litomyšl Mapa

chirurgická ambulance

• „Pan doktor je neskutečně lidský a k dětem velice trpělivý a milý. Opravdu zatím nejmilejší lékař, jakého jsme s dcerou navštívili. Vše krásně vysvětlí. Kéž by bylo více takových. Více

Husova 582, Ústí nad Orlicí Mapa