Rychnov nad Kněžnou

Jakého specialistu hledáte?
  • „Máme díky Arletě dvě krasné děti, do smrti budeme vděční Pan doktor je špičkou ve svém oboru, skvělý diagnostik, léčba vždy přesně na míru, neexistuje problém, na který by nenašel řešení. Všechna čest a doporučuji všem, co mají potíže s početím. Z jedné věci jsem ale byla ke konci trochu zklamaná. Jezdila jsem tam intenzivně posledních šest let. A za ty roky se někam vytratila taková ta,,rodinná" atmosféra a ubylo času pro každého zvlášť.. Škoda. Ale i tak dávám pět hvězdiček. Jsou nejlepší z nejlepších. Více

Komenského 702, Kostelec nad Orlicí Mapa

ARLETA IVF, s.r.o.

• Komenského 44, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Oftex s.r.o.

• „Vrchlabi place,nad odchodem velmi kvalitniho Lekare, ktery odvadel nadstandartni peci bez ohledu na casovou vytizenost. Ordinoval i prez konec ordinacnich hodin.V akutnich pripadech vzdy pomohl.Lekar s jehoz vysoce kvalitni praci , jde ruku v ruce lidskost a ochota, lekarska dovednost mnohdy uznavana lekari s dlouholetou praxi.Dekuji vam pane Doktore za vasi peci a ochotu.! I prez vzdalenost k vam radi prijedeme k osetreni a prohlidkam a cenime si toho ze muzeme!!! Preji vam, mnoho spokojenych pacientu , spokojeny rodinny zivot cele rodine! Jsme s pozdravem. Vesela lucie, Vesely leos, Vesely Mathias. Vrchlabi. Více

nám. Dr Lutzowa 244, Vamberk Mapa

Petrák stomatologie s.r.o.

Ošetření kořenových kanálků

od 2 100 kč

• „Dobrý den. K paní doktorce chodím několik let a s lepší lékařkou jsem se ještě nesetkal. Je to odborník na svém místě. Vždy mi věnuje dostatek času a odpoví mi na všechny mé otázky. Je velmi pečlivá a empatická. Také musím kladně hodnotit její podání ruky při každé návštěvě. Děkuji Vám paní doktorko za Vaši péči! Více

Oftex s.r.o.

• „neuveritelny,lepe receno neskutecny,znam jen minimum lekaru takovych jako je pan doktor,mily,usmevavy,profesionaln,poda vam ruku,vse vysvetli.Pan doktor me delal dva implantaty,nemam zadny problem a jsem tyden po zasahu,skutecne uzasne. Více

Tyršova 515, Opočno Mapa

MUDr. Filip Světlík

• „Jako sportovec, který potřebuje pravidelnou péči, navštěvuji Tomáše pravidelně několikrát měsíčně. Pokaždé odcházím jak znovuzrozený. Více

Mobilně u Vás doma, Kostelec nad Orlicí Mapa

Bc. Tomáš Helmich

Fyzioterapie

od 750 kč

• „Perfektní lékařka - jak profesně, tak přístupem! Ordinace čistá, sestřička velmi milá a cena za výkony odpovídající péči, přičemž ale ne drahé. Bohužel jsem se včera dozvěděla, že se paní zubařka stěhuje do Rychnova nad Kněžnou, což mne velmi mrzí, jelikož nastavila laťku dost vysoko. Přeji paní doktorce mnoho úspěchů na novém působišti! Více

Praktický lékař - stomatolog

• Praktický lékař

„Za svoji lidskost,přístup k pacientům a jeho neodmyslitelný humor bych pana doktora za nic nevyměnila.Pro mě nejlepší pan doktor na světě a za sebe mohu jen a jen doporučit Více

Turkova /Geriatrické centrum/ 785, Týniště nad Orlicí Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Přešla jsem od svého gynekologa,protože jsem si poslední dobou připadala jaksi přebytečná...recepty mi dávaly sestřičky na recepci,nikdy nic nevysvětlil.Taky jsem chvíli váhala,hlavně jestli odejít a ke komu.Ale pak mi známé doporučily Dr.Dragounovou.Lituji že jsem nepřestoupila dřív. Je milá,pečlivá,vše vysvětlí. Více

Kvasinská 129, Solnice Mapa

GYNEKOLOGICKÁ AMBULANCE

č.p. 133, Deštné v Orlických horách Mapa

GYNEKOLOGICKÁ AMBULANCE

• Oční lékař

1 názor

„Tato paní doktorka je ochotná, příjemná, milá a hodná. Byla jsem vždy spokojená, takže vřele doporučuji.

Oftex s.r.o.

• „Velice dobrý doktor, jsem moc ráda, že k němu mohu chodit. A musím pochválit i jeho pravou ruku - sestřičku (ta předchozí byla opravdu hrozná). Super team - mohu jen doporučit!!! Více

Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „Me dceri pomohl okamzite, kdyz tam prisla s akutnim zanetem a vzal nas prednostne, protoze brecela bolesti... Moc mu dekuju! :) Více

Třebízského 799, Kostelec nad Orlicí Mapa

Samostatná ordinace PL - stomatologa s laboratoří

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je galantní muž :) v ordinaci vládne velice přátelská atmosféra, sestřička úžasná a empatická. Vyšetření absolutně nebolelo,ikdyž jsem měla plná ústa aftů a díky afru na trojklaném nervu mě bolelo ucho jako čert, žádnou bolest jsem nepocítila. Pan doktor nic nepodcenil, udělal mi kompletní vyšetření a všechny své výkony popisoval. Ví jak jednat s pacienty. Nestane se, že by si něco cvakal do počítače a já nevěděla co se děje.. Nutně hned nedoporučuje chirurgické zákroky, ale snaží se léčit pacienty aleternativní léčbou. Můžu bez nadsázky říci, že je to ten nejlepší doktor, u jakého jsem kdy byla! Více

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Ordinace ORL

• „Naprostá kapacita v oboru. Odborník na TTTS. Skvělý psycholog, diagnostik a člověk na svém místě. Zachránil spousty životů a rodin. Nedoceněný lékař světového formátu. Více

5. května 64, Hradec Králové Mapa

Odborný lékař gynekolog

• „Pan doktor Tošovský je doktor z velkým D. S přestávkou ho navštěvuji skoro 16 let a nikdy jsem s ním ani se skvělou sestřičkou neměla sebemenší problém. Profesionál ve svém oboru a můžu jen doporučit. Více

Spojovací 1006, Dobruška Mapa

Gynekologická ordinace Dobruška

• „Jsem pacientka dcery pana doktora. A s přístupem obou lékařů (MUDr. Pokorného i MDDr. Pokorné) jsem naprosto spokojená! Zuby mám krásně spravené, lidský přístup a profesionalita je na místě. Až je mi skoro líto, že za 3 měsíce rovnátka sundám a už k nim nebudu docházet. Oboum lékařům velmi děkuji!!! :-) a DOPORUČUJI!! Více

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou Mapa

ORTODONCIE

• Imunolog, Alergolog

„Velice profesionální přístup, paní doktorka i sestřička má opravdu snahu pomoci a vše vssvetli. Můžu jenom doporucit.! Více

Jiráskova 1389, Mírové nám. 88, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí

• Praktický lékař

„Je to opravdu lékař s dobrým přístupem k pacientům. Nedokáži posoudit odbornost, memám velké problémy ale předpokládám, že je na dobré úrovni. To je názor nejen můj. Více

Radima Drejsla 619, Dobruška Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je výborná, chodíme k ní celá rodina a jsme maximálně spokojeni.Dokonce i můj malý syn si jí už oblíbil a to je co říct :-)). Více

Voříškova 169, Vamberk Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa