Vršovická 64

101 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Pražská 36

276 01 , Mělník , středočeský

Kontaktní údaje +420 60...

Alej 17. listopadu 1101

413 01 , Roudnice nad Labem , ústecký

Kontaktní údaje +420 77...

Horní Počaply 255 v areálu elektrárny ČEZ – MĚLNÍK

Kontaktní údaje +420 77...

CLINIC+ Medical Group sdružuje několik zubních ordinací v Ústeckém a Středočeském kraji v Mělníku, Roudnici nad Labem a Horních Počaplech, ve kterých poskytují naši kvalifikovaní odborníci od roku 2017 lékařské služby.

V roce 2020 se síť CLINIC+ rozšiřuje a otevírá v Praze multioborovou kliniku. Kromě stomatologie bude nabízet služby i v dalších oblastech lékařství jako praktické lékařství, pediatrie, gynekologie a pracovní lékařství (pracovnělékařské zdravotní prohlídky).

Personál klinik prochází pravidelnými a povinnými kurzy, během nichž si zvyšuje svou kvalifikaci a zdokonaluje lékařské metody. Při diagnostické a terapeutické práci používá moderní vybavení.

Nyní nabízíme široké spektrum služeb v oblasti záchovné stomatologii, implantologii a protetické stomatologii. Rosteme a rozvíjíme se díky vaší důvěře!

Naše nabídka

- Terapeutická stomatologie
- Chirurgická stomatologie
- Protetická stomatologie
- Estetická stomatologie
- Dentální hygiena

Naše vybavení

• Soupravy Planmeca
  • Přístroj AirFlow (dentální hygiena)
  • Intraorální rentgeny Planmeca ProX
  • Mikroskop CJ-Optik ADVANCED-LED
  • Planmeca ProMax 3D Classic CBCT (počítačová tomografie)

Zákroky

• Snímatelné zubní náhrady (protézy)
  • Extrakce zubů (trhání) prostá a komplikovaná
  • Protetika (veškeré druhy korunek, můstků apod.)
  • Mikroskopická endodoncie (léčba kořenových kanálků)
  • Léčba zubního kazů (fotokompozitní a skloionomerní výplně)
  • Implantologie (zavedení značkových implantátů NeoBiotech© a Straumann©)
  • Kompletní dentální hygiena za použitím moderních materiálů, past a pískování

Vyšetření

• Pravidelné preventivní zubní prohlídky
  • Kompletní vyšetření a léčba onemocnění dutiny ústní

Nemoci

• Zubní kámen
  • Zubní kaz - caries dentis
  • Nemoci tvrdých zubních tkáni
  • Ztráta zubů způsobena úrazem, extrakcí nebo místními periodontálními nemocemi
  • Nemoci zubní dřeně a periapikálních tkání (akutní a chronická apikální periodontitida a pulpitida)
  • Zánět dásně a periodontální nemoci (akutní a chronická periodontitida, periodontóza, gingivitida)

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

• Oleksiy Bilous

Zubař, Dr.

• N
      Umístění: CLINIC+Služby: Jiný

Není to poprvé, co jsem šel k tomuto lékaři. vždy pozorný a přátelský. vždy profesionální přístup k léčbě. rychle najde řešení problémů. Doporučuji všem.

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Pan doktor Bilous je ten nejlepší zubař, kterého jsem navštěvoval na klinice Mediestetik. Naprostý profesionál, perfektní práce po stránce estetiky i přesnosti. Naprosto pečlivý, starostlivý, stále se vyptávající při zákroku, jestli to nebolí. Prostě super. V porovnani z mnoha ostatnímy zubařy je videt, ze absolvoval ty nejlepsi, nejmodernejsi i nejšetrnejsi praxe, je to úplně jiná level. Vsem doporucuji.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře