Neratovice

Jakého specialistu hledáte?

Online konzultace k dispozici

„Pani je velmi zlatá a ochotná, buduci tyzden mam dalsie sedenie :) Velmi empaticka a ludska, na konci terapie ma objala, odchadzala som s dobrym pocitom :) Více

Ortenovo náměstí 9, Praha 7, Praha Mapa

Ortenovo náměstí 9, Praha

Individuální psychoterapie (50 minut)

800 Kč

• „Spoluprace s pani magistrou mi moc vyhovovala. Umela pojmenovat veci uplne jinak, nez jsem o nich premyslela, a tim je postavila do jineho svetla. Pomohla mi tim porozumet situaci a duvodum pro moje pocity. Jiz v prubehu sezeni se u me dostavovala obrovska uleva a pocit, ze vse zvladnu, ktery pretrvava i po skonceni sezeni. Více

Šlejnická 1, Praha Mapa

Dejvice

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Skvělý přístup, smysl pro humor, velmi porozumitelná komunikace a snaha vyřešit problém. Opravdu to předčilo všechna moje očekávání. Více

Pod pekárnami 10, Praha Mapa

Tomáš Kleisner

Psychologické konzultace

• Psychoterapeut, Psychiatr, D… ětský psycholog Více

„Paní doktorku jsme navštívili se synem, u kterého je podezření na autismus. Byla to velice příjemná návštěva. Paní doktorku můžeme jen doporučit. Více

Vodárenská 3827, Mělník Mapa

MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař.

• „Zažila jsem v životě konzultace s několika psychology, Jan Gruber rozhodně vyniká svou empatií, schopností naslouchat, porozumět problému a schopnosti pomoci Vám najít pro Vás tu nejlepší cestu a řešení. Jeho přístup je lidsky nesmírně příjemný, profesionální a flexibilní. Vřele doporučuji. Více

Šlejnická 2018/1, Praha Mapa

Psychologické služby

900 Kč

• „Profesionální ale přesto lidský přístup, rychlé a bezbolestné vyšetření, moc milý pan doktor i sestra. K panu doktorovi chodím dlouho a vřele ho doporučuji. Více

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Gynekologie

• „Po dlouhé době jsem se setkala s lékařem,který má lidský přístup,je empatický,pečlivý a vše pečlivě vysvětlí. V ordinaci jsem se cítila velmi dobře. Pan doktor je velice milý.Doporučuji!! Více

Hnězdenská 2, Praha Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

Antikoncepce

50 Kč

Budínova 2, Praha Mapa

Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce

• „Pan Zlatohlavy mně dnes operoval loket levý skriply nerv a vše proběhlo v pořádku a je to fakt super cítím se už lépe je to Pán Lékař na svém místě odborník a správní Lékař přeji mu hodně úspěchů děkuji Pane Zlatohlavy Více

Legionářů 514, Praha Mapa

Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí

• „Opravdu všem doporučuji. Paní Jitka se snaží pomoci neskutečným množstvím cviků a pohybů. Pokud Vás jeden cvik výrazně bolí nebo Vám jakkoliv nevyhovuje, najde pro Vás jiný, vhodnější. Tak aby Vás bavilo cvičit a aby Vám to pomohlo. Pracuje jak na úrovni fyzické, tak i duševní. Navštívila jsem ji několikrát a vždy se Vám věnuje s maximální péčí, ochotou a tak, aby Vás zbavila i sebemenší bolesti a ulevila Vám. Více

Ke Koupališti 1790/12, Praha Mapa

Mgr. Jitka Šerclová, Cert.MDT, Fyzioterapie pro Vás

Fyzioterapeutická konzultace

1 000 Kč

• „Pana Doktora (píši záměrně velké D) vřele doporučuji. Obavy z ošetření u zubaře zcela vymizely, pan doktor je milý a opravdu profesionál. Svoje zuby dnes ani nepoznávám, opravdu doporučuji. Více

V Holešovičkách 1154/33, Praha Mapa

STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

Bělení zubů

od 4 000 kč

• „Mirek Krafta Dobrý den, pan doktor Karalevich je po všech stránkách profesionál s nadstandartním přístupem k pacientům. Byl jsem u p.doktora zatím čtyřikrát a pokaždé maximálně spokojen. Sestřička je milá, ochotná a zdatně mu sekunduje. Zdravím a přeji hezké vánoční svátky Mirek Krafta Více

U Lékárny 316, Odolena Voda Mapa

Zubní ordinace

Estetická stomatologie

od 800 kč

• „Tohle hodnocení můžu s čistým svědomím říci, že je na celou kliniku jako takovou/všechny zubaře, kteří tam kdy prošli nebo tam stále jsou, protože jsem měla to "štěstí", že sem trefovala zrovna ty, co po nějakém čase odešli/ otěhotněli apod., takže jsem jich vystřídala opravdu více. Nejdřív sem se toho bála, ale nakonec jsem zjistila, že jsou všichni stejně kvalitní a jejich péče je s jinými zařízeními např. mimopražskými nesrovnatelná. Zájem, odbornost, pečlivost, doporučení na jiná specializovaná pracoviště, pokud je nějaký problém, apod. a celkově neustálá aktivita, nikdy to není jen prohlídka ve stylu, že bych sedla, nic se nedělo a zas bych šla. Minimálně proběhne alespoň rada, jak co zlepšit, co by bylo do budoucna dobré apod.a to naprosto nenásilným způsobem. Snad se nic nezmění a bude to stále tak špičkové. Děkuji za existenci tohoto týmu. Více

Pelušková 1405, Praha Mapa

Denté Clinic Prague, s.r.o.

Dentální hygiena

od 890 kč

• „pan doktor mi opravyl zub je sikovny. Hezky zub hezky hodny pan doktor i sestricka je mlada moc mila.

Na Zátorách 613/8, Praha Mapa

Oleksii Bezkhmelnytsyn

Extrakce zubu

800 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Tato terapie mi pomohla nejen s aktuálním trápením se kterým jsem přišla ale odnasim si s sebou i spoustu poznatků a užitečných věci do života :) proto muzu jen doporučit. Více

Rezidence Rosa, Střelničná 1680/8, Praha 8 – Kobylisy, Praha Mapa

Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog

Psychologické poradenství

1 000 Kč

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Dnes jsem byla u paní doktorky s akutní bolestí, velmi pečlivě zkoumala, který zub mě vlastně bolí a pak udělala podrobnější rentgen zubu. Ošetření bylo bezbolestné, využívá nové přístroje a nástroje. Vše mi srozumitelně vysvětlila a dala mi vybrat z různých možností nové výplně. S ošetřením jsem více než spokojená. Rozhodně doporučuji. Více

Jandova 598/1, Vysočany, Praha Mapa

Smile Centrum

Bělení zubů

od 4 500 kč

Online konzultace k dispozici

„Moc příjemná a cílená komunikace. Těším se na příští návštěvu. Paní je moc otevřená a dotazy nenucené. Děkuji

Nad Šutkou 540/14, Praha 8, Praha Mapa

Psycholog Klečková

Psychologické konzultace

od 1 200 kč

• Psychoterapeut, Psychiatr

„Pani doktorka je naprosto skvělá, byla jsem u ní prvně a musím říct, že jsem byla mile překvapena. Je úžasná a super se s ní povídá :). Více

Mostní 818, Kralupy nad Vltavou Mapa

• Zubař, Ortodontista

„Pred pani doktorkou jsem zmenil asi 5 jinych zubnich lekaru, ale ted uz nikam jinam. vyborna nova ordinace na praze 6. Více

Koulova 1606/12, Praha 6-Dejvice, Praha Mapa

Keepsmile s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„- príjemné stretnutia, - osobný prístup, - pomoc so spracovaním stresových situácií, - príjemná komunikácia i pre introverné osoby, Návštevu u pani psychologičky vrelo doporučujem Více

Oldřichova 49 Praha 2, Praha Mapa

Klinický psycholog Mgr. Miroslava Pešlová