Kladno

Jakého specialistu hledáte?
  • „Do centrum Markin chodím prez 8 let. Jsem velice spokojená. Paní doktorka Markin moc mne pomohla a podpořila v těhotenství, za co velice ji vděčná. Profesionální přístup, příjemné prostředí. Mně vyhovuje moc že veškerá vyšetření můžu udělat na místě, někam mne neposilaji. Moc doporučuji Více

Praha 6, Žukovského 888/2, centrum Delta A, 5.patro, Praha Mapa

Gynekologická ambulance- centrum Delta A

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Nejlepší gynekolog, se kterým jsem se kdy setkala! Pan doktor si vybral opravdu správný obor, protože jeho empatii ocení opravdu každá pacientka. Kromě empatie si vážím jeho profesionálního přístupu, komunikace, snahy pomoci (opravdu udělá vše pro to, aby se problém vyřešil),... Při vyšetření ze mě "vycítil" nervozitu, kterou se snažil co nejvíce odbourat, neustále se ptal, zda je vše v pořádku, zda mi není něco nepříjemné či se zeptal i na něco ze života - prostě profík. Doufám, že pan doktor se nechystá v nejbližší době utéct do zahraničí, protože jsem konečně narazila po nešťastných předešlých návštěvách u jiných lékařů na SKVĚLÉHO doktora, za kterého by se mi těžko hledala náhrada. Na závěr bych ještě chtěla dodat - Kéž by byli takoví všichni lékaři! :-) Více

Vedení těhotenství

4 500 Kč

• „Úžasný,tady není ani o čem více, obrovská spokojenost.takhle rychlý termín jsem nikde nezažila , naprostá spokojenost s paní doktorkou, je a doufám že dlouho bude velice nápomocná i ostatním. Více

Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha Mapa

Ordinace Sedláčková

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• „Paní doktorka je velmi příjemná a ochotná pomoct. Vysvětlila mi, co se děje s organismem, řekla jak pracujou léky a jakého výsledku bychom měly dosáhnout. Více

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Zubařům se vyhýbám co to jde, ale nově jsem začal chodit k paní doktorce Rudiy (před 3 měsíci a již mám 5 návštěv, tak 6 zbývá ještě). Považuji se za perfekcionistu a můžu nyní s jistotou říci, že paní doktorka je mimořádně usměvavá, charismatická, empatická a trpělivá osoba, která vyjde vstříc a celý zákrok přizpůsobuje maximálně pacientovi. Co se týče její práce, tak ta je precizní a z mého pohledu naprosto ukázková. Jelikož je toto recenze, tak obvykle se mají připojit i nějaké mínusy. Je nadmíru obtížné něco vymyslet, tak snad mě napadá pouze to, že paní doktorka je jenom jedna :) a neznám za ni stejně vyhovující zálohu. Také její sestřička, která mě vždy uklidňuje je obdobných kvalit a tvoří s paní doktorkou perfektní tandem. Závěrem bych řekl, že jsem velmi vděčný, že jsem se k nim dostal a přeju jim dlouhou a úspěšnou kariéru. :) J. Suda Více

Pod Klamovkou 472/7, Praha Mapa

Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

Dentální hygiena

od 1 500 kč

• Gynekolog, Diagnostik

„Přátelsky , lidsky zároveň profesionální přístup . Jsem rada ze jsem po letech nasla tak skvělého gynekologa. Letám za lékařskou péči pravidelně do Čech z Anglie, a v žádném případě, dokud budu mít možnost tak činit i nadále, jiného gynekologa bych ani nechtěla. Více

Plzeňská 49, Chrášťany Mapa

P & P GynCare s. r. o.

• Otorinolaryngolog, Chirurg

„Standardne nepisi nazory, nicmene zde musim - skvely a prijemny pan doktor se smyslem pro humor, moc mila sestricka. Navstivila jsem doktora se svym 7mesicnim synem a uz vim, ze jinam jindy nepujdu! Vice takovych lekaru! Dekuji dekuji :-) Více

Maroldova 2304, Kladno Mapa

ORL MUDr. Vladimír Čuba

• Oční lékař, Diagnostik, Chir… urg Více

„Celková spokojenost,nadstandardní péče, vše vysvětleno do detailů, dnes se to opravdu nevidí. Člověk není jen kus. Palec nahoru a teším se na další setkání. Více

K Nemocnici 2306, Kladno Mapa

Oculeus s.r.o.

• „Paní zubařku jsem našla právě díky této stránce a musím říct, že kladné hodnocení úplně sedí, jsem naprosto spokojena. Pracuje velice dobře, používá kvalitní materiály i vybavení, zákroky jsou bezbolestné nebo bolí jen minimálně, v případě potřeby vyjde vstříc dokonce i mimo ordinačních hodin a navíc má vždy dobrou náladu a milý, přátelský přístup. Co víc si přát? Jsem velice ráda, že chodím k ní a všem ji mohu jen doporučit. Sára Hulková Více

Trnkovo náměstí 1112/2, Praha Mapa

ADENTIST PRAHA s.r.o.

Ošetření kořenových kanálků

od 900 kč

• „Paní doktorka Samsonyan je skvělá. Přišla jsem za ní poté, co mi jiný ortodontista navrhnul léčbu s extrakcí všech pětek a jedné osmičky. Paní doktorka byla schopná a ochotná dostát mému přání, aby se netrhaly jiné zuby než osmičky, navíc za poloviční cenu. Zubařů a lékařů se skutečně bojím. K paní Samsonyan jsem se ale vždy těšila. Je neskutečně milá, optimistická a s pacientem manipuluje co možná nejjemněji. Obávané otisky jsou u ní jako nic. Ale co je nejdůležitější, z mé krápníkové jeskyně udělala krásné zuby, a to ve velmi krátkém čase. Více

Krškova 21/807, Praha Mapa

MUDr. Samsonyan Lusine

• „Paní doktorka Prokopenko je velmi jemný, pečlivý, šikovný a empatický lékař. Opravila mi zub moudrosti, který jsem měla zaplombovaný cca 30 let a žádný zubař se nechtel do toho pustit kvůli špatnému pristupu. Má můj velký obdiv a moc doporučuji její péči. Více

Bělení zubů

od 4 500 kč

• „Pan doktor je velice pečlivý, precizní s profesionálním přístupem. Ošetření zubů bylo naprosto bezbolestné. Pan doktor mi vše řádně vysvětlil, zodpověděl veškeré mé dotazy a doporučil nejvhodnější léčbu. Děkuji a určitě pana doktora doporučuji. Více

Bělení zubů

od 4 500 kč

• „Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci. Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

• „Velice peclivy zubar, uprednostnuje kvalitu pred kvantitou. S pristupem rychle "zaplacnout" se rozhodne nesetkate. Injekci dava automaticky. Celkove jsem spokojen. Více

Mezi Školami 2475/29, Praha Mapa

MDDr. Petr Mochow

• „Paní doktorka je velice příjemná a milá. Její práce je profesionální a přístup ke mě byl velmi citlivý a každý zákrok byl naprosto bezbolestný. Během zákroku se zajímá o mé pohodlí. V klimatizované ordinaci hrála vždy příjemná hudba. Paní doktorku mohu všem doporučit. :-) Více

Implantáty

od 17 000 kč

• „paní doktorka Svobodová byla milá, naslouchala, poradila a poslala na potřebná doplňující vyšetření osobně doporučuji Více

Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „K paní doktorce jsem se dostal ve velmi zbědovaném stavu, po třech probdělých nocích a s rozjetým hnisavým zánětem zubního nervu. Vytvořil se mi pod ani ne rok starou plombou z předchozí ordinace, kde mi odepsali, že by mne byli schopní ošetřit až za více než tři týdny. A ROZHODNĚ ne dříve. To jsem ve stavu, kdy jsem už třetí den v noci lezl po zdi bolestí a ani si na to nemohl vzít nějaký utišovák, přesně potřeboval slyšet. A tak jsem zoufale hledal, kde jinde by mi pomohli. Telefonní číslo do této ordinace jsem našel na Internetu. Denně jsem chodil okolo a ani netušil, že tam nějaká je. Objednání k paní doktorce bylo otázkou jediného telefonátu. Velmi ochotně mne přijali. A dokázali si flexibilně najít čas na ošetření. V řádu hodin. Dokonce mi ještě zavolali, že se uvolnilo místo a mohu přijít o hodinu dřív. Ochota pomoci, lidskost, profesionalita. Paní doktorka je navíc velice pečlivá. Obával jsem se, že až odezní umrtvení, užiju si ještě další dějství, ale zatím vše v pohodě. Klobouk dolů. A doporučuji. Více

Pod Klamovkou 472/7, Praha Mapa

Zubní ordinace CLINIC familydent s.r.o.

Dentální hygiena

1 500 Kč

• „Vyborny lékař, jsem velice spokojena a doporucuju! Pan doktor si získal mou důvěru, je velice přívětivý a ke každému najde individuální přístup. Více

K Červenému vrchu 844/2a, Praha Mapa

Stomatologická klinika Lazurit

Ošetření kořenových kanálků

od 1 600 kč

• „Chtěl bych poděkovat panu doktorovi za skvěle odvedenou práci. Už dlouho mě trápilo brnění v levé ruce, když už jsem kvůli tomu nemohl spát, rozhodl jsem se, že přemůžu strach z operace a půjdu do toho. Brnění hned po operaci odeznělo. A rekonvalescence byla velmi rychlá. Prostředí kliniky je konfortní a celý tým velice příjemný. Mockrát děkuji. Více

Roentgenova 2, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce - neurochirurgie