Medic Point

(0 názorů)

Medic Point, centrum léčby a prevence se nachází v moderní budově v centru Mělníka, nabízíme péči zkušených profesionálů, bezbariérový přístup, objednávání na čas, možnost telemedicíny ( poradny on ... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Medic Point

Vodárenská 3827

276 01 , Mělník , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Medic Point

Vodárenská 3827, kontrola30min,1.vyšetření60min, omluva nejpoz.do 24 hod.před termínem, pak storno poplatek 100 Kč za konsultaci

276 01 , Mělník , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Medic Point, centrum léčby a prevence se nachází v moderní budově v centru Mělníka, nabízíme péči zkušených profesionálů, bezbariérový přístup, objednávání na čas, možnost telemedicíny ( poradny on line, skypové konsultace, objednání on line), po dohodě ošetření v domácím prostředí.
Medic Point založila MUDr. Šárka Bínová jako centrum léčby a prevence pro děti a dospělé s psychickými a psychosomatickými obtížemi. Postupně se spektrum péče rozšířilo i o logopedickou léčbu a diagnostiku a léčbu chorob pohybového ústrojí.
MUDr. Bínová Šárka, kontakt: +420 606 652 644, sarka.binova@tiscali.cz
Nabízí komplexní diagnostiku a léčbu psychických poruch dětského a dorostového věku, psychosomatické poradenství pro dospělé, inddividulání a skupinovou psychoterapii, znalecké posudky.
Mgr. Preissová Irena, klinická logopedka. Kontakt: + 420 775 941 737, preissova@seznam.cz
Nabízí komplexní logopedické vyšetření a terapii, posouzení odkladu školní docházky, školící činnost a přednášky.
MUDr. Milan Hlinka, ortoped. Kontakt : + 420 723 633 289, ortopediehlinka@seznam.cz
Mgr. František Vaňous, fyzioterapeut. Kontakt: + 420 606 836 344, info@rehabilitacemelnik.cz
Mgr. Leoš Vítek, psycholog. Kontakt: + 420 776 746 258, klinickapsychologie@seznam.cz
Medic Point nabízí také internetový prodej kvalitních potravinových doplňků a vitamínů firmy Solgar viz. Medic Point shop ( medicpoint.webuje.cz)

Naše vybavení

  • Moderně vybavené ordinace a čekárny, terapeutická místnost pro skupiny a léčebnou rehabilitaci, místnost pro aplikaci elektroléčby z fyzioterapeutické indikace

Nejbližší zařízení