Hořice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Nic co by se mi nelíbilo pan doktor je slušný umí s lidmi mluvit je milý personál je jedna báseň... Od mého pubertálních ho věku nikam jinam nechodím a za jiného lékaře bych. Ho nevimenila....palec nahoru jen tak dál Více

Spojených národů 3022, Dvůr Králové nad Labem Mapa

• Praktický lékař, Onkolog, In… ternista Více

„Je mi 78 let a celý život jsem zažil hodně lékařů jak specialistů, tak obvodních. Docent Sedláček je nejlepší ze všech. Více

Dukelská třída, Hradec Králové Mapa

Moje Ambulance a.s., Dukelská 1713/7, Hradec Králové

• „neuveritelny,lepe receno neskutecny,znam jen minimum lekaru takovych jako je pan doktor,mily,usmevavy,profesionaln,poda vam ruku,vse vysvetli.Pan doktor me delal dva implantaty,nemam zadny problem a jsem tyden po zasahu,skutecne uzasne. Více

Poděbradova 1959, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Zubní klinika DentMode s.r.o.

• „Měla jsem štěstí na pana dr. Mináře v jilemnicke nemocnici, je milý, vše mi vždy vysvětlí. Vždy s úsměvem a vtipem, na návštěvu u něj se vždy těším, a že si pamatuje pacientky, sestřička je vynikajici Více

Rooseveltova 474, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Ordinace gynekologa

• „Je to super doktor zachránil život mému bráchovi a zato mu patří velké Díky

Rašínovo náměstí 1011, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

• „Super

Fügnerova 519, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.

• „Výborný, profesionální přístup paní doktorky. Vysvětlí, zeptá se. Mohu napsat jen samou chválu! Jen škoda, že k ní nemůže i můj manžel, z důvodu přeplněného stavu pacientů. Nikde se zubař sehnat nedá. Více

Pražská 470, Nová Paka Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „U paní doktorky jsme již více jak rok a s potěšením musím zkonstatovat, že jsme si opravdu vybrali skvělého lékaře. Jak už tu někdo psal - udělá si čas na vysvětlení a opravdu dokáže věci podat laskavě s humorem sobě vlastním. V případě diskuze nad nemocí probere všechny možné aspekty, což je nesmírně laskavé a hlavně poučné. Nenabízí spoustu léků, aby z toho měla profit. Naopak řekla bych, že k lékům přistupuje s respektem, což je v dnešní době velice pozitivní jev. K dětem se chová velice laskavě a s takovým " partnerským" přístupem. Dítě se tedy cítí postavené na roveň a díky tomu je i důvěřivejší a otevřenější, což v ordinaci lékaře je jen ku prospěchu věci. Takže za nás 100 % doporučujeme. Více

Riegrova 901, Hořice Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost v Hořicích

Buvova 1, Vysoké Veselí Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost ve Vysokém Veselí

Zimmermanova 214, Vysoké Veselí Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• Praktický lékař

„Prijemny, ochotny lekar. Clovek se nemusi stydet a muze rict jakykoliv problem. Sestricka take prijemna.

náměstí Odboje 294, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Vynikající pediatrička spolu se šikovnou sestřičkou,Doporučuji............

Jana Maláta 488, Nový Bydžov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Praktický lékař, Fyzioterape… ut Více

„Odborník na rehabilitaci. Moje bolest zad vždy po jeho zásahu výrazně ustoupila. Pokaždé mně pomohl co by praktický lékař i při jiných zdravotních problémech. Jsem jednoznačně velmi spokojen. Moji objektivitu ale možná trochu oslabuje skutečnost, že jsem velmi spokojen s českým zdravotnictvím celkově. Více

Preslova 449, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace

• „Tenhle skvělý Pan (úmyslně píšu velké P) doktor mě odnaučil bát se zubaře (a že jsem jich před ním zažil), mj. mi zachránil chrup napadený paradentózou. Je to náš rodinný lékař, chodili k němu i moji rodiče, dnes k němu dochází kromě manželky a dcery i panímáma a švagr. Objednávání je bez problémů, v případě bolesti se vždy najde rozumný termín, pan doktor je velmi ohleduplný odborně erudovaný a zručný, sestřička příjemná. Ordinace je dle mého názoru velmi nadstandardně vybavena. Kdybych mohl, přidal bych ještě jednu * za často vtipné dialogy se sestřičkou i pacientem, které nejen že dokážou odbourat strach, ale někdy i pacienta. Více

Harantova 1867, Nová Paka Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní doktorka je příjemná a vše vysvětlí. Jsem moc spokojená. Jsem ráda že jsem po tak dlouhé době našla takovou doktorku. Více

Koutníkova 440/32, Hradec Králové Mapa

Zubní ordinace

• „Vynikající lékařka, za svůj život,(76 let), jsem nepoznal lepšího praktického lékaře. Snaha pomoci je příkladná. Pečlivá, svědomitá lékařka, odborník na svém místě. Více

Heydukova, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Velice si vazim toho co pro nas udelala, mnohdy i nad rámec povinnosti, deti tam chodi rády a vysledky jsou rychlé , dekujeme a doporučujeme Více

Otakarova 621, Hořice Mapa

Klinická logopedie

Legií, poliklinika, Nová Paka Mapa

Logopedická ambulance

• „i když nejsem její pacient ochotně mě s bolestí přijmula a pomohla mi. Velice děkuji za ochotu a pomoc

U Střediska 100, Smidary Mapa

Stomatologická ordinace

• „Doktorka i sestra jsou milé, vlídné, ochotné, komunikativní. Líbí se mi, že dbá na vyloučení kontaktu zdravých dětí s nemocnými. Překvapila mě i když i volala, aby zkontrolovala zdravotní stav dcery nad rámec kontrol. Nic nezanedba a radeji i vícekrát vyšetří. Jsem moc spokojená. Více

Malátova 488, Nový Bydžov Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost