Dobříš

Jakého specialistu hledáte?
  • „K panu doktoru Pořickému docházím již třetím rokem a mohu vřele doporučit. Empatický, velmi přátelský a navíc profesionální lékař. Vždy mi velmi pomohl. Mohu jen doporučit. Více

Husovo nám 37, Beroun Mapa

Psychiatrie

• Psychoterapeut

1 názor

„Příjemné prostředí a výborný přístup. Celá terapie měla velmi pozitivní efekt. Renata mi velice pomohla. Děkuji

Rašilovova 1014, Praha Mapa

Ing. Renata Gondeková

• „Včera jsem navštívila s mojí tříletou dcerou paní doktorku a musím říct , přístup naprosto skvělí i se sestřičkou.Dceři byl poprvé vrtání kaz,po ukázání vrtačky dcerka zavřela pusu a nechtěla ji otevřít.Paní doktorka se sestřičkou měli trpělivost,kde dcerce vysvětlovali co se bude dít.Nakonec ošetření zvládla a i hned další zub si nechala ošetřit sice s pláčem,ale podařilo se.Mohu jen doporučit.Fišerová Více

DEVIDENT s.r.o

• „Paní doktorka je skvělá, šikovná a hodná. Dělala mi první korunku, měl jsem z toho strach, ale udělala mi jí rychle a hlavně naprosto bezbolestně. Zbavila mě stachu. Jsem maximálně spokojený. V.M. Více

Olšanska 7/2666, Praha Mapa

Soukroma stomatologická ordinace, 4.patro

Dentální hygiena

od 1 200 kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„První rozhodnutí je vždy těžké, ale nakonec nelituji, že jsem paní Ph.Dr. Hulanovou vyhledal. Z důvodu aktuálních omezení jsem měli setkání formou videohovorů a vzhledem k této nelehké době jsem tuto možnost uvítal. Člověk neví, co očekávat a zda jeho problémy nejsou banální a z tohoto důvodu jsem setkání dlouho odkládal. Zpětně to teď, ale hodnotím jako dobré rozhodnutí, hlavně díky tomu, že paní doktorka je opravdu odborník na svém místě. Občas je potřeba slyšet názor na daný problém i z jiného úhlu a toto mě osobně pomohlo asi nejvíce. Touto cestou bych chtěl velice poděkovat za názory, rady a hlavně vyslechnutí. Více

Loučanská, Praha Mapa

PhDr. Lenka Hulanová

Psychologické poradenství

od 700 kč

• Žežická 226, Příbram Mapa

Klinika PŘÍBRAM, NL–LAB IMUNO ALERGO s. r. o. ambulance

• Plastický chirurg, Otorinola… ryngolog Více

• Plastický chirurg, Otorinola… ryngolog Více

„Pro mě člověk na správném místě. Syn podstoupil plastiku uší, zákrok byl rychlý, pan primář byl vždy ochoten pomoci i po telefonu nebo v případně náhle osobní konzultace. Doporučuji všude Více

FortMedica ORL

• „Pana doktora mohu vřele doporučit. Gynekolog, člověk, co si na nic nehraje, tudíž mu můžete v klidu říct vše, co Vás trápí. Rád Vás vyslechne a poradí. Nic nezanedbá a se vším Vám pomůže. Sestřičky taktéž, velmi milé. Není nač si stěžovat. :-) Více

Jičínská 8, Praha Mapa

Medica Flora s.r.o.

• „"Krizove bolesti k tehotenstvi proste patri", tak tento mytus mi Lucie naprosto vyvratila! Zada srovnala, doporucila vyborne (nenarocne, ne nudne, ani zdlouhave) cviky a ja se i pri druhem tehotenstvi mohu v 9.mesici na posteli sama pretocit :-D Vazy v panvy nadale povoluji, ale po jedine navsteve to skoro necitim a pokud se ozvou, uz vim, jak na ne! Tehulkam z vlastni zkusenosti vrele doporucuji (i kdyz Vam ostatni budou tvrdit, ze to k tomu patri a nejlze s tim nic delat ;-) ) Více

Žitavského 497, 2.patro, Praha Mapa

Fyzioterapie Zbraslav - Lucie Urbanová

Elektroléčba

50 Kč

• Křižíkova 264/22, Praha Mapa

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

• „Pan doktor vse vysvetli,poradí nejlepší způsob.Je pečlivý a hl.přistupuje zrovna ke mě jemně,protoze mam panickou hrůzu ze zubaře.vše rychlé a bezbolestne.sestricka prijemna.celkova spokojenost Více

Havlíčkova 1732/3, Beroun Mapa

Stomatologie zaytsev

• Ortoped, Plastický chirurg, … Psychoterapeut Více

Na Výšince 149/3, Praha Mapa

INTER CLINIC Praha - Radotín, s r.o.

• „Paní doktorka je skvělá, ale sestřičky už tolik ne. Paní doktorka tady končí a bohužel mi nebylo sděleno zda tam kam odchází můžou jít s ní i její pacientky a že příště mám volat pouze pondělí až středa. A že buď mám počkat do poloviny září zda lékař co bude místo ní mě převezme a nebo si můžu najít někoho jiného. Je mi to líto, protože lepší doktorku jsem neměla. Více

pod Třešňovkou 234, Mapa

Gynera, s.r.o.,

• „MUDr.Petra Kamenikova je v dnesni dobe vyjimecnym lekarem.Z navstevy jeji ordinace jsem odchazel nadsen jejim pristupem.Vse mi podrobne vysvetlila a maximalne se snazila,abych pochopil podstatu svych zdravotnich problemu.Okamzite navrhla zpusob lecby,ktery by me v mem veku co nejmene zatezoval.Pristup jeji i jeji sestry byk velmi lidsky a empaticky.Tuto pani doktorku a jeji ordinaci mohu vsem vrele doporucit. Více

FortMedica ORL

• „musím i já říci že přístup byl víc než skvělý , ještě před pár lety byla v ordinaci na příkopech slečna zubařka co opět potvrdila že k zubaři už dobrovolně nejdu ! strašný přístup , dlouho mi trvalo než jsem se opět odhodlala zubaře navštívit i přes veškeré boleti kterými jsem prošla jsem se k zubaři neodhodlala , zjistila jsem že slenu zubařku asi poslali do patřičných míst skrze stížnosti , nastalo nové kolečko ke komu jít, dostala jsem se ke slečně Bogdanové a jsem velmi spokojená , neustále se mě ptá zda něco cítím zda to bolí a jestli je všechno v pořádku naučila jsem se že nemusím mít strach a jediné co mě dnes lehce brzdí v návštěvě je snad její hezký vzhled jelikož strach a stud je asi něco jiného , každopádně i přes veškeré problémy i skrze bydlení a malou docházku musím uznat a pochválit jedině snad dovolat se je problém :( Více

DEVIDENT s.r.o

• „Pani doktorku mohu jenom doporucit. Velmi ocenuji nejen jeji milou povahu,ale hlavne jeji znalosti a dovednosti a neskutecnou trpelivost,kterou s pacienty ma. Po predchozi spatne zkusenosti diky pani doktorce vim, ze kazde prohlidky se clovek nemusi bat. Pani doktorce dekuji za vse,co pro me udelala a stale dela Více

Pražská 375, Dobřichovice Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

• „U pana doktora v ÚVN jsem byla cca před pěti lety po úděsných zkušenostech s Bulovkou. Byl milý, snažil se vše vysvětlit a najít řešení mých problémů. Nic nezpochybňoval, opravdu jsem měla pocit, že mi věří a nemá mě za hypochondra. Za pár měsíců jsem byla v pořádku a kde můžu, tak ho chválím :) Více

Křižíkova 264/22, Praha Mapa

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

• „Skvělý zubař, pečlivý, šikovný, jeho práce je stoprocentní a proto ho můžu doporučit všem, kteří chtějí mít krásné, zdravé zuby bez bolesti se skvělou péčí. V případě problémů ochotné asistentky na recepci vyjdou vždy vstříc dle potřeb, také musím pochválit skvělý tým sestřiček. Více

Holandská 123, Beroun Mapa

MDDr. Martin Fiala

• „Lepší zubařku v životě nenajdete!!! ❤ Při jakékoli návštěvě jsem odcházel s úsměvem na tváři. TOP DENTISTA !!