Jilemnice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Dobrý den, před 3 týdny jsem byla u paní doktorky na augmentaci a jsem maximálně spokojená. Prsa vypadají jako bych se s nimi narodila -přirozená. Děkuji Více

Dr. Karla Farského 267, Vysoké nad Jizerou Mapa

Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„I já mohu všem jen a jen DOPORUČIT!! paní doktorka mi ukázala správný směr , hodně zvedla sebevědomí a úžasný náhled na různé věci,moc jí za vše děkuji Více

Komenského 63, Vrchlabí Mapa

Ordinace psychologa s.r.o. - ambulance klinické psychologie pro děti a dospělé

• „Pan doktor je skvělý. Chodím k němu od puberty a nemohu si ho vynachválit. Vždy mi pomohl, když jsem měla problém, má skvělý lidský a empatický přístup. Na pacientkách mu záleží. Sestřička je také skvělá, moc milá a profesionální. Více

Poštovní 174, Tanvald Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Opravdu skvělý přístup, vše do podrobna vysvětlí a má milé vstřícné jednání. I sestra je milá hodná ve všem poradila. děkuji K. Více

3. května 421, Mapa

Chirurgické oddělení

• „Výborný, profesionální přístup paní doktorky. Vysvětlí, zeptá se. Mohu napsat jen samou chválu! Jen škoda, že k ní nemůže i můj manžel, z důvodu přeplněného stavu pacientů. Nikde se zubař sehnat nedá. Více

Pražská 470, Nová Paka Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• Plastický chirurg

„Pan doktor mi ve Vysokém provedl operaci horních víček. Naprosto skvělá a profesionální práce. Pan doktor je velice milý, příjemný a komunikativní. Všechno mi perfektně vysvětlil, víčka mám jako mladice, jizvy neviditelné. I sestřička na sále byla nej. Moc děkuji, bylo mi ctí! Více

Dr. Karla Farského 267, Vysoké nad Jizerou Mapa

Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.

• Porodní asistentka

„Martina je jako porodni asistentka na spravnem miste! Mila, zkusena, prijemna, trpeliva,... Mohla bych takto pokracovat do nekonecna :-) Vrele doporucuji! Více

Horní Branná 450, Vrchlabí Mapa

Porodní asistentka

• „jako revmaticka s autoimunitnim onemocnenim postihujici klouby, jsem dlouho hledala spicialistu ktery rozumi sve praci a chce mi pomoct, a i kdyz je to se mnou velice slozite, pan doktor ma vzdy nejaky plan jak me problemy resit a jak mi co nejefektivneji pomoct. dekuji pane doktore. K.J. Více

3. května 421, Semily Mapa

Nemocnice v Semilech

• „Tenhle skvělý Pan (úmyslně píšu velké P) doktor mě odnaučil bát se zubaře (a že jsem jich před ním zažil), mj. mi zachránil chrup napadený paradentózou. Je to náš rodinný lékař, chodili k němu i moji rodiče, dnes k němu dochází kromě manželky a dcery i panímáma a švagr. Objednávání je bez problémů, v případě bolesti se vždy najde rozumný termín, pan doktor je velmi ohleduplný odborně erudovaný a zručný, sestřička příjemná. Ordinace je dle mého názoru velmi nadstandardně vybavena. Kdybych mohl, přidal bych ještě jednu * za často vtipné dialogy se sestřičkou i pacientem, které nejen že dokážou odbourat strach, ale někdy i pacienta. Více

Harantova 1867, Nová Paka Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „souhlasím,jsem také spokojena s paní doktorkou,ať nám tady v Semilech vydrží

Tyršova 394, Semily Mapa

• Plastický chirurg, Ortoped, … Chirurg Více

„Vynikající chirurg, oddaný své práci Osobně velmi příjemný Na mém zákroku odvedl vinikající práci. Od volného laloku přez rekonstrukci nervů až po rehabilitace. Více

Dr. Karla Farského 267, Vysoké nad Jizerou Mapa

Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie

• „Velice si vazim toho co pro nas udelala, mnohdy i nad rámec povinnosti, deti tam chodi rády a vysledky jsou rychlé , dekujeme a doporučujeme Více

Legií, poliklinika, Nová Paka Mapa

Logopedická ambulance

• Praktický lékař

„pečlivý lékař

Tyršova 394, Semily Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velmi dobrá konzultace o nemoci, vstřícný.

Boženy Němcové 402, Hostinné Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

A. Jiráska 402, Hostinné Mapa

Ortopedická ordinace

Dukelská 1325, Vrchlabí Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

• „Výborná péče,kvalifikace,napro100 doporučuji. A hl. UMÍ :-))

Dělnická 531, Vrchlabí Mapa

Rehabilitace

• Praktický lékař, Internista

„Ochotná, přístupná konzultacím. Naslouchá. Odbornost nemůžu ohodnotit, avšak narozdíl od jiných lékařů o ní nekolují fámy, že má problémy s alkoholem etc. Více

Komenského 490, Nová Paka Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „K paní doktorce jsem se dostala poprvé před 10 lety. Můžu jen doporučit. Je to opravdu odborník. Jeden rok jsem neměla jen problémy se zády, ale zároveň na tom byla i špatně psychicky - moc mi pomohla. Je to skvělá lékařka i člověk. Více

Žižkova 521, Vrchlabí Mapa

• „Pan doktor ,je stručný neztrácí čas dlouhým mluvením,jde rovnou k věci ,pokud se zeptám na cokoliv vysvětlí,poradil i po telefonu.\Operoval mě varixy v Jilemnici,odvedl čistou práci ,v třísle jizva jen tenká čára ,proti předešlé operaci jinde která je nepěkná.Lékaře chválím.Formanová Více

Jablonec nad Nisou Mapa

Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.