Vršovická 64

101 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Pražská 36

276 01 , Mělník , středočeský

Kontaktní údaje +420 60...

Alej 17. listopadu 1101

413 01 , Roudnice nad Labem , ústecký

Kontaktní údaje +420 77...

Horní Počaply 255 v areálu elektrárny ČEZ – MĚLNÍK

Kontaktní údaje +420 77...

CLINIC+ Medical Group sdružuje několik zubních ordinací v Ústeckém a Středočeském kraji v Mělníku, Roudnici nad Labem a Horních Počaplech, ve kterých poskytují naši kvalifikovaní odborníci od roku 2017 lékařské služby.

V roce 2020 se síť CLINIC+ rozšiřuje a otevírá v Praze multioborovou kliniku. Kromě stomatologie bude nabízet služby i v dalších oblastech lékařství jako praktické lékařství, pediatrie, gynekologie a pracovní lékařství (pracovnělékařské zdravotní prohlídky).

Personál klinik prochází pravidelnými a povinnými kurzy, během nichž si zvyšuje svou kvalifikaci a zdokonaluje lékařské metody. Při diagnostické a terapeutické práci používá moderní vybavení.

Nyní nabízíme široké spektrum služeb v oblasti záchovné stomatologii, implantologii a protetické stomatologii. Rosteme a rozvíjíme se díky vaší důvěře!

Naše nabídka

- Terapeutická stomatologie
- Chirurgická stomatologie
- Protetická stomatologie
- Estetická stomatologie
- Dentální hygiena

Naše vybavení

• Soupravy Planmeca
  • Přístroj AirFlow (dentální hygiena)
  • Intraorální rentgeny Planmeca ProX
  • Mikroskop CJ-Optik ADVANCED-LED
  • Planmeca ProMax 3D Classic CBCT (počítačová tomografie)
  • Intraorální skener Medit i500
  • Implantcentrum
  • Elements ic obturační systém
  • VDW GOLD RECIPROC - endo motor s apexlokátorem
  • Raypex 6 apexlokátor

Zákroky

• Snímatelné zubní náhrady (protézy)
  • Extrakce zubů (trhání) prostá a komplikovaná
  • Protetika (veškeré druhy korunek, můstků apod.)
  • Mikroskopická endodoncie (léčba kořenových kanálků)
  • Léčba zubního kazů (fotokompozitní a skloionomerní výplně)
  • Implantologie (zavedení značkových implantátů NeoBiotech© a Straumann©)
  • Kompletní dentální hygiena za použitím moderních materiálů, past a pískování

Vyšetření

• Pravidelné preventivní zubní prohlídky
  • Kompletní vyšetření a léčba onemocnění dutiny ústní
  • Léčba zubního kazu
  • Implantologie
  • Stomatochirurgické zákroky
  • Estetická stomatologie

Nemoci

• Zubní kámen
  • Zubní kaz - caries dentis
  • Nemoci tvrdých zubních tkáni
  • Ztráta zubů způsobena úrazem, extrakcí nebo místními periodontálními nemocemi
  • Nemoci zubní dřeně a periapikálních tkání (akutní a chronická apikální periodontitida a pulpitida)
  • Zánět dásně a periodontální nemoci (akutní a chronická periodontitida, periodontóza, gingivitida)

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékař: Dr. Kyrylo Trygub ošetření zubního kazu

Moc děkuji za naprosto bezbolestné kvalitní ošetření a klid co v ordinaci panuje. Vše vysvětleno, ukázáno. Bez čekání a příznivé objednací lhůty. Doporučuji všem.

Lékař: Terezie Kytková odstranění zubního kamene

Terezie Kytková, DiS. Velice příjemný empatický přístup, zlaté ruce. Naprostá spokojenost. Vážím si toho a děkuji. JB.

Lékař: Dr. Oleksiy Bilous ošetření zubního kazu

Jsem velmi náročná na lékaře obecně a dlouho jsem hledala kvalitního stomatologa. Naprostou náhodou, za kterou jsem moc vděčná, jsem narazila na pana doktora Bilouse. Vzhledem k tomu, že jsem "vyzkoušela" mnoho konzultací ohledně fazet, které by zakryly mou nevzhlednou mezeru mezi jedničkami, šla jsem k panu doktorovi bez jakéhokoliv očekávání. Nakonec je vše jinak. Nejenže mne pan doktor dokázal přesvědčit na rovnátka, které se už vyrábí, ale nabídl mi zůstat v jeho péči, takže jsem se k němu registrovala. Odstranil mi nevzhledné plomby, věnuje se každému, byť sebemenšímu estetickému či funkčnímu defektu v ústech, vše podrobně vysvětluje a byť ne docela příjemný zákrok se v podstatě stane takovou chvilkou odpočinku s moc hezkým výsledkem. Žádný pocit, že někoho obtěžuji, mohu se na cokoliv zeptat, pan doktor se rozloučí podáním ruky, oslovuje velmi slušně křestním jménem. Takto si představuji lékařskou péči, bohužel je to zatím spíše výjimka. Panu doktorovi děkuji za to, snad se budu díky jeho povzbuzení brzy usmívat i na fotkách :-)

Lékař: Dr. Oleksiy Bilous vstupní vyšetření

Zatím jsem byl jen na vstupní prohlídce a rentgenu, ale i tak musím říci, že jsem v šoku. Pan Dr. Bilous mi úplně změnil pohled na profesi “zubař”. Můj předchozí zubař dělal povolání z donucení a s nechutí. Kdežto tady jde vidět, že to pana doktora baví a je to zároveň jeho koníček. Naprostá dokonalost.

Lékař: Dr. Kyrylo Trygub Jiný

Dr. Kyrylo Trygub.
    Přijmutí na pohotovost s velice bolestivým zánětem kořene zubu, srozumitelné seznámení se stavem věci a možnosti řešení, ohleduplnost, empatie, vtip, bezbolestná extrakce. Pane doktore, mnohokrát děkuji ! Vážím si vašeho umu a přístupu. Stejně tak vaší asistentce i kolegyni na recepci.
    Opravdu všem děkuji!
    Josef Braun

Lékař: Dr. Kyrylo Trygub extrakce zaklíněného zubu

Obrovský DÍK panu doktorovi,,.Jako jediný, z desítek jiných lékařů a klinik ze 2 regionů,mi byl schopný pomoci,což jsem vůbec nečekala-okamžitě a co víc, naprosto bezbolestně.
    Tímto,i díky paní na recepci,jež mi dnešní návštěvu "šéfla" během pár hodin,jsem našla svého lékaře- empatického profesionála.

Lékař: Dr. Kyrylo Trygub zubní chirurgie

Pan doktor Kyrylo Trygub je člověk na správném místě. Obrovský odborník, člověk plný ochoty naslouchat, porozumět pacientovi s traumatem strachu, prostě je jednička. Co se týká jeho mladé zdravotní sestřičky, tak nikde jsem takovou empatii nezažila. Ta holčina mi odbourala můj celoživotní boj s fobii, díky které jsem nemohla navštěvovat zubaře. Díky oběma, jsem dnes schopná se k zubaři těšit a to bez nadsázky a je mi 45 let. Co oba pro mě dokazali udělat, je neuvěřitelné a oba si odměně zaslouží velké uznání nejen profesionální, ale i lidské a božské. Děkuji Vám pane doktore Kyrylko a sestřičko z jeho ordinace. Božský !!

Lékař: Dr. Kyrylo Trygub stomatologická chirurgie

Pan doktor je člověk na správném místě. Obrovský odborník, člověk plný ochoty naslouchat, porozumět pacientovi s traumatem strachu, prostě je jednička. Co se týká jeho mladé zdravotní sestřičky, tak nikde jsem takovou empatii nezažila. Ta holčina mi odbourala můj celoživotní boj s fobii, díky které jsem nemohla navštěvovat zubaře. Díky oběma, jsem dnes schopná se k zubaři těšit a to bez nadsázky a je mi 45 let. Co oba pro mě dokazali udělat, je neuvěřitelné a oba si odměně zaslouží velké uznání nejen profesionální, ale i lidské a božské. Děkuji Vám pane doktore Kyrylko a sestřičko z jeho ordinace. Božský !!!

Lékař: Dr. Oleksiy Bilous Zavedení značkového implantátu

Super,profesionál.Velmi ochotný,přátelský,vše důkladně vysvětlí,maximální péče.
    Kdyby bylo více takových stomatologů,lidé by se nebáli chodit k zubaři.
    Děkuji za skvělou práci, panu Dr. Oleksiy Bilous

Lékař: Dr. Oleksiy Bilous Jiný

Není to poprvé, co jsem šel k tomuto lékaři. vždy pozorný a přátelský. vždy profesionální přístup k léčbě. rychle najde řešení problémů. Doporučuji všem.