Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

Pavlína Doležalová Jiný

Velmi milá lékařka s profesionálním přístupem. Vysvětlí co je třeba a vždy pomůže. Chodím k ní ráda a k nikomu jinému bych nešla.

Pavlína Doležalová Jiný

Paní doktorka je nekomunikativní, problémy moc neřeší a zda se mi, že bere věci na lehkou váhu.

Pavlína Doležalová Jiný

Hrůza. Arogantní jednání. Paní doktorka byla bezdůvodně velice nepříjemná a žádné řešení problému nenavrhla.

MUDr. Jiří Jašek Jiný

supr pristup pana doktora. mohu jen z celeho srdce doporucit. pan doktor je hodny, vtipny, napomocny. neni se ceho bat.

MUDr. Alena Klugová Jiný

Náš syn má atopický exém. Paní doktorka nejprve odmítala dělat testy na alergii a řekla nám, abychom zkusily vysledovat, jaké jídlo to dělá. Kromě jiného jsme vysledovali reakci na mléko. Mléko jsme tedy vysadili. Paní doktorka věděla, že mu mléko nedáváme.

Později nám paní doktorka po testech krve oznámila, že na mléko alergický není a ať mu ho zbytečně neupíráme. Když jsme později zmiňovali, že se to zhoršilo a že to mohlo být mlékem, tak nám poměrně arogatně řekla, že to tak nebude a že jsme spíš neuhlídali nějaké ovoce. Po 10 měsících problémů a změně doktorky se ukázalo, že na mléko alergický je. Nejenom, že jsme mu 10 měsíců dávali alergen, ale nyní budeme muset těžce řešit přechod na mléčné náhražky, na které byl dříve synek zvyklý.

Tuto paní doktorku rozhodně nedoporučejeme.

Kontakt

Smetanova 830, Choceň 56501 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna