Rakovník

Jakého specialistu hledáte?
  • Praktický lékař, Pediatr

Zahradní 549, Řevničov Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Z důvodu stěhování jsem si musela najít jiného gynekologa. Momentalne mam již 3. a přemýšlím ze si za MUDr. Petrlem klidném tech 80 km dojedu. Za me nejlepší gynekolog. Více

Tyršova 737, Rakovník Mapa

Samostatná ordinace PL - gynekologa

Ke kolečku, Křivoklát Mapa

gynekologická ambulance

Ke Kolečku 50, Křivoklát Mapa

Samostatná ordinace PL - gynekologa

• „Pan doktor Michalička je neobyčejně příjemný a vstřícný lékař. Vždy má na své pacienty čas, kdykoli když máte problém tak ho okamžitě řeší. Navíc je opravdu velmi šikovný chirurg. Před i po operaci všechno vysvětlí a odpoví trpělivě na každou otázku. Vděčím panu doktorovi doslova za svůj život. Více

Husovo náměstí 2347, Rakovník Mapa

Chirurgie a Centrum klinické onkologie

• „Paní doktorka i sestřička jsou vždy dobře naladěné, usměvavé a pečlivé. Sestřička je moc šikovná s odběry i s přístupem k malým pacientům. Nestalo se, aby mi neporadili i nad rámec klasické medicíny. Velmi chválím. A děkuji. Neznám lepší péči pro malé pacienty. Více

Poštovní 150, Rakovník Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• „Pan doktor, je velký profesionál. On i sestra mají vstřícný přístup. Snaží se o bezbolestné zákroky. Je škoda, že takových zubařů je v Rakovníku velmi málo. Musím hodnotit 1*. Více

Rakovník Mapa

Nábřeží T.G.M 726, Rakovník

• „Za mě naprostá spokojenost jak s lidským přístupem kolektivu, tak s průběhem a kvalitou ošetření. Mám za sebou bezbolestné endo, dentální hygienu jsem také zkusil a vyndání osmičky v pohodě bez bolestí. Teď si čekám na korunku šestky, tak uvidíme, ale nebojím se. Třeba o čepech jsem si myslel docela šílenosti, ale jeden mám pár dní a vůbec o něm nevím. Doktorka je fakticky šikovná. Asi to chce prostě doma trochu pečovat o zuby a nechodit jen na poslední chvíli, pak je to "pohoda"... taky jsem párkrát šel s bolestmi za 10s dvanáct :)) Pokud to půjde, nechám si u doktorky udělat celý svůj kamenolom. Ceny si myslím jsou tak akorát, protože si to troufám porovnat z křesla. Za mě Thumb UP! Doporučuji! Více

Na Palcátech 587, Kralovice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Profesionální, milá, vstřícná lékařka, která vyslechne, vysvětlí, najde nejlepší léčbu a nepředepisuje zároven léky zbytečně - např.antibiotika. Vyzdvihla bych i lidský přístup a to, že si udělá čas, a nevyhodí člověka po třech minutách... Více

Samostaná ordinace PL pro dospělé

• „K paní doktorce jsem přišla zoufalá. Oceňuji profesionální přístup a snahu udělat maximum co lze. Sestřička též hodná. MH Více

Tyršova 737, Rakovník Mapa

Kožní ambulance

• „U Paní doktorky jsem byla na ultrazvuku a moc si to pochvaluji. Čekala jsem tak maximálně 5 minut a to v klimatizované místnosti s TV. Stojí za to zajít do jejího SO-MA centra do města než se trápit v nemocnici. Více

SOMA CENTRUM

• „Pan doktor mi vždy pomohl s páteří a klouby. Jsem s ním moc spokojená. Vždy mi poradil a poslal na vyšetření. Nemohu mu nic vytýkat. Je dobře, že jsou tak dobří lékaři. Eva J. Více

Sam.ord.lékaře specialisty-ortopedie

• „Paní zubařka je velice příjemná, ochotná, profesionální. Celá rodina jsme s ní velice spokojeni, i 2lety syn k ní chodí rád. Sestra je také velice příjemná. Jsem ráda, že jsme se dostali právě k ní. ???? Andrea Mitt Více

Vackova 428, Rakovník Mapa

Ordinace prakt. lékaře - stomatologa

• „Pan doktor Marousek patri k nejlepsim lekarum,ktere jsem poznala.Tezko uverit tomu,ze by bylo jen dilem stastne nahody najit ho vzdy v prijemne nalade a pozorne naslouchajiciho.Protoze prave tak ho znam ja ze svych navstev v ordinaci.Vrele doporucuji!Libuse Kusakova Více

Husovo náměstí 2347, Rakovník Mapa

• „Výborný lékař,poctivý, pečlivý,vlídný.Nemá chybu jako lékař ani jako člověk. Doporučuji, doporučuji,doporučuji............. I. Více

Samostatná ordinace PL - stomatologa

• „Poctivý,lidový , empatický lékař.

č.d. 26, Chříč Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Příjemná lékařka s profesionálním přístupem k pacientovi. Jsem ráda, že jsem se nakonec dostala do správných rukou. Doporučuji Malý nedostatek co se týče místa ordinace, který mohou řešit maminky s dětmi či invalidé - 2 patro bez výtahu. Více

269 01 Rakovník, Dukelských hrdinů 200 Mapa

Nemocnice s poliklinikou Rakovník, alergologická ordinace

• Praktický lékař

„velmi dobrá lékařka přijemná a ochotná pomoci

č.d. 32, Domoušice Mapa

Ord. praktického lékaře pro dopělé

• „S paní doktorkou Ludačkovou jsem nikdy neměla žádný problém, vždy mi pomohla rychle a prášky které mi napsala vždy zabraly na poprvé. Nikdy se mi nestalo, že by mi nechtěla vystavit potvrzení o zaplacení čehokoli. Takže paní doktorka je pro mne ta nejlepší. A pokud se někomu něco nelíbí, ať nepomlouvá a odejde k někumu "lepšímu". Více

Kamenná 131/1, Rakovník Mapa

Samostatná ordinace PL pro dospělé

• Třtice 61, Nové Strašecí Mapa

Prevence ve škole, o. s.