Roudnice nad Labem

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pan doktor s paní sestřičkou jsou velice komunikativní, empatičtí. Ordinace je moderně vybavena. Panuje zde příjemná a klidná atmosféra. S každou návštěvou jsem velice spokojena. Více

Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice Mapa

MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Psychoterapeut, Psychiatr, D… ětský psycholog Více

„Paní doktorku jsme navštívili se synem, u kterého je podezření na autismus. Byla to velice příjemná návštěva. Paní doktorku můžeme jen doporučit. Více

Vodárenská 3827, Mělník Mapa

MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence - Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař.

• „Velmi příjemná lékařka, lidská, trpělivá. Chválím úroveň a čistotu ordinace, preciznost vyšetření, zkušenosti, jenž jsou pro pacienty velkým přínosem. Zde se člověk rád spokojeně vrací. Přístup absolutně bez výhrad bych všem doporučila... Více

Terezínská 487/71, Lovosice Mapa

NeoClinic estetická dermatologie

• „K panu doktorovi Rotterovi jsem začal chodit na začátku roku 2021 a už po několika sezeních byl vidět velký kladný efekt. Vždy mám dostatek času na konzultace všech problémů (ať už nových, či stávajících). Na úplně každou připomínku pan doktor reaguje aktivně a s očividnou (a efektivní) snahou pomoci. Snaží se všechny léky upravit tak, aby se člověk měl dobře a byl v normálu. Vše perfektně vysvětlí, ani se ho člověk obvykle nemusí ptát. S objednáním nikdy nebyl problém a vždy mi vyšel vstříc. Rozhodně ho doporučuji. Více

Vodárenská 3827, Mělník Mapa

Ambulantní psychiatrie s.r.o.

• Dentální hygienistka, hygien… ista, Zubař, Stomatochirurg Více

Pražská 36, Mělník Mapa

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

Horní Počaply 255 v areálu elektrárny ČEZ – MĚLNÍK, Mapa

CLINIC+

• „K panu doktorovi chodím již mnoho let, jsem naprosto spokojena jak s běžnými prohlídkami, tak s maximální a pečlivou péčí během těhotenství Díky panu doktorovi a sestřičce jsme nyní s malým naprosto zdraví a v pořádku i po komplikacích, které se ke konci těhotenství projevily. Doporučuji Více

Obchodní 539, Štětí Mapa

Gynekologická ordinace Štětí

• Praktický lékař, Pediatr

Pražská 528/29, Mělník Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

Školní 492, Štětí Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Naprostá spokojenost, milý přístup, s průběhem celého vyšetření jsem byl předem seznámen, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno. Všem mohu jen doporučit. Více

Obchodní 686, Štětí Mapa

Zubní ordinace EvaDent - MDDr. Eva Kohoutová

Bělení zubů

3 660 Kč

• „Panu Doktorovi jsem vděčná, pomohl mi od bolesti zad a naučil jak se o svá zada starat ( cvičením a pod) Velmi profesionální přístup a umění naslouchat pacientům z Pana doktora Meziana děla super doktora. Stejně tak i profesionální přístup osetrujiciho personálu. Moc vám všem děkuji Více

Tylova 6, Litoměřice Mapa

Rehabilitace

Dlouhá 63/379, Lovosice Mapa

Rehabilitace MUDr.Hassan Mezian s.r.o.

• „Paní doktorku znám již několik let a mohu ji vřele doporučit všem, co se snaží upravit jídelníček, změnit váhu i životní styl. Práci má jako poslání, je velmi profesionální a zároveň úžasně lidská. Její empatický přístup ke každému pacientovi je velmi motivující. Více

Přemyslova 847, Roudnice nad Labem Mapa

Fyzioterapie 3R

• „Vše jak má být a co od psychologa očekáváte. Žádné zbytečné rady, žádné psychotesty, prostě naslouchá a skutečnem pomáhá. Více

třída Tomáše Garrigue Masaryka 2498, Roudnice nad Labem Mapa

Psychoterapie Roudnice

Psychologické poradenství

500 Kč

• Terezínská 487/71, Lovosice Mapa

NeoClinic estetická dermatologie

• Praktický lékař, Fyzioterape… ut Více

„Jsem velmi spokojená s panem doktorem Veverkou. Vždycky mi pomohl. A pro ženy - je to fešák. Pro ty jeho oči bych tam chodila i denně :-)). Ale samozřejmě proto ho nechválím. Opravdu je dobrý doktor. Více

Elišky Krásnohorské 8, Objednání do ordinace praktického lékaře, Litoměřice Mapa

MediCentrum Veverka s.r.o.

• „Výborná komunikace a otevřený a profesionální přístup jak paní doktorky ,tak i sester na jejich pracovišto Litnea v Litoměřicích. Více

Dvořákova 4, Litoměřice Mapa

Litnea s.r.o. - aplikace botulotoxinu, botoxu

• „Píši tento názor sice už celkem po dlouhé době,co jsem byla v nemocnici (9 měsíců),ale myslím si, že na tom nezáleží. Byla jsem na konci září odvezena na pohotovost a pan doktor se mi po celou dobu věnoval a měl milý přístup. Na začátku října jsem byla hospitalizována do nemocnice v Litoměřicích,kde jsem měla pana doktora. Opět byl velice milý a vstřícný. Kdyby takových lékařů bylo více,tak by se snad lidé i k doktorovi těšili. Nevím,jestli si na mě ještě vzpomínáte,ale tímto Vás chci jen pozdravit a popřát Vám krásné léto. Ráda bych Vám pověděla vše, co se za uplynulých 9 měsíců stalo… Nevadí, třeba se někdy ještě potkáme. Vaše pacientka E.H. Více

Žitenická, Litoměřice Mapa

Dětské a novorozenecké oddělení nemocnice Litoměřice

• „Má dobré chování, ještě se mi nestalo, aby mi lékař podal ruku a představil se...Po stanovení diagnozy mi řekl, jaké mám možnosti a navrhl několik možností léčby, ke kterým dodal názor a velice mi pomohl. Jedině DOPORUČUJI. Více

Žitenická 18, Litoměřice Mapa

Ortopedické oddělení MěN Litoměřice