O nás

CLINIC+ Medical Group sdružuje několik zubních ordinací v Praze, Mělníku a Horních Počaplech, ve kterých poskytují naši kvalifikovaní odborníci od roku 2017 lékařské služby.

V roce 2020 se síť CLINIC+ rozšiřuje a otevírá v Praze novou zubní kliniku.

V současné době najít dobrého zubaře, který by měl ještě volná místa, je skutečně problém. Nicméně je celkem běžné, že si lze najít odborníky i v jiném místě, než kde bydlíte. Například zubní ordinace v Praze CLINIC+ má stále volná místa a ráda ošetří každého klienta. Díky kvalifikovaným zubním lékařům zde poskytují veškerou péči. Stomatologie Praha nabízí široký výběr diagnostických, profylaktických a léčebných zákroků. Tato nejlepší zubní klinika v Praze se soustředí na bezbolestné a důkladné ošetření podle potřeby.

Objednat se lze v objednávkovém systému, kde je možnost si vybrat nejen hodinu, ale rovněž si zvolit, který nejlepší zubař se vám bude věnovat. Je pravdou, že poté vzniká důvěra mezi odborníkem a klientem, což je v podstatě velmi zásadní krok.

Dobrou zprávou je, že zubaři z CLINIC+ přijímají nové pacienty a je v podstatě jedno, kde budete bydlet. Navíc skutečně každého potěší, díky moderní technologii, bezbolestné ošetření zubů.

Personál klinik prochází pravidelnými a povinnými kurzy, během nichž si zvyšuje svou kvalifikaci a zdokonaluje lékařské metody. Při diagnostické a terapeutické práci používá moderní vybavení.

Nyní nabízíme široké spektrum služeb v oblasti záchovné stomatologii, implantologii a protetické stomatologii.

Rosteme a rozvíjíme se díky vaší důvěře!
Přečtěte si více
Cena za nejlepší kvalitu zdravotní péče na základě skutečných hodnocení od pacientů.
Zařízení
  • Soupravy Planmeca
  • Přístroj AirFlow (dentální hygiena)
  • Intraorální rentgeny Planmeca ProX
  • Mikroskop CJ-Optik ADVANCED-LED
  • Planmeca ProMax 3D Classic CBCT (počítačová tomografie)
  • Intraorální skener Medit i500

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (17)

Dr. Oleksandra Rybak Jiný

Velmi si cením přístupu paní doktorky a její upřímné pomoci v okamžiku, kdy jsem potřebovala akutně ošetřit. Je velmi milá a její přístup k pacientovi je upřímný a pohodový. Paní doktorce přeji s velkou vděčností jen to nejlepší.

Dr. Kyrylo Trygub ošetření kořenových kanálků

Pana doktora jsem vyhledala na základě výborných referencí v době akutních bolestí,se kterými mi nepomohla ani původní ošetřující lékařka,ani vyhlášený stomatochirurg v okolí.Ač to mám do ordinace poměrně daleko, vyplatí se mi absolvovat i několika hodinovou cestu autem.Již po prvním zákroku jsem získala k panu doktorovi plnou důvěru a vlastně už nemám ani žádné obavy před zákroky, jako se stávalo dříve. I náročnější stomatochirurgické operace dokáže srozumitelně vysvětlit, názorně vše ukázat před i po zákroku, v průběhu operace nic nebolí, neustále se ujišťuje, zda je vše v pořádku. Klient má u pana doktora pocit, že je o něj skutečně dobře a profesionálně postaráno. I ostatní personál je moc milý a prostory příjemné.Zaregistrovala jsem se na klinice,kde pan doktor působí a jsem moc vděčná,že mohu patřit k jeho spokojeným pacientům.Pokud hledáte erudovaného odborníka s lidským přístupem,pana doktora vřele doporučuji!

Dr. Oleksiy Bilous ošetření kořenových kanálků

Nejlepší zubař na světě. Empatický, pečlivý a jediný se kterým jsem překonala i svůj strach ze zubních ordinací.

Terezie Hromádková, DiS Jiný

Perfektní ošetření léta zanedbaného chrupu . Citlivý přistup a komunikace . Sem rád že jsem si našel tak kvalitní dentální péči .

Dr. Oleksandra Rybak Jiný

Perfektní ošetření a záchrana zubu bez nutnosti trhání v což sem ani nedoufal . Náročný zákrok naprosto bezbolestně provedený . Sem rád že jsem si našel tak dobrou doktorku co mi dokázala pomoct až nad mé očekávání vzhledem ke stavu mého chrupu . Po jednom ošetření už se můžu zas usmívat a na další zákroky půjdu rozhodně bez starostí s pocitem že jsem se svěříl do spravných rukou.

Terezie Hromádková, DiS bělení zubů

Nejlepší dentální hygiena a bělení zubů. Vše perfektně vysvětlené. Odcházím vždy spokojená. Děkuji.

Dr. Kyrylo Trygub ošetření kořenových kanálků

Před tímto panem doktorem hluboce smekám pomyslný klobouk. Tak vynikajícího stomatologa jsem nepotkala za svůj poměrně dlouhý život. Nejenom, že je obrovský odborník, ale je i velice empatický a slušný. Moje stomatoložka odešla do důchodu a já se náhodou ocitla v péči tohoto vynikající lékaře. Rekonstrukce mého chrupu je docel náročná, ale mohu říct, že naprosto bezbolestná. Tohle jsem v životě nezažila a moc za péči pana doktora děkuji.

Dr. Kyrylo Trygub ošetření zubního kazu

Moc děkuji za naprosto bezbolestné kvalitní ošetření a klid co v ordinaci panuje. Vše vysvětleno, ukázáno. Bez čekání a příznivé objednací lhůty. Doporučuji všem.

Terezie Hromádková, DiS odstranění zubního kamene

Terezie Kytková, DiS. Velice příjemný empatický přístup, zlaté ruce. Naprostá spokojenost. Vážím si toho a děkuji. JB.

Dr. Oleksiy Bilous ošetření zubního kazu

Jsem velmi náročná na lékaře obecně a dlouho jsem hledala kvalitního stomatologa. Naprostou náhodou, za kterou jsem moc vděčná, jsem narazila na pana doktora Bilouse. Vzhledem k tomu, že jsem "vyzkoušela" mnoho konzultací ohledně fazet, které by zakryly mou nevzhlednou mezeru mezi jedničkami, šla jsem k panu doktorovi bez jakéhokoliv očekávání. Nakonec je vše jinak. Nejenže mne pan doktor dokázal přesvědčit na rovnátka, které se už vyrábí, ale nabídl mi zůstat v jeho péči, takže jsem se k němu registrovala. Odstranil mi nevzhledné plomby, věnuje se každému, byť sebemenšímu estetickému či funkčnímu defektu v ústech, vše podrobně vysvětluje a byť ne docela příjemný zákrok se v podstatě stane takovou chvilkou odpočinku s moc hezkým výsledkem. Žádný pocit, že někoho obtěžuji, mohu se na cokoliv zeptat, pan doktor se rozloučí podáním ruky, oslovuje velmi slušně křestním jménem. Takto si představuji lékařskou péči, bohužel je to zatím spíše výjimka. Panu doktorovi děkuji za to, snad se budu díky jeho povzbuzení brzy usmívat i na fotkách :-)

Kontakt

Vršovická 64, Praha 101 00
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, ... Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s., Maxima
Pražská 36, Mělník 276 01