Kosmonosy

Nádražní 342, Mladá Boleslav Mapa

Pavla Polická

Koučování

od 900 kč

• „Díky paní doktorce jsem se zbavila strachu ze zubaře, věnuje se Vašemu chrupu pečlivě, vždy vše dostatečně vysvětlí a navíc oceňuji i laskavou péči o malé pacienty při preventivních prohlídkách... Více

Dr. Hořice 691, Mnichovo Hradiště Mapa

Denta-Style Stomatologie s.r.o.

Keramická korunka

7 000 Kč

• „Mirek Krafta Dobrý den, pan doktor Karalevich je po všech stránkách profesionál s nadstandartním přístupem k pacientům. Byl jsem u p.doktora zatím čtyřikrát a pokaždé maximálně spokojen. Sestřička je milá, ochotná a zdatně mu sekunduje. Zdravím a přeji hezké vánoční svátky Mirek Krafta Více

Máchova 1480, Mladá Boleslav Mapa

Ordinace praktického zubního lékařství

Estetická stomatologie

od 3 500 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Dobrý den, pana terapeuta mohu vřele doporučit. Na mé osobní cestě mi velmi pomohl. Je to člověk přátelský, citlivý, empatický a poctivý. To znamená, že na lidech zbytečně nevydělává a opravdu se snaží člověka co nejdříve vyléčit. Jsem moc Vděčná za to, že se naše duše mohly potkat a já tak nalezla zpět svou životní rovnováhu. Více

Palackého 576, Mladá Boleslav Mapa

ordinace v Mladé Boleslavi

• „Nevěřila jsem, že bych našla zubaře, který mě ošetří s trpělivostí a bezbolestně, dokud jsem nebyla u pana doktora Dubanovskyi. Přešla jsem k němu od nejmenované zubařky, od které si nesu velký strach ze zubařů. Pan doktor je moc hodný a šikovný. Opravu zubu jsem vůbec necítila, byla naprosto bezbolestná a poprvé jsem odcházela od zubaře s úsměvem namísto slz. Jsem ráda, že patřím mezi jeho pacienty a z další návštěvy již nemám strach :-). Chválím také sestřičku, která je moc milá! Mockrát Vám děkuji! Dvořáková A. Více

Krajířova 137, Mladá Boleslav Mapa

BUVEUS s.r.o

• „Celý svůj dospělý život jsem měl smůlu na zubaře. Dospěl jsem až do stavu, že jsem měl z návštěv u zubaře strach. Měl jsem ale velké štěstí, když jsem se "dostal" k panu doktorovi Kudibalovi!!! Od podrobného vysvětlení při první návštěvě, až k vlastním zákrokům ze mne strach zmizel a jak již psali ostatní, přestal jsem mít ze zubaře obavy. Přístup pana doktora a sestry je tak lidský a fajn, že to snad ani není možné! (v tom nejlepším samosebou) Zubaři se na mne doslova vyřádili, ale když jdu ke specialistovi, tak očekávám, že své práci rozumí a důvěřují mu. Skoro mne tato idea přešla, než jsem zakotvil u PANA doktora. Teď to mohu s klidem považovat za pravdu. Přeji Vám pane doktore jen to nejlepší, jste profik s velkým "P", DĚKUJI Více

Hruboskalská 2299, Turnov Mapa

DenTur s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Vždy velmi milé setkání, odborná a účinná pomoc, velká empatie. Moc hezky vedené sezení, pomalými kroky napravení problému. Syn zde cítil klid, důvěru, zcela se otevřel a dokázal o všem mluvit. Za nás absolutní spokojenost a zcela jistě doporučení. Více

Masarykovo náměstí, Mnichovo Hradiště Mapa

Soukromá psychologická a terapeutická praxe https://lukovasittova.wixsite.com/psycholog

• „Tak já jsem teda sestru nezažila a už asi nezažiju, jelikož tam nepracuje. Každopádně paní doktora je opravdu úžasná. Pečlivě vás vyšetří a má opravdový zájem o pacienta. Je vstřícná a ochotná. Kdyby takový byl každý doktor, tak tam klidně chodím denně. Více

Odborný oční lékař

• „Mockrát děkujeme paní Hruškové za perfektní péči o tatínka! Na hodiny jsme se vždy všichni tešili a těšili se z dalších a dalších pokroků (tatínek po klíšťové encefalitidě, ochnuté tělo, jazyk). Díky paní Hruškové se nám podařilo znovu obnovit funkčnost jazyka, nyní pokračujeme v nastavených praktikách a věříme v další zlepšení. Poku hledáte skvělou lékařku s úžasným přístupem a srdcem na správném místě, tak nenajdete lepší.. DĚKUJEME, že jme Vás našli ! Více

Zámek 50, Benátky nad Jizerou Mapa

Klinická logopedie - Mgr. Kristýna Hrušková

• Máchova 802, Mladá Boleslav Mapa

Klinika MLADÁ BOLESLAV - Alergologická ambulance

• Linhartova 243/25, Kosmonosy Mapa

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „K panu doktorovi chodím již řadu let ambulantně, několikrát jsem byla operována i v Mladé Boleslavi (naposledy únor 2018). Vždy jsem spokojená (pokud to lze říci o návštěvě u lékaře), především s odborným přístupem a schopností vše srozumitelně vysvětlit. Čekání na ambulanci je vždy nepříjemně dlouhé, odměnou je ale profesionální přístup a úspěšná léčba. Více

V. Klementa 147, Mladá Boleslav Mapa

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav a.s. nemocnice Středočeského kraje

• „Velice příjemná sestřička a paní doktorka důsledná a vše vysvětlila jak se říká polopaticky že i laik pochopí.

Nerudova 691, Mladá Boleslav Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „jsem velmi spokojen

MUDr. Stegerová s.r.o.

• „Paní doktorka je výborná můj syn už je dospělák, ale pokud potřebuji radu nebo pomoc vždy nám POMŮŽE.

Družstevní 521, Dobrovice Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Pan doktor je velice milý. Prohlídky jsou bezbolestné a vyšetření probíhá v klidné atmosféře. Jediné menší mínus vidím v přílišné propagaci hormonální antikoncepce. Více

Zahradní 617, Dolní Bousov Mapa

Gynekologická ambulance

U stadionu 1233, Mladá Boleslav Mapa

Gynekologická ambulance

• „Měl jsem problémy se zuby a nekolil návštěv u paní Bílkové je vše v pořádku.Péče o klienta je skvělá. Maximální spokojenost. Více

Bezručova 511, Mladá Boleslav Mapa

Zubní ordinace

• Otorinolaryngolog

„Mohu jen chvalit, vstricny, mily, vse perfektne vysvetli a hlavne pomuze. Sestricka tez uzasna. Mohu jen doporucit!!! Více

U stadionu 1233, Mladá Boleslav Mapa

Poliklinika U stadionu, Ordinace pro choroby ušní, nosní a krční