Fyzioterapeut Litomyšl

• Petr Fila

Fyzioterapeut

1 názor

„Nejlepší fyzioterapeut u kterého jsem byla.I když to mám k němu daleko,k jinému bych již nešla,protože vím,že mi pomůže. Více

U Plovárny 1130, Litomyšl Mapa

FITCENTRUM FILA

• „Velmi dobré sportovní výkony ve chvílích volna hodnotí...... za kancelář a byt pana ředitele stAnik hodný strýček ze mlejna. P.S. Těšíme se všichni na Vaší další zdravotní návštěvu. Více

Palackého 333, Choceň Mapa

• Fyzioterapeut, Internista

„Dr. Tomanová je člověk na svém místě. Je mi celkem jedno jak se do rehablilitačního ústavu dostala, ale mě dokázala vždy pomoci a přesně věděla (i podle mých dost chabých instrukcí) rozpoznat kde co jak léčit a rehabilitovat. Za to jí patří mé velké díky! Více

Lázeňská 58, Brandýs nad Orlicí Mapa

Rehabilitacní ústav Brandýs nad Orlicí

• Fyzioterapeut, Alergolog, Ch… irurg, Dermatolog, Diagnostik, Gynekolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Smetanova 830, Choceň Mapa

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

• Fyzioterapeut, Internista

„Paní doktorka - na rozdíl od dvou předtím navštívených lékařů - můj problém řešila komplexně, pro vyšetření mi předepsala série rehabilitací, které problém vyřešily. Jiní doktoři problém řešili mastí a klidem :) Paní doktorce Toppischové moc děkuji za profesionální přístup a pomoc. Ivo Černohous Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Sam.ord. lékaře spec. - rehabilitace

• „Paní Patočková a celý její tým je výborný. Mají úžasný přístup k malým pacientům, když to není nutné, nenutí maminky cvičit vojtovku, která je sice komplexní a skvělá, ale dokáže potrápit maminky i miminka a pokud je možná i jiná rehabilitační metoda, použijí ji. Dávám jedničku s hvězdičkou a vřele doporučuji. Všechny fyzioteraeutky jsou vynikající a mají úspěch. Děti cvičí rády, lepší se jejich zdravotní stav a to maminky ocení. Více

kpt. Jaroše 45, Svitavy Mapa

Léčebná rehabilitace

• Fyzioterapeut

„Výborná fyzioterapeutka. Cvičili jsme s ní Vojtovu metodu u půlročního dítěte. Po 3 měsích bylo viditelné zlepšení a už jsme cvičit nemuseli. Profesionální a lidské chování. Nám moc pomohla. Děkujeme. Více

Rehabilitace

• „Odborník na správném místě.Příjemný,pohodový a umí i slvem pohladit.

Švermova 363, Polička Mapa

Ordinace specialisty-rehabilitace

Tvardkova 1191, Ústí nad Orlicí Mapa

Zdravý pohyb

Fyzioterapie

od 300 kč

• Fyzioterapeut, Dermatolog, D… iagnostik, Gastroenterolog, Neurolog, Oční lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Otorinolaryngolog, Pediatr, Dietolog Více

náměstí Jana Pernera 446, Česká Třebová Mapa

POLIKLINIKA ČESKÁ TŘEBOVÁ (ŽELEZNIČNÍ POLIKLINIKA)

• „Velice spokojena se službami, vycházejí vstřít pacientovi, příjemní, milí.

Purkyňova 37, Svitavy Mapa

Rehabilitační zařízení

• „Velice příjemná a vstřícná paní,škoda,že již odešla do důchodu.Přeji jí hodně zdraví a spokojenosti.

• „pĚKNĚ SE MI S NÍ SVIČILO A VAŘILO

Kijevská 6, Svitavy Mapa

Rehabilitační středisko

• „Paní doktorka je velmi milá, se vším poradí a výborně masíruje. Cviky, které mi doporučila, mi pomohly a díky jejím masážím se mému krku výrazně ulevilo. Z rehabilitací jsem vždy odcházela uvolněná a bez bolestí, tuto lékařku mohu doporučit :) Více

náměstí Jana Pernera 446, Česká Třebová Mapa

POLIKLINIKA ČESKÁ TŘEBOVÁ (ŽELEZNIČNÍ POLIKLINIKA)

• č. d. 286, Hnátnice Mapa

č. d. 140, Libchavy Mapa

Smetanova 1319, Ústí nad Orlicí Mapa

1 názor

„Ženská od rány, ale rozhýbala mě pěkně. Občas možná zbytečně rychle vysvětluje cviky.

• Fyzioterapeut, Praktický lék… ař, Internista Více

„Byli jsme nadmíru spokojeni. Syn měl velké zdravotní problémy, kvůli kterým měl i odklad do první třídy. Dva roky jsme objížděli lékaře po celé republice a až MUDr. Loskotová nám pomohla tak, že malý nakonec může jít do školy a normálně fungovat. Vřele doporučujeme, zvláště všem bezradným rodičům. Více

Jiráskova 177/IV, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. lékaře spec. - rehabilitace