Zobrazit lékaře

POLIKLINIKA ČESKÁ TŘEBOVÁ (ŽELEZNIČNÍ POLIKLINIKA)

náměstí Jana Pernera 446

56002, Česká Třebová, pardubický

• Dana Hájková

Praktický Lékař, MUDr.

• S touto lékařkou máme ty nejlepší zkušenosti, po stránce odborné i lidské. Takto si představuji vztah lékař-pacient(klient). Oceňuji, že pozná, kdy na léčení nebude stačit sama a raději včas pošle k odbornému lékaři. Chodí k ní celá naše rodina a toto je názor všech.

• K

Nevhodné arogantní chování k pacientům,používání zastaralé medikace-na hnisavou anginu Biseptol,se násldeným zhoršením stavu a nutností inj.ATB

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Břetislav Horák

• R

Zkušený praktik.

• Ivo Šumbera

Psycholog, Mgr.

• Mladý ambiciozní lékař, pro kterého je jeho zaměstnání zábavou, posláním. Diagnostikuje s nadšením bez ukvapených závěrů za použití soudobých,moderních postupů. V rámci svých kompetencí mi pomohl a v místech, kde mé potíže překračovali jeho specifikaci, mi doporučil jinou formu léčby. Objednací lhůty se dle závažností pohybují od "hodin" po 3 týdny.

• Jaroslav Holeček

Neurolog,

• U pana doktora jsem byla před léty s migrénou.
      Sice mě poslal na veškerá vyšetření, jako např. magnetická rezonance, aby vyloučil jiné příčiny bolesti hlavy, ale po zjištění, že se nejde o nic "vážnějšího" než migrénu mi pouze doporučitl chodit plavat, nepít alkohol a nekouřit.
      Ještě doplním, že jsem nikdy nekouřila a alkohol piji jen velmi výjmečně.
      Musím tedy konstatovat, že jeho pomoc byla naprosto bezpředmětná a já trpěla ještě několik let s migrénou, než jsem konečně našla odbrníka, který mi pomohl.
      Pana doktora nedoporučiji :(

• neskutečně arogantní a neochotný pomoci

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Věra Franková

• J

Souhlasím s oběma názory, doktorka Franková je neochotná, zlá a hlavně neprofesionální. Má se starat o zdraví pacientů a místo toho řeší sama sebe. Na rozdíl od ní sestřičky jsou perfektní a měli by nosit svatozář, když se na to vydrží dívat a zachraňují co se dá. Díky jim.

• M

Paní doktorka vůbec nebrala vážně problémy, o kterých jsem jí říkala, časem se ukázaly jako vážné. Doslova mě urazila. Odešla jsem od ní.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Daniela Krejčí

Psychiatr,

• L

Arogantní ženská,která na vás do telefonu vyřve sto důvodů proč nemá čas.Lépe nekontaktovat.Velmi dominantní......

• S

Vynikající,vstřícná ochotná,citlivá k Vaším problémům,lékařka s velkým eL.Nikdy bych neměnila,jsem ráda,že mám tuto lékařku,snaží se Vám maximálně pomoci.Velmi si jí vážím.
      Stanislava Novotná

• Růžena Vomočilová

Dermatolog,

• L

Tak paní doktorku bych neřešila,ale její metody léčení to je hrůza děs,na vše nejlépe kortikoidy,a pak si můžete hledat jinýho kožního lěkaře,protože těma kortikoidama je to 5×horší.Všem doporučuji jezděte radši do Svitav k p.Třeštíkoj to je u mě doktor kterej ví co vám je.

• E

Velmi ochotná a pečlivá pani doktorka. Když stávkovali lékaři, ona i celá nemocnice Litomyšl pracovali. U mě jednička mezi dermatology. Patří k nejlepším i se svým týmem v Litomyšli.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Hana Machová

Otorinolaryngolog,

• Umístění: POLIKLINIKA ČESKÁ TŘEBOVÁ (ŽELEZNIČNÍ POLIKLINIKA)Služby: vyšetření uší / otoskopie, problémy s mandlemi

Doktorka na svém místě, odborník který nám vždy pomohl. Velice oceňuji také její přístup k pacientovi, v dnešní době se s takovými lékaři setkáte bohužel už zřídka! Vřele doporučuji!

• Renata Strániková

Fyzioterapeut,

• N
      Umístění: POLIKLINIKA ČESKÁ TŘEBOVÁ (ŽELEZNIČNÍ POLIKLINIKA)Služby: Dlouhodobá bolest v oblasti krčních svalů

Paní doktorka je velmi milá, se vším poradí a výborně masíruje. Cviky, které mi doporučila, mi pomohly a díky jejím masážím se mému krku výrazně ulevilo. Z rehabilitací jsem vždy odcházela uvolněná a bez bolestí, tuto lékařku mohu doporučit :)