Litoměřice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pan doktor s paní sestřičkou jsou velice komunikativní, empatičtí. Ordinace je moderně vybavena. Panuje zde příjemná a klidná atmosféra. S každou návštěvou jsem velice spokojena. Více

Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice Mapa

MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• „Někdy koncem roku 2020 mi vypadla plomba. V lednu 2021 mi pan doktor zub vyčistil a dal novou, na zkoušku jak říkal, bez záruky. V dubnu mi začaly velké bolesti. Zavolal jsem a jako bolestivý případ jsem ráno přišel. Pan doktor mě vyšetřil, dal injekci a bezbolestně zub vytrhl. Sestřička je milá a ochotná. I v době koronavirové je zachován velmi dobrý přístup k pacientům. A čekárna není plná děsivých stomatologických obrázků či letáčků. To jsem velice ocenil. Za 54 co jsem na světě je to asi nejlepší můj zubař. Více

Veleslavínova 5, Ústí nad Labem Mapa

L.-DENT, s.r.o. - Ord. PL stomatologa

• „Velmi příjemná lékařka, lidská, trpělivá. Chválím úroveň a čistotu ordinace, preciznost vyšetření, zkušenosti, jenž jsou pro pacienty velkým přínosem. Zde se člověk rád spokojeně vrací. Přístup absolutně bez výhrad bych všem doporučila... Více

Terezínská 487/71, Lovosice Mapa

NeoClinic estetická dermatologie

• Dentální hygienistka, hygien… ista, Zubař, Stomatochirurg Více

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

CLINIC+

• „Přestože celý život dělám "vrbu" svým přátelům, rodině, nastala situace, se kterou jsem si nevěděla rady. Vyhledala jsem tedy odbornou pomoc - paní doktorku Košťálovou. Úlevu jsem cítila hned po první návštěvě. Nespornou výhodou paní doktorky jsou široké odborné i životní zkušenosti, díky kterým posoudí klientovu situaci a nastaví správné "zrcadlo", abych se sama zorientovala a společně jsme našly východisko z daného problému. Děkuji paní doktorce za její lidský přístup, za to, že jsem v její přítomnosti beze studu mohla vyplakat svoji bolest a za to, že mi nic nevnucovala. Vše šlo přirozeně, příjemně a všem hledajícím a potřebným mohu vřele doporučit. Marie Více

Masarykova 160, Ústí nad Labem Mapa

MUDr. Věra Košťálová - mentální hygiena (duševní zdraví, výživový poradce)

• „Kéž by byl takový každý lékař.. pan doktor je úžasný, profesionální a milý k pacientkám.. pro mě je radost k němu chodit a pokaždé odcházím s pocitem, že se mi dostalo prvotřídní péče s lidským přístupem. Celkově celé pracoviště i se sestřičkami je nejlepší ze všech zdravotnických zařízení, které jsem navštívila. Děkuji Vám. Více

Masarykova 3532/77B, Ústí nad Labem Mapa

Gynekologická ambulance v UnL

Revoluční 116, Krupka Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „K panu doktorovi chodím již mnoho let, jsem naprosto spokojena jak s běžnými prohlídkami, tak s maximální a pečlivou péčí během těhotenství Díky panu doktorovi a sestřičce jsme nyní s malým naprosto zdraví a v pořádku i po komplikacích, které se ke konci těhotenství projevily. Doporučuji Více

Obchodní 539, Štětí Mapa

Gynekologická ordinace Štětí

• Praktický lékař, Pediatr

Školní 492, Štětí Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

Opletalova 276, Ústí nad Labem Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Psychoterapeut, Psycholog

„Oceňuji citlivý přístup k dětem (chodím k němu s dcerou). Již po první návštěvě jsem zaznamenala posun k lepšímu. Doufám, že to vydrží. P. Více

Beethovenova 34, Ústí nad Labem Mapa

Soukromá psychologicko-psychoterapeutická praxe

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Dentální hygienistka, hygien… ista, Zubař Více

Masarykova 1/3488, Ústí nad Labem Mapa

Enta Dent s.r.o.

• „Naprostá spokojenost, milý přístup, s průběhem celého vyšetření jsem byl předem seznámen, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno. Všem mohu jen doporučit. Více

Obchodní 686, Štětí Mapa

Zubní ordinace EvaDent - MDDr. Eva Kohoutová

Bělení zubů

3 660 Kč

• „Panu Doktorovi jsem vděčná, pomohl mi od bolesti zad a naučil jak se o svá zada starat ( cvičením a pod) Velmi profesionální přístup a umění naslouchat pacientům z Pana doktora Meziana děla super doktora. Stejně tak i profesionální přístup osetrujiciho personálu. Moc vám všem děkuji Více

Tylova 6, Litoměřice Mapa

Rehabilitace

Sídliště pionýrů 190, Úštěk Mapa

Rehabilitace

Dlouhá 63/379, Lovosice Mapa

Rehabilitace MUDr.Hassan Mezian s.r.o.

• „Paní doktorku znám již několik let a mohu ji vřele doporučit všem, co se snaží upravit jídelníček, změnit váhu i životní styl. Práci má jako poslání, je velmi profesionální a zároveň úžasně lidská. Její empatický přístup ke každému pacientovi je velmi motivující. Více

Přemyslova 847, Roudnice nad Labem Mapa

Fyzioterapie 3R

• „Vše jak má být a co od psychologa očekáváte. Žádné zbytečné rady, žádné psychotesty, prostě naslouchá a skutečnem pomáhá. Více

třída Tomáše Garrigue Masaryka 2498, Roudnice nad Labem Mapa

Psychoterapie Roudnice

Psychologické poradenství

500 Kč

• „K paní doktorce chodím i s dcerami už asi deset let. Kromě toho, že odvádí dokonalou profesionální práci, je navíc milá, vstřícná a skvěle to umí s dětmi. Pěkné moderní prostředí a velmi milý a profesionální personál. Více

Masarykova 1/3488, Ústí nad Labem Mapa

Enta Dent s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog

„S panem psychologem jsem maximálně spokojen. Za roky, co se potýkám se svými problémy, jsem navštívil spoustu psychologů, psychoterapeutů a jiný léčitelů, ale u nikoho jsem nebyl tak spokojen jako u pana Bendy. Více

Prokopa Diviše 9, Ústí nad Labem Mapa

PhDr. Jan Benda