Trutnov

Jakého specialistu hledáte?
  • „Připojuji se k dalším, kteří mohou na Mudr. Berana pět jen samé klady. Opravu profík na svém místě. Pomohl mé dceři i mimo pracovní dobu. Je ochoten řešit i po telefonu a poradit. Moc mu tímto děkuji - a že nemá smlouvy s pojišťovnami? no bohužel po zkušenosti se stomatologickou klinikou v Praze - kde je sice mají asmluvy,ale zmrší co mohou a ještě jsou tak neschopní, že svou chybu nenapraví, si klidně u pana doktora Berana zaplatím a mám 1000%jistotu. Více

Velký Třebešov 118, Velký Třebešov Mapa

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

• „fakt profesionalní přístup perfektní lidi příjemní děkuji Balog.Můžu doporučit všem kdo nemá zubního lékaře a má potíže. Více

Velký Třebešov 118, Velký Třebešov Mapa

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

• „Z dětství jsem měla nemilé zkušenosti s předchozími zubaři "strach,trauma", ale od doby co chodím k Panu Novotnému můžu říct, ze se k zubaři i těším :) .. Pan doktor i sestřička velice ochotný, profesionální. :) chodíme tam celá rodina a nejlepší volba pan Zubař byl ! :) Více

U Hřiště, Trutnov Mapa

MDDr. Vojtěch Novotný, soukromá zubní ordinace stomatologie.tu@seznam.cz ----------- www.ndent.cz

• Praktický lékař

„Erudovaný profesionál s citlivým přístupem k pacientovi.Pečlivý a vstřícný.Mám k němu velkou důvěru.

Havlíčkova 377, Hronov Mapa

MUDr.Pavel Maršík, praktický lékař pro dospělé

• Porodní asistentka

„Jako prvorodicka jsem si k porodu prala nekoho zkuseneho. Nekoho, kdo mi da pocit bezpeci, silu, podporu. Nekoho, na koho se budu moci spolehnout a budu mu moci plne duverovat. A hlavne jsem chtela pohodovy porod pro sebe a sveho chlapecka, aby mel krasny start do zivota. Diky Jitce se mi vsechno splnilo a ja ji nikdy neprestanu byt vdecna, protoze diky ni (a memu priteli) jsem mela moznost prozit krasny porod a na svet prislo klidne, pohodove a spokojene miminko Vsem tehotnym zenam bych prala, a aby u porodu mely "svoji Jitku" protoze ona je opravdu andel Více

porodnibaba.cz, Trutnov Mapa

Porodnibaba

• „Nic co by se mi nelíbilo pan doktor je slušný umí s lidmi mluvit je milý personál je jedna báseň... Od mého pubertálních ho věku nikam jinam nechodím a za jiného lékaře bych. Ho nevimenila....palec nahoru jen tak dál Více

Spojených národů 3022, Dvůr Králové nad Labem Mapa

• Velký Třebešov 118, Velký Třebešov Mapa

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.

• „Paní doktorka je nejlepší lékařka, u které jsem kdy byla a to nemyslím jen gynekologii. Jsem u ní teprve krátce, ale hned na začátku jsem byla příjemně překvapená s jejím přístupem - je milá, empatická a člověk má celkově pocit, že je v dobrých rukou. Paní doktorku mohu JEN doporučit! Ivana Více

Palackého 201, Trutnov Mapa

• „Pani doktorka je uzasny clovek. Jeji lidsky pristup a zajem o pacienta je velmi vyjimecny. Moje mala dcerka byla narocny pacient, ale ani tak lekarka neztracela svuj trpelivy a empaticky pristup. Doporucuji :) Více

Bulharská 61, Trutnov Mapa

Ordinace rehabilitace a lymfologie

• „neuveritelny,lepe receno neskutecny,znam jen minimum lekaru takovych jako je pan doktor,mily,usmevavy,profesionaln,poda vam ruku,vse vysvetli.Pan doktor me delal dva implantaty,nemam zadny problem a jsem tyden po zasahu,skutecne uzasne. Více

Poděbradova 1959, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Zubní klinika DentMode s.r.o.

• „K paní doktorce chodím už delší dobu a při každé návštěvě jsem se setkal s citlivým a profesionálním řešením mých problémů se zuby. Mohu ji doporučit všem, kteří chtějí udržet krásný úsměv do vysokého věku. Pavel Více

Revoluční 208, Trutnov Mapa

ImplaDent s.r.o.

Bělení zubů

4 500 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„I já mohu všem jen a jen DOPORUČIT!! paní doktorka mi ukázala správný směr , hodně zvedla sebevědomí a úžasný náhled na různé věci,moc jí za vše děkuji Více

Na struze 30, Trutnov Mapa

Dopravně psychologická laboratoř Trutnov

Na Struze, Trutnov Mapa

Ordinace psychologa s.r.o. - ambulance klinické psychologie pro děti a dospělé

• „Měla jsem štěstí na pana dr. Mináře v jilemnicke nemocnici, je milý, vše mi vždy vysvětlí. Vždy s úsměvem a vtipem, na návštěvu u něj se vždy těším, a že si pamatuje pacientky, sestřička je vynikajici Více

Rooseveltova 474, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Ordinace gynekologa

• „Je to super doktor zachránil život mému bráchovi a zato mu patří velké Díky

Rašínovo náměstí 1011, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

• Praktický lékař

„Dobrý doktor vřele doporučuji.

nám. K. Čapka 147, Malé Svatoňovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

Sportovní 508, Trutnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Super

Fügnerova 519, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.

• „Velmi dobrý přístup k pacientům, snaží se být šetrný při zákroku.

Polská 91/14, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa