Fyzioterapeut Brandýs nad Orlicí

• „Jako sportovec, který potřebuje pravidelnou péči, navštěvuji Tomáše pravidelně několikrát měsíčně. Pokaždé odcházím jak znovuzrozený. Více

Mobilně u Vás doma, Kostelec nad Orlicí Mapa

Bc. Tomáš Helmich

Fyzioterapie

od 750 kč

• Fyzioterapeut

„Musím velmi pochválit pracovníky Kostelecké rehabilitace.Snaží se každému vyhovět a jak jsem později zjistila pracují často i zadarmo.Má pojištovna jim některé výkony požadované lékařem ani nezaplatí což je k neuvěření.Jsou nadlimitní.Takže mohu jen doporučit. Více

Komenského 461, Kostelec nad Orlicí Mapa

Rehabilitace, fyzioterapie

• Petr Fila

Fyzioterapeut

1 názor

„Nejlepší fyzioterapeut u kterého jsem byla.I když to mám k němu daleko,k jinému bych již nešla,protože vím,že mi pomůže. Více

U Plovárny 1130, Litomyšl Mapa

FITCENTRUM FILA

1 názor

„Vřele doporučuji, ochotná, příjemná, pomůže, poradí

Albertova 357, Žamberk Mapa

Rehabilitace

• „Velmi dobré sportovní výkony ve chvílích volna hodnotí...... za kancelář a byt pana ředitele stAnik hodný strýček ze mlejna. P.S. Těšíme se všichni na Vaší další zdravotní návštěvu. Více

Palackého 333, Choceň Mapa

• Fyzioterapeut, Internista

„Dr. Tomanová je člověk na svém místě. Je mi celkem jedno jak se do rehablilitačního ústavu dostala, ale mě dokázala vždy pomoci a přesně věděla (i podle mých dost chabých instrukcí) rozpoznat kde co jak léčit a rehabilitovat. Za to jí patří mé velké díky! Více

Lázeňská 58, Brandýs nad Orlicí Mapa

Rehabilitacní ústav Brandýs nad Orlicí

• „Velmi ochotná, příjemná... a hlavně zkušená! Vždycky mi pomohla, a pokud usoudila, že můj problém je natolik závažný, že vyžaduje přímo rehabilitačního lékaře (stalo se jednou),neváhala mě ihned poslat "ke konkurenci". Jako velký bonus beru to, že bere pacienty ve velmi krátké době, většinou ihned. To je umožněno tím, že si umí dokonale zorganizovat "provoz" v masérně. Více

nám. Gen. Knopa 837, Žamberk Mapa

Rehabilitace

• Fyzioterapeut, Alergolog, Ch… irurg, Dermatolog, Diagnostik, Gynekolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Smetanova 830, Choceň Mapa

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

• Fyzioterapeut, Internista

„Paní doktorka - na rozdíl od dvou předtím navštívených lékařů - můj problém řešila komplexně, pro vyšetření mi předepsala série rehabilitací, které problém vyřešily. Jiní doktoři problém řešili mastí a klidem :) Paní doktorce Toppischové moc děkuji za profesionální přístup a pomoc. Ivo Černohous Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Sam.ord. lékaře spec. - rehabilitace

• Fyzioterapeut

„Výborná fyzioterapeutka. Cvičili jsme s ní Vojtovu metodu u půlročního dítěte. Po 3 měsích bylo viditelné zlepšení a už jsme cvičit nemuseli. Profesionální a lidské chování. Nám moc pomohla. Děkujeme. Více

Tvardkova 1191, Ústí nad Orlicí Mapa

Zdravý pohyb

Fyzioterapie

od 300 kč

• Fyzioterapeut, Dermatolog, D… iagnostik, Gastroenterolog, Neurolog, Oční lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Otorinolaryngolog, Pediatr, Dietolog Více

náměstí Jana Pernera 446, Česká Třebová Mapa

POLIKLINIKA ČESKÁ TŘEBOVÁ (ŽELEZNIČNÍ POLIKLINIKA)

• „Velice příjemná a vstřícná paní,škoda,že již odešla do důchodu.Přeji jí hodně zdraví a spokojenosti.

Rehabilitace

• „Paní doktorka je velmi milá, se vším poradí a výborně masíruje. Cviky, které mi doporučila, mi pomohly a díky jejím masážím se mému krku výrazně ulevilo. Z rehabilitací jsem vždy odcházela uvolněná a bez bolestí, tuto lékařku mohu doporučit :) Více

náměstí Jana Pernera 446, Česká Třebová Mapa

POLIKLINIKA ČESKÁ TŘEBOVÁ (ŽELEZNIČNÍ POLIKLINIKA)

• č. d. 286, Hnátnice Mapa

č. d. 140, Libchavy Mapa

Smetanova 1319, Ústí nad Orlicí Mapa

1 názor

„Velice dobrý kolektiv,umí a doporučuji jsou machři ve svém oboru,chodím tam dosti často kvůli své nemoci a mohu jenom doporučit a že se občas počká déle?No přeci když je tolik lidiček co tam chodí tak děvčata a paní Holancová mají co dělat....moc doporučuji Více

U Dvora 815, Letohrad Mapa

1 názor

„Ženská od rány, ale rozhýbala mě pěkně. Občas možná zbytečně rychle vysvětluje cviky.

• Fyzioterapeut, Praktický lék… ař, Internista Více

„Byli jsme nadmíru spokojeni. Syn měl velké zdravotní problémy, kvůli kterým měl i odklad do první třídy. Dva roky jsme objížděli lékaře po celé republice a až MUDr. Loskotová nám pomohla tak, že malý nakonec může jít do školy a normálně fungovat. Vřele doporučujeme, zvláště všem bezradným rodičům. Více

Jiráskova 177/IV, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. lékaře spec. - rehabilitace