Zobrazit lékaře

Typ zařízení

• klinika

• Martin Novák

Urolog,

• Pane doktore, jste naprosto skvělý člověk a úžasný lékař, kterému záleží na pacientovi. Vážím si Vás.
      Zdeněk Fikr

• S

JE TO JEMNÝ A CITLIVÝ LÉKAŘ. MÁ SRDCE NA PRAVÉM MÍSTĚ.

• Karolína Juránková

Praktický Lékař,

• P

Ochotná, pečlivá, profesionální a příjemná. Nemám u ní pocit, že jsem jen číslo. Naopak, každému pacientovi a problému se věnuje poctivě. Proto je někdy nutno počítat s trochu delší dobou v čekárně. Ale je to rozhodně nejlepší praktický lékař, jakého jsem kdy měl.

• Jan Doskočil

Chirurg, MUDr.

• R

U mě provedl profesionální práci. Od vyšetření po úraze, přes operaci až po následné návštěvy na ambulanci. Moc toho nenamluví (proto ho zřejmě někteří pacienti považují za arogantního), ale co řekl, dávalo smysl. A dané slovo platilo.

• H

Doktor docela jde, ale konečně tam byla zase v březnu ta milá, příjemná blonďatá, štíhlá sestřička. Hned mi bylo lépe!!! Né jak ta můra co tam obvykle bývá!!! Doufám, že tam zůstane napořád, to tam budu chodit už jen kvůli ni!!!! Jo a není to jen můj názor, špitá se to i mezi pacienty!!!!

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• David Tihon

Oční Lékař, MUDr.

• únor 2014

Náš velký dík vyhlášenému očnímu lékaři za jeho vynikající odbornost a empatii.

• Š

Výborný doktor i velmi příjemná sestřička. Doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Květoslava Hamáková

Dermatolog, MUDr.

• P

Paní doktorka Hamáková mi díky své péči a svým odborným znalostem vyléčila zánět na lýtku a umožnila mi tím podstoupit úspěšnou operaci výměny kyčelního kloubu. Je ohleduplná a velmi si cením její laskavý přístup ale i pevné rozhodování. Vladimír Pospíšil, 82 let.

• Jiří Jašek

Gynekolog, MUDr.

• Dobrý den, má zkušenost s panem doktorem není dobrá, při svém prvním těhotenství jsem jej upozornila na rodinou anamnezu a on mě jen odbyl, že kdyby se něco dělo on by to poznal. A upřímně houby poznal. V pondělí jsem měla kontrolu kde mi jen prohmatal břicho a udělal ozvy miminka. Vše dle něj bylo ok ani mu nepřišlo divné, že jsem v posledním tydnu těhotenství zhubla vic jak kilo. V úterý večer jsem jela do porodnice kde mi sdělili, že malá je menší o 7týdnů než by měla, má málo plodové vody, špatné průtoky pupečníkem a už nejmíň měsíc není vyživovaná protože placenta už byla špatná. Měla jsem vyvoláváný porod a už tak to bylo na male, kdybych nejela do porodnice dřív než mě tam on poslal dcera by byla mrtvá. Když jsem ho upozornila, že to stejné měla má mama jen se mi vysmál a řekl kdyby se něco dělo ja bych to poznal a na pořádné vyšetření mě odmitl poslat. Proto nedoporučuji!!!!!

• M

Dobrý den,
      byla jsem dlouholetou pacientkou pana doktora, pravidelně jsem chodila na preventivní kontroly, které spočívaly v palpačním vyšetření, maximální v ultrazvuku a receptu na léky.Postrádala jsem zájem o pacienta , lidský a profesní přístup. Byla jsem proto nucena provést změnu gynekologa a změny nelituji, pouze lituji, že jsem to neučinila již dříve a zvažuji soudní proces.

• Martin Vališ

Neurolog, MUDr.

• J

Pan doktor mne lidsky zklamal. Při debatě v čekárně (!) s ostatními pacienty jsem vyslovil názor, že není správné, když sestra objednává více pacientů na stejný čas. Pan doktor to asi (?) zaslechl a v ordinaci mi sdělil, že kvůli tomu mne odmítá léčit, že na to má právo. Nevěřil jsem vlastním uším. Bohužel takto se zachoval i k mé matce, která je již v pokročilém věku a byla z toho velmi špatná, že ani spát nemohla. Nemohla uvěřit, že po letech co k němu dochází, se může pan doktor takto zachovat. Pan doktor by se měl stydět.

• fakt velmy dobry doktor jeden a pol roka si ma prehadzovali s mojim problemom chrbta,platnicky az on s tim zacal nieco robit je svojsky ako sme kazdy ale je to profik a moc mu dakujem a som rad ze som sa dostal k nemu

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Vít Heblt

Ortoped, MUDr.

• D
      Umístění: Ortopedie - ambulantní péčeSlužby: operace kolena

Pan doktor Heblt je kapacita! To s jakým zájmem přistupuje k pacientům jsem nikdy nezažila, nic pro něj není problém a pacientovi se vždy snaží vyjít vstříc. Operoval mi koleno a před tímto doktorem patří klobouk dolů.

• L

Pana doktora můžeme doporučit každému, je to opravdu odborník, avšak s lidským přístupem a milým vystupováním. Naše miminko má kyčle díky němu jako ze škatulky :-)

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Alena Klugová

Alergolog, MUDr.

• V
      Umístění: POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.Služby: Jiný

Náš syn má atopický exém. Paní doktorka nejprve odmítala dělat testy na alergii a řekla nám, abychom zkusily vysledovat, jaké jídlo to dělá. Kromě jiného jsme vysledovali reakci na mléko. Mléko jsme tedy vysadili. Paní doktorka věděla, že mu mléko nedáváme.

Později nám paní doktorka po testech krve oznámila, že na mléko alergický není a ať mu ho zbytečně neupíráme. Když jsme později zmiňovali, že se to zhoršilo a že to mohlo být mlékem, tak nám poměrně arogatně řekla, že to tak nebude a že jsme spíš neuhlídali nějaké ovoce. Po 10 měsících problémů a změně doktorky se ukázalo, že na mléko alergický je. Nejenom, že jsme mu 10 měsíců dávali alergen, ale nyní budeme muset těžce řešit přechod na mléčné náhražky, na které byl dříve synek zvyklý.

Tuto paní doktorku rozhodně nedoporučejeme.

• 1

Velmi milá lékařka i sestra.Jsou vždy usměvavé a milé.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Pavlína Doležalová

Gynekolog,

• E
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Paní doktorka Doležalová je milá, vstřícná, vyšetření nebolestivé. Pokud se zeptáte, vše vysvětlí. V těhotenství bylo také vše v pořádku. Jediné mínus je čekání, přestože je pacient objednaný.

• M
      Umístění: Ordinace

Já tedy nemůžu napsat kladný názor. Byla jsem u paní doktorky pouze jednou, s tím, že jsem se rozhodla na základě recenzí zde, a to takových - že paní doktorka je milá. Nemohu posoudit odbornost vzhledem k jedné návštěvě, ale nemyslím si, že by se lékaři měli soudit pouze podle své odbornosti, a co mi opravdu velmi vadí jsou nelidští lékaři. Z komunikace paní doktorky jsem odcházela opravdu zděšená. Ale je možné, že tento přístup vadí pouze citlivějším jedincům.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře