Louny

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

Nerudova 918, Louny Mapa

Psychologické poradenství, terapie a mediace online

Konzultace online

800 Kč

Konzultace online

800 Kč

• Praktický lékař, Pediatr

Zahradní 549, Řevničov Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Nebýt paní doktorky, už by asi moje sluníčko -kočička Tvajlinka nebyla mezi živými. Nikdy neodmítne, snaží se vždy maximálně pomoci , váží si každého pacienta ke každému přistupuje jako k vlastnímu. Tvajlinka i já Vám mnohokrát děkuji za za záchranu života. Více

nám. TGM 107, Smečno Mapa

Veterinární ordinace Smečno

• „Vynikající lékařka i člověk, měl jsem možnost jí poznat zhruba před rokem a jedná se o velmi pečlivého a erudovaného odborníka. Více

Čechova 987/4, Slaný Mapa

SARKAMED s.r.o., všeobecné praktické lékařství

• Psychoterapeut, Psycholog

1 názor

„Paní doktorka mi pomohla v situaci, kdy jsem si myslela, že už nemám šanci. Je velmi lidská a myslím, že v problematice alkoholu se velmi dobře vyzná. Díky za všechno. Majka Více

Akátová 2695, Louny Mapa

Centrum psychologických služeb pro dospělé i děti

• „Doktor je báječný, má perfektní přístup, je trpělivý, má rád děti a umí to s nimi, chodím k němu již dvacet let. Bohužel však končím, protože chování sestry se nedá snést. Více

Pionýrů 1500, Most Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Paní doktorka, a sestřička jsou velmi hodné milé :) Chodila jsem k ní ráda:) Jen škoda, že už jsem dospěla:) A že už k ní chodit nemůžu:) Více

Pod Nemocnicí 2503, Louny Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• Praktický lékař

„Paní doktorka Valná je velmi příjemná a hodná. Stejně tak je ochotná a vstřícná i její sestřička. Vřele doporučujeme a jsme rádi za tak super spolupráci! DPC Most, Matějovicová Lucie Více

K. H. Borovského 518/136, Most Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Děkuji panu primáři MUDr. Františku Janů za provedení operace (březen 2018) a za jeho lidský a optimistický přístup k pacientům. Zároveň velké poděkování a obdiv za profesionální a obětavou práci lékařů a sestřiček na chirurgické JIP a chirurgii A. Pacientka V. Polívková, Litvínov. Více

J. E. Purkyně 270/5 434 01 Most, Litvínov Mapa

Nemocnice Most

• „Paní doktorka Roubalová je velice milá,jemná doktorka.Vůbec se jí nestydím říci co mě trápí.Chodím k ní asi 4 roky a moc mě mrzí,že jsem o ní nevěděla dříve.Jestli přibírá pacientky nevím,ale je opravdu super.Mohu ji všem doporučit. Více

Březinova 1614, Louny Mapa

• „Má dobré chování, ještě se mi nestalo, aby mi lékař podal ruku a představil se...Po stanovení diagnozy mi řekl, jaké mám možnosti a navrhl několik možností léčby, ke kterým dodal názor a velice mi pomohl. Jedině DOPORUČUJI. Více

Beneše z Loun 185, Louny Mapa

Ortopedická ambulance

• „Pan doktor je vynikající lékař, velmi schopný, ochotný, pečlivý s citlivým přístupem, příjemný a sympatický. Velmi mi pomohl a mockrát mu děkuji. Sestra je příjemná a také velmi ochotná. Více

Vančurova 2332, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - urologie

• „Pana doktora jsem navštívila jen jednou a udělal na mě velice dobrý dojem. Vše vysvětlil a ukázal. Byl nadmíru profesionální. Mohu jen doporučit. Více

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

Ord. PL gynekologa + sexuologie

• „K paní doktorce chodím už 20 let a v této ordinaci naleznete dokonalý tým. Paní doktorka je velice milá, profesionální, snaží se pomoci a svým pacientům naslouchá. A profesionální lékařka má u sebe i profesionální a velice milou sestru. Více takových lékařů a sester. Děkuji Více

Štefánikova 1896, Louny Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Paní doktorka je zlatá opravdu ji záleží na péči o pacienty , a sestřička výborná mám je moc ráda , jsem za paní doktorku a sestřičku ráda neměnila bych ani za nic ❤ Více

Zd. Fibicha 2866, Most Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Při každém ošetření se v ordinaci cítím velice komfortně. Pan Mottl a jeho zdravotni sestra jsou perfektní tým. Jako pacient dostanu všechny informace, maximální možnou, ale především kvalitní péči. Více

Pod Nemocnicí 2503, Louny Mapa

Zubolouny

• „Jsem s dcerkou u pí.doktorky Dernerové více jak tři roky.Je milá,vstřícná.Mé dceři velmi pomohla. Určitě pro ni udělala hodně nad rámec svých lékařských povinností. Vím,že v Mostě na ni maminky postižených dětí nedají dopustit.Dokázala pro soustu postižených dětí sehnat pomůcky,vozíky,vyjednat lázně atd.Vážím si jí a moc jí za všechno děkuju. Hrabáková Více

Pod Nemocnicí 2709, Louny Mapa

Ord. lékaře specialisty -děts.neurolog

• „velice kvalifikovaná zubařka, chodme k ní celá rodina,a jsme nad míru spokojeni,určitě doporučuji!jinak bych nešel

Nádražní 774, Most Mapa

Zubní lékař, zubní laboratoř

• „K p.doktorovi chodím už 5 let jsem s ním moc spokojená vždycky dobře poradí vysvětlí je nejlepší doktor v mostě chodím k němu strašně ráda a vždycky odcházím s dobrou náladou všem holkám doporučuji Více

Topolová 1234, Most Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Pan doktor je primo ukazkovy.Hodny,mily,citlivy,slusny,bezbolestny.Osetril me ikdyz k nemu nechodim bez jedineho slova...vytrzeni zubu jsem vubec necitila.. Více

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa