Česká Lípa

Jakého specialistu hledáte?
  • „Panu Doktorovi jsem vděčná, pomohl mi od bolesti zad a naučil jak se o svá zada starat ( cvičením a pod) Velmi profesionální přístup a umění naslouchat pacientům z Pana doktora Meziana děla super doktora. Stejně tak i profesionální přístup osetrujiciho personálu. Moc vám všem děkuji Více

Sídliště pionýrů 190, Úštěk Mapa

Rehabilitace

• „Pan doktor je moc milý, vše vysvětlí, je pečlivý a nic nezanedbává. Takových jako je on je skutečně málo!

Komenského 358, Cvikov Mapa

Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o.

do 22.11.2013 Hřebenka 532,od 27.11.Husova 858, Nový Bor Mapa

Zdravotní středisko Hvozd s.r.o.

Purkyňova 1849, Česká Lípa Mapa

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

• „Skvělý profesionální,moc mi pomohl ,vyléčil mi během měsíce bércový ,vřed se kterým jsem se trápila několik let. Doporučuji všem. Úžasný člověk,lékař a moc milá sestřička Více

Dvořákova 385, Nový Bor Mapa

Ambulance cévní chirurgie

• Praktický lékař, Plicní léka… ř, Internista Více

„Jsem dlouholetým pacientem pana doktora. Jeho přístup k pacientům je příkladný, tak i jeho zdravotní sestry. Je velice příjemný a dokáže vysvětlit problém. Naprostá spokojenost,pan doktor i paní sestřička jsou velcí profesionálové a milí lidé.. doporučuji všem.. Více

Purkyňova 1849, Česká Lípa Mapa

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a. s.

Celkové vyšetření

od 552 kč

• „Paní doktorka je skvělá odbornice, neznám lepší. Vždy vše vysvětlí, má profesionální přístup. Je pečlivá a velice šikovná. Totéž platí i o sestřičce, která je vždy milá a velice vstřícná. Více

Bulharská 823, Česká Lípa Mapa

Praktický zubní lékař

• „Dobrý den. Pana doktora si nemůžu vynachválit. Odstěhovala jsem se z DC ,ale když mám velký zdravotní problém i ta hodinka cesty do jeho ordinace je příjemná ,neboť vím ,že mi pomůže. Profesionál a odborník. Nedivím se ,že má pan doktor stále plnou čekárnu. Ano ,sestřičky má taky hodné . Mám špatné zkušenosti ,že i po telefonu jsou jiné velice nepříjemné. V ordinaci u pana doktora je to jiné. Vždy pomůže a odhalí příčinu bolesti. Doporučuji všem. Jana Bártová . Více

Náměstí 28. října 818, Česká Kamenice Mapa

Ord. lékaře specialisty - chirurgie

• „Paní doktorka je moc hodná,jsem s ní spokojená :) umí dobře jednat s lidmi a vždy vysvětlí,co bude dělat za zákrok:)

Tř. 1. máje 97, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Ahoj všem, nejsem typ, co píše někam hodnocení, ale o tohle se podělit musím Dnes jsem byla u pana doktora Tejnory na odstranění pih, znamének, či co to bylo... Šla jsem tam vystresovaná, protože jsem trošičku srab a nervák, ale pan doktor byl prostě skvělej! Po profesní stránce i po té lidské. Je komunikativní, vtipnej, prostě sympaťák a než jsem se rozkoukala, bylo po všem. Až doma jsem zjistila, kolik mám vlastně na sobě náplastí Výsledek zákroku zatím hodnotit nemůžu, ale ošetření a vše kolem super. Díky patří i bezva sestřičce. Jsou skvělej tým Fakt se tam není čeho bát Takže pokud by toto četl pan doktor nebo sestřička, tak ještě jednou moc díky. Více

Pod Holým Vrchem 3266, Česká Lípa Mapa

Chirurgická ambulance

• „Absolutní spokojenost s probíhající léčbou. Nutná však oboustranná vzájemná spolupráce na tom, co potřebujete dát do pořádku. Sama fyzioterapeutka to za nás neudělá! Více

Moskevská 31, Česká Lípa Mapa

Aby tělo fungovalo

• „Skvělý mladý lékař! Empatický a zdvořilý přístup k pacientovi, vysoký stupeň odbornosti! Doporučuji všem napříč ČR. Jela jsem speciálně za ním do Liberce ze Středních Čech. Jeho diagnostika mého pochroumaného ramena z lyží byla naprosto přesná a následná léčba dopadla výborně. Z totálně "zamrzlého" ramena je 100% pohyblivost a nulová bolest!!! :)) Více

Husova 10, Stráž pod Ralskem Mapa

Krajská nemocnice Liberec - Radiodiagnostické oddělení

• „Jsem s panem doktorem velice spokojena, léta se mi stará o mého nemocného pejska, jen díky jeho profesionálnímu přístupu se můj pejsek dožil 13,5 roku a snad tu se mnou ještě nějaký čas bude. Bezvadný přístup, všechno vysvětlí, sestřička milá, za ty roky jsou už skoro jako moje rodina :). D. Jírovcová Více

Nový domov 171, Mimoň Mapa

Praktický Veterinární Lékař

• „Mnoho let jsem měla určenou špatnou diagózu. Žádný s lékařů na to nepřišel. Znamenalo to mnoho potíži v zaměstnání a snášet mnoho bolestí.Až tento pan doktor na to přišel během vyšetření a problém je po létech vyřešen. Žádné bolesti, žádné neschopenky. Děkuji mnohokrát. K.I. Více

Lidická 197, Česká Kamenice Mapa

Rehabilitační a fyzikální medicina

• „Jedním slovem profesionál, umí naslouchat, vždy názorně vysvětlil, co může být příčinou problému a dokáže poradit, co dělat, aby se již fyzické problémy nevrátily. Mohu jen doporučit. Více

Cihelní 602, Benešov nad Ploučnicí Mapa

Ord. lékaře specialisty - FBLR

• „Já jsem s panem doktorem velmi spokojená.Od mala nesnáším návštěvy u lékařů ale u pana Farkaše se cítím velmi dobře.Jeho přístup profesionální. velmi doporučuji a za vše panu doktorovy děkuji Plhalová. Více

Praktický lékař gynekolog

• „Až na miloučké řeči ve stylu "otevři hubičku roztomilou" bez ohledu na věk pacientů.. Je paní doktorka super a sestřičky u ní též :-) Více

Odborný zubní lékař ortodontista

• „Jsem s naší novou paní doktorkou moc spokojen, takovou péči jsem ještě nezažil!

Ordinace umístěná v I. patře pavilonu Nemocnice Česká Lípa

• „Panu doktorovi vděčím za svůj život. Pochopil mou diagnózu a dokázal se ji přizpůsobit, vzhledem k tomu, že nejsem zrovna "lehký pacient". Pan Hnídek je za mě nejlepší psychiatr, který tu ordinuje - špička v určování přesných diagnóz, výběru léků a celkově, ve svém oboru. Opravdu moc mi pomohl, stále pomáhá a budu mu za to vděčný do konce života. Více

Ronovská 846, Česká Lípa Mapa

Odborný lékař psychiatr

• „Pí Dr.Gutová mi pomohla, má pochopení pro pacienty, ale někdy by bylo třeba více léčit slovem a ne jen předepisovat léky,ono to slovo dělá divy. Více

Ronovská 846, Česká Lípa Mapa

Psychiatrická ambulance