NeoClinic estetická dermatologie

NeoClinic estetická dermatologie

Terezínská 487/71

41002 , Lovosice , ústecký

Centrum estetické dermatologie neoClinic je moderní a vysoce profesionální zdravotnické zařízení se sídlem v Lovosicích specializuje se na estetickou dermatologii a nadstandardní péči o pacienty nabízí zkušený personál, profesionální přístup, moderní vybavení naprostá diskrétnost je pro nás samozřejmostí. Přijďte si užít profesionální péči zkušeného lékařského personálu v moderním prostředí nové esteticko-dermatologické kliniky!

Obdarujte své blízké luxusními dárkovými poukazy na ošetření v ambulanci estetické dermatologie neoClinic v Lovosicích v hodnotě 1 000 Kč, 2 000 Kč, 3 000 Kč nebo 5 000 Kč. Voucher je možné použít na jakékoliv ošetření z nabídky neoClinic včetně kosmetického ošetření a masáže.

Těšíme se na Vás!

• Dermální výplně
  • Aplikace Botulotoxinu
  • Plazmaterapie

Zákroky

• Aplikace botulotoxinu - je vhodná pro odstranění mimických vrásek okolo očí a na čele.
  • Výplňové materiály - metoda je ideální pro vrásky kolem úst, nosu či v dekoltu.
  • Plazmaterapie - napomáhá k oživení a regeneraci kožních buněk, vyhlazení vrásek, podpoře produkce kolagenu v těle nebo k revitalizaci vlasových kořínků.
  • Chemický peeling - chemickým peelingem na bázi kyseliny glykolové lze dosáhnout výrazné regenerace a omlazení pleti.
  • Mezoterapie - mezoterapie je podkožní aplikace biochemicky aktivních látek, díky které dochází k buněčné regeneraci, zmírnění již existujících vrásek a zabránění vzniku nových.
  • Injekční lipolýza – řeší usazování tuku v lokálních partiích jako např. podbradek, horní paže, obličej, ale i vnitřní stehna a další.
  • Zvětšení a korekce tvaru rtů pomocí dermálních výplní

Typ zařízení

• klinika