Otorinolaryngolog Trutnov

• Otorinolaryngolog

„Výborná lékařka, i když vyšetření v zánětu bylo dost bolestive. Přesně věděla o co jde a hlavně mi léky zabraly. Bohužel neobjednávala, tak je třeba počítat s čekáním. Plná čekárna ale mluví za vše. Více

Blanická 204, Trutnov Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ORL

• „PANÍ DOKTORKA JE BEZVADNÁ,PŘÍJEMNÁ DŮSLEDNÁ LÉKAŘKA.ALE JEDNU VÝTKU ROZHODNĚ MÁM SESTRA V ORDINACI(AROGANTNÍ,NAMYŠLENÁ ZLÁ ŽENSKÁ) Více

Sladkovského 829, Dvůr Králové nad Labem Mapa

• Otorinolaryngolog

„Velmi citlivý přístup pana doktora, bez stresu a nervozity, vyšetření probíhá v klidu, s maximálním ohledem. Je to 100 profesionál. Doporučuji. Více

Masarykovo náměstí 45, Náchod Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ORL

• Otorinolaryngolog, Diabetolo… g, Diagnostik, Gynekolog, Logoped, Praktický lékař Více

Němcové 738, Náchod Mapa

Poliklinika Náchod

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor i sestřička jsou milí a příjemní. I když jsem šla na vyšetření s krkem, vzali mě komplet i na sluch i nos. Doporučuji. Více

Tyršova 1118, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ORL

• „Ochotná, vysvětlí, poradí, velká spokojenost

Nádražní 521, Náchod Mapa

• Otorinolaryngolog

„K paní dr. jsem se se synem dostala nějakou velmi šťastnou náhodou poté, co jsem nesouhlasila s léčbou na ORL v nemocnici. Na první setkání úžasný člověk, rozumný..lékařka, se kterou se dá o léčbě rozumně diskutovat. I sestřička v ordinaci velmi milá. Kéž by takových bylo více ;) Více

Palackého 201, Trutnov Mapa

• Otorinolaryngolog

„Dobrá analýza problému, kooperace s obvodním lékařem, osobní přístup - velmi dobré. Pěkná ordinace a sympatická sestřička - navíc v prověřené lokalitě (převzala ordinaci po paní MUDr. Náhlovské) - to vše není dnes rozhodně standardem... Více

• Otorinolaryngolog

„Velmi profesionalni, skvely pristup a vysetreni. Doktor i sestra byli velice prijemni. 100% spokojenost.

Trutnov Mapa

• Bratří Čapků 773, Úpice Mapa

ORL ambulance

1 názor

Náchod Mapa

• „dobry den ja mam s pani doktorkou SEMERAKOVOU velice dobre skušenosti,jak v chovani tak k profesionalnimu přistupu lečby. JA jsem mela hrozny zanet dutin nekolik mesicu a lečili me v RYCHNOVE NAD KNEZNOU neustalimi antibiotikyPAN DOKTOR HRDLICKA aniz by mi udelal vy\setrni nebo RTG tak jsem si nasla pani dooktorku kter ME ZE VSEHO DOSTALA I MOJI DCERU 11LET A DOKONCE S PERFEKTNIM, PRISTUPEM MI VYSETRILA 1.5LETOU DCERKU. PROTO JSEM SE ROZHODLA PRIDAR KOMENTAR AZ BUDOU TAKOVY DOKTORI JAKO JE ONA PAK SNAD BUDEME VSICHNI ZDRAVI!!!!!!!!!!JAROSCAKOVA LENKA Více

Němcové 738, Náchod Mapa

Poliklinika Náchod

M. Gorkého 77, Trutnov Mapa

Oblastní nemocnice Trutnov a.s.

• Otorinolaryngolog, Internist… Více

Trutnov Mapa