Vršovická 64

101 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Pražská 36

276 01 , Mělník , středočeský

Kontaktní údaje +420 60...

Alej 17. listopadu 1101

413 01 , Roudnice nad Labem , ústecký

Kontaktní údaje +420 77...

Horní Počaply 255 v areálu elektrárny ČEZ – MĚLNÍK

Kontaktní údaje +420 77...

CLINIC+ Medical Group sdružuje několik zubních ordinací v Ústeckém a Středočeském kraji v Mělníku, Roudnici nad Labem a Horních Počaplech, ve kterých poskytují naši kvalifikovaní odborníci od roku 2017 lékařské služby.

V roce 2020 se síť CLINIC+ rozšiřuje a otevírá v Praze multioborovou kliniku. Kromě stomatologie bude nabízet služby i v dalších oblastech lékařství jako praktické lékařství, pediatrie, gynekologie a pracovní lékařství (pracovnělékařské zdravotní prohlídky).

Personál klinik prochází pravidelnými a povinnými kurzy, během nichž si zvyšuje svou kvalifikaci a zdokonaluje lékařské metody. Při diagnostické a terapeutické práci používá moderní vybavení.

Nyní nabízíme široké spektrum služeb v oblasti záchovné stomatologii, implantologii a protetické stomatologii. Rosteme a rozvíjíme se díky vaší důvěře!

Naše nabídka

- Terapeutická stomatologie
- Chirurgická stomatologie
- Protetická stomatologie
- Estetická stomatologie
- Dentální hygiena

Naše vybavení

• Soupravy Planmeca
  • Přístroj AirFlow (dentální hygiena)
  • Intraorální rentgeny Planmeca ProX
  • Mikroskop CJ-Optik ADVANCED-LED
  • Planmeca ProMax 3D Classic CBCT (počítačová tomografie)
  • Intraorální skener Medit i500
  • Implantcentrum
  • Elements ic obturační systém
  • VDW GOLD RECIPROC - endo motor s apexlokátorem
  • Raypex 6 apexlokátor

Zákroky

• Snímatelné zubní náhrady (protézy)
  • Extrakce zubů (trhání) prostá a komplikovaná
  • Protetika (veškeré druhy korunek, můstků apod.)
  • Mikroskopická endodoncie (léčba kořenových kanálků)
  • Léčba zubního kazů (fotokompozitní a skloionomerní výplně)
  • Implantologie (zavedení značkových implantátů NeoBiotech© a Straumann©)
  • Kompletní dentální hygiena za použitím moderních materiálů, past a pískování

Vyšetření

• Pravidelné preventivní zubní prohlídky
  • Kompletní vyšetření a léčba onemocnění dutiny ústní
  • Léčba zubního kazu
  • Implantologie
  • Stomatochirurgické zákroky
  • Estetická stomatologie

Nemoci

• Zubní kámen
  • Zubní kaz - caries dentis
  • Nemoci tvrdých zubních tkáni
  • Ztráta zubů způsobena úrazem, extrakcí nebo místními periodontálními nemocemi
  • Nemoci zubní dřeně a periapikálních tkání (akutní a chronická apikální periodontitida a pulpitida)
  • Zánět dásně a periodontální nemoci (akutní a chronická periodontitida, periodontóza, gingivitida)

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékař: Dr. Oleksiy Bilous vstupní vyšetření

Zatím jsem byl jen na vstupní prohlídce a rentgenu, ale i tak musím říci, že jsem v šoku. Pan Dr. Bilous mi úplně změnil pohled na profesi “zubař”. Můj předchozí zubař dělal povolání z donucení a s nechutí. Kdežto tady jde vidět, že to pana doktora baví a je to zároveň jeho koníček. Naprostá dokonalost.

Lékař: Dr. Kyrylo Trygub Jiný

Dr. Kyrylo Trygub.
    Přijmutí na pohotovost s velice bolestivým zánětem kořene zubu, srozumitelné seznámení se stavem věci a možnosti řešení, ohleduplnost, empatie, vtip, bezbolestná extrakce. Pane doktore, mnohokrát děkuji ! Vážím si vašeho umu a přístupu. Stejně tak vaší asistentce i kolegyni na recepci.
    Opravdu všem děkuji!
    Josef Braun

Lékař: Dr. Kyrylo Trygub extrakce zaklíněného zubu

Obrovský DÍK panu doktorovi,,.Jako jediný, z desítek jiných lékařů a klinik ze 2 regionů,mi byl schopný pomoci,což jsem vůbec nečekala-okamžitě a co víc, naprosto bezbolestně.
    Tímto,i díky paní na recepci,jež mi dnešní návštěvu "šéfla" během pár hodin,jsem našla svého lékaře- empatického profesionála.

Lékař: Dr. Kyrylo Trygub zubní chirurgie

Pan doktor Kyrylo Trygub je člověk na správném místě. Obrovský odborník, člověk plný ochoty naslouchat, porozumět pacientovi s traumatem strachu, prostě je jednička. Co se týká jeho mladé zdravotní sestřičky, tak nikde jsem takovou empatii nezažila. Ta holčina mi odbourala můj celoživotní boj s fobii, díky které jsem nemohla navštěvovat zubaře. Díky oběma, jsem dnes schopná se k zubaři těšit a to bez nadsázky a je mi 45 let. Co oba pro mě dokazali udělat, je neuvěřitelné a oba si odměně zaslouží velké uznání nejen profesionální, ale i lidské a božské. Děkuji Vám pane doktore Kyrylko a sestřičko z jeho ordinace. Božský !!

Lékař: Dr. Kyrylo Trygub stomatologická chirurgie

Pan doktor je člověk na správném místě. Obrovský odborník, člověk plný ochoty naslouchat, porozumět pacientovi s traumatem strachu, prostě je jednička. Co se týká jeho mladé zdravotní sestřičky, tak nikde jsem takovou empatii nezažila. Ta holčina mi odbourala můj celoživotní boj s fobii, díky které jsem nemohla navštěvovat zubaře. Díky oběma, jsem dnes schopná se k zubaři těšit a to bez nadsázky a je mi 45 let. Co oba pro mě dokazali udělat, je neuvěřitelné a oba si odměně zaslouží velké uznání nejen profesionální, ale i lidské a božské. Děkuji Vám pane doktore Kyrylko a sestřičko z jeho ordinace. Božský !!!

Lékař: Dr. Oleksiy Bilous Zavedení značkového implantátu

Super,profesionál.Velmi ochotný,přátelský,vše důkladně vysvětlí,maximální péče.
    Kdyby bylo více takových stomatologů,lidé by se nebáli chodit k zubaři.
    Děkuji za skvělou práci, panu Dr. Oleksiy Bilous

Lékař: Dr. Oleksiy Bilous Jiný

Není to poprvé, co jsem šel k tomuto lékaři. vždy pozorný a přátelský. vždy profesionální přístup k léčbě. rychle najde řešení problémů. Doporučuji všem.