Beroun

Jakého specialistu hledáte?
  • „Do centrum Markin chodím prez 8 let. Jsem velice spokojená. Paní doktorka Markin moc mne pomohla a podpořila v těhotenství, za co velice ji vděčná. Profesionální přístup, příjemné prostředí. Mně vyhovuje moc že veškerá vyšetření můžu udělat na místě, někam mne neposilaji. Moc doporučuji Více

Praha 6, Žukovského 888/2, centrum Delta A, 5.patro, Praha Mapa

Gynekologická ambulance- centrum Delta A

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Paní doktorka je velmi příjemná a ochotná pomoct. Vysvětlila mi, co se děje s organismem, řekla jak pracujou léky a jakého výsledku bychom měly dosáhnout. Více

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Nejlepší gynekolog, se kterým jsem se kdy setkala! Pan doktor si vybral opravdu správný obor, protože jeho empatii ocení opravdu každá pacientka. Kromě empatie si vážím jeho profesionálního přístupu, komunikace, snahy pomoci (opravdu udělá vše pro to, aby se problém vyřešil),... Při vyšetření ze mě "vycítil" nervozitu, kterou se snažil co nejvíce odbourat, neustále se ptal, zda je vše v pořádku, zda mi není něco nepříjemné či se zeptal i na něco ze života - prostě profík. Doufám, že pan doktor se nechystá v nejbližší době utéct do zahraničí, protože jsem konečně narazila po nešťastných předešlých návštěvách u jiných lékařů na SKVĚLÉHO doktora, za kterého by se mi těžko hledala náhrada. Na závěr bych ještě chtěla dodat - Kéž by byli takoví všichni lékaři! :-) Více

Vedení těhotenství

4 500 Kč

• „Úžasný,tady není ani o čem více, obrovská spokojenost.takhle rychlý termín jsem nikde nezažila , naprostá spokojenost s paní doktorkou, je a doufám že dlouho bude velice nápomocná i ostatním. Více

Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha Mapa

Ordinace Sedláčková

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Gynekolog, Diagnostik

„Přátelsky , lidsky zároveň profesionální přístup . Jsem rada ze jsem po letech nasla tak skvělého gynekologa. Letám za lékařskou péči pravidelně do Čech z Anglie, a v žádném případě, dokud budu mít možnost tak činit i nadále, jiného gynekologa bych ani nechtěla. Více

Plzeňská 49, Chrášťany Mapa

P & P GynCare s. r. o.

• „Paní doktorka Prokopenko je velmi jemný, pečlivý, šikovný a empatický lékař. Opravila mi zub moudrosti, který jsem měla zaplombovaný cca 30 let a žádný zubař se nechtel do toho pustit kvůli špatnému pristupu. Má můj velký obdiv a moc doporučuji její péči. Více

Bělení zubů

od 4 500 kč

• „Pan doktor je velice pečlivý, precizní s profesionálním přístupem. Ošetření zubů bylo naprosto bezbolestné. Pan doktor mi vše řádně vysvětlil, zodpověděl veškeré mé dotazy a doporučil nejvhodnější léčbu. Děkuji a určitě pana doktora doporučuji. Více

Bělení zubů

od 4 500 kč

• „K panu doktoru Pořickému docházím již třetím rokem a mohu vřele doporučit. Empatický, velmi přátelský a navíc profesionální lékař. Vždy mi velmi pomohl. Mohu jen doporučit. Více

Husovo nám 37, Beroun Mapa

Psychiatrie

• „Paní doktorka je velice příjemná a milá. Její práce je profesionální a přístup ke mě byl velmi citlivý a každý zákrok byl naprosto bezbolestný. Během zákroku se zajímá o mé pohodlí. V klimatizované ordinaci hrála vždy příjemná hudba. Paní doktorku mohu všem doporučit. :-) Více

Implantáty

od 17 000 kč

• „Paní doktorka je úžasná, vyřešila můj velký problém se kterým jsem přišla od bývalé gynekoložky. Milá, ochotná vše vysvětlit, laskavý přístup. To samé i sestřička. Více

Plzeňská 49, Chrášťany Mapa

P & P GynCare s. r. o.

• „K paní doktorce jsem šla s akutním problémem, který bylo nutné ihned řešit. Moje gynekologická ambulance mě bohužel odmítla okamžitě přijmout. K paní doktorce jsem rovnou přešla. :) Vše proběhlo, jak mělo. Více

• Gynekolog

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Byla jsem u paní doktorky poprvé a musím souhlasit s ostatními názory zde. Pět hvězdiček je pro paní doktorku málo, zasloužila by si jich rozhodně víc. Nejen, že je paní doktorka milá, ale také šikovná. Byla jsem u ní na ošetření kanálků po hlubokém kazu. Vše proběhlo naprosto v klidu a hlavně bezbolestně (mohu porovnat s předchozím vyšetřením u jiného lékaře, kdy jsem bolestí málem lezla po zdi). Paní doktorka mi vše perfektně vysvětlila. Kdyby tak bylo více takových lékařů. Více

Pod Kulturním domem 932/1, Praha Mapa

Fimodent

• „Vždy jsem měla hrůzu že zubaře a po smrti předešlého zubaře, který už věděl jak na mě,jsem dlouho hledala nového, až jsem narazila na pana doktora Dušečkina. A pan doktor je přímo anděl. Přicházíte do ordinace se strachem a odcházíte s úsměvem. Pan doktor je totiž velmi empatický, usměvavý, vše vysvětlí a uklidní. Nemohla jsem si najít lepšího. Je prostě skvělý. A sestřička taky. Více

Bašteckého 2542/16, Praha 13 Mapa

Declin s.r.o.

• „K panu doktorovi chodím dlouhá léta i s dětmi a sklanim se před ním. Je úžasný člověk a profesionál. Všem mohu jen doporučit. Problémy se zrakem mám od dětství. Více

ČSA 1600, Hostivice Mapa

Odborný oční lékař

• „Paní doktorka je vzácná bytost mám jí moc ráda a opravdu umí. Zpravila mi zuby na jedničku. Je moc milá hodná. Pomohla několika mým přátelům ochotně je vzala a oni si jí nemohou také vynachválit. Moc děkuji že jste Více

Na Hlavní silnici 155, Kněževes Mapa

Zubni ordinace Kněževes

Extrakce zubu

300 Kč

• „Pana doktora mohu vřele doporučit. Gynekolog, člověk, co si na nic nehraje, tudíž mu můžete v klidu říct vše, co Vás trápí. Rád Vás vyslechne a poradí. Nic nezanedbá a se vším Vám pomůže. Sestřičky taktéž, velmi milé. Není nač si stěžovat. :-) Více

Jičínská 8, Praha Mapa

Medica Flora s.r.o.