Hořovice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pan doktor mi pomohl v doposud nejhorším období mého života. Zažil jsem totální vyhoření způsobené problémy v rodině a zaměstnání doprovázené úzkostmi. Nemohl jsem spát a nenacházel cestu ven. Moc si vážím jeho znalostí s kterými mě "vrátil opět do hry". Nic není hned a je to dlouhý proces léčby, který se nesmí uspěchat. Po dvou letech léčby můžu říct že se cítím opět plný síly. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Více

Husovo nám 37, Beroun Mapa

Psychiatrie

• „Včera jsem navštívila s mojí tříletou dcerou paní doktorku a musím říct , přístup naprosto skvělí i se sestřičkou.Dceři byl poprvé vrtání kaz,po ukázání vrtačky dcerka zavřela pusu a nechtěla ji otevřít.Paní doktorka se sestřičkou měli trpělivost,kde dcerce vysvětlovali co se bude dít.Nakonec ošetření zvládla a i hned další zub si nechala ošetřit sice s pláčem,ale podařilo se.Mohu jen doporučit.Fišerová Více

DEVIDENT s.r.o

• „Pan doktor vse vysvetli,poradí nejlepší způsob.Je pečlivý a hl.přistupuje zrovna ke mě jemně,protoze mam panickou hrůzu ze zubaře.vše rychlé a bezbolestne.sestricka prijemna.celkova spokojenost Více

Havlíčkova 1732/3, Beroun Mapa

Stomatologie zaytsev

• „musím i já říci že přístup byl víc než skvělý , ještě před pár lety byla v ordinaci na příkopech slečna zubařka co opět potvrdila že k zubaři už dobrovolně nejdu ! strašný přístup , dlouho mi trvalo než jsem se opět odhodlala zubaře navštívit i přes veškeré boleti kterými jsem prošla jsem se k zubaři neodhodlala , zjistila jsem že slenu zubařku asi poslali do patřičných míst skrze stížnosti , nastalo nové kolečko ke komu jít, dostala jsem se ke slečně Bogdanové a jsem velmi spokojená , neustále se mě ptá zda něco cítím zda to bolí a jestli je všechno v pořádku naučila jsem se že nemusím mít strach a jediné co mě dnes lehce brzdí v návštěvě je snad její hezký vzhled jelikož strach a stud je asi něco jiného , každopádně i přes veškeré problémy i skrze bydlení a malou docházku musím uznat a pochválit jedině snad dovolat se je problém :( Více

DEVIDENT s.r.o

• „Skvělý zubař, pečlivý, šikovný, jeho práce je stoprocentní a proto ho můžu doporučit všem, kteří chtějí mít krásné, zdravé zuby bez bolesti se skvělou péčí. V případě problémů ochotné asistentky na recepci vyjdou vždy vstříc dle potřeb, také musím pochválit skvělý tým sestřiček. Více

Holandská 123, Beroun Mapa

MDDr. Martin Fiala

• „Lepší zubařku v životě nenajdete!!! ❤ Při jakékoli návštěvě jsem odcházel s úsměvem na tváři. TOP DENTISTA !!

DEVIDENT s.r.o

• „Pana doktora navštěvuji více než 10 let, a musím říct, že jsem naprosto spokojená. Nejenom po jeho úžasném lidském přístupu, ale i po tom odborném. Do ordinace chodím velice ráda, vždy ze mě opadne nervozita, vše je mi do detailu vysvětleno a spokojeně odcházím domů. MUDr. Švamberk je opravdu jedinečný a unikátní doktor ve svém oboru a velmi si jeho přístupu a lidskosti vážím. Více

Anýžova 486, Hořovice Mapa

Ordinace PL gynekologa

Palackého nám. 895, Zdice Mapa

• Na Příkopech 103, Příbram Mapa

DEVIDENT s.r.o

• „U paní doktorky jsem byla se synem s těžkou vývojovou dysfázií. Paní doktorka byla velice milá a trpělivá. Komunikovala přímo se synem (i když je to občas složité) a ne se mnou jako s prostředníkem, syn se jí otevřel a spolupracoval. Kromě vyšetření nám doporučila i cvičení a postupy při rehabilitaci. Příjemné prostředí, ordinace i vyšetřovna jsou moderně vybavené. Všem doporučuji. Více

Wagnerovo náměstí 1541, Beroun Mapa

Foniatrická ambulance (Foniatrie a audiologie)

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Velmi profesionalni a take hlavne lidsky pristup, ochota vse vysvetlit, poradit. Se svymi zdravotnimi problemy jsem se dlouho stydela (a bala) navstivit zubare, nicmene muj celkovy dojem je takovy, ze dalsi navstevy se uz nebudu obavat ani se stydet. Zakrok byl velmi citlivy, dopredu jsem vedela co se bude dit. Po zakroku nasledovala konzultace, pri ktere jsem nemela pocit, ze jsem dalsi z mnoha, nebo ze zdrzuji. Moc dekuji za individualni pristup a trpelivost se mnou, rozhodne doporucuji. Více

Buzulucká 480, Hořovice Mapa

Bc. Kristýna Kohutová DiS / Ridente.cz

Bělení zubů

od 4 300 kč

Česká 49, Beroun Mapa

Bc. Kristýna Kohutová DiS / Ridente.cz

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.

1 290 Kč

• „Chodila jsem k panu doktorovi Galasovi do Berouna, měla jsem vleklé problémy se záněty močového měchýře a zánět ledviny, nekončící trápení. Na jeho doporučení jsem si nechala udělat autovakcínu a zprůchodnění zúžené močové trubice od té doby mám klid :-). Bylo to dost nepříjemné, ale výsledek je vynikající. Jsem MUDR.Galasovi velmi vděčná a už nemusím stále užívat léky a trpět. Mohu ho jen vřele doporučit. Díky Vám pane doktore, jste zlatý člověk. Více

Kostelní ul. 23, Beroun Mapa

Urologická ambulance

• „Pan doktor Novikov je výborný zubař a úžasně milý člověk Jsem moc ráda, že jsem se stala jeho pacientkou.

DEVIDENT s.r.o

• „Mudr.Danes je opravdu skvělý lékař a moc milý člověk. Opravdu se jen tak nevidí takový přístup k pacientům. Rozhodně doporučuji. Více

Pod Kaplankou 1888, Beroun Mapa

Mamodiagnostické centrum Beroun, Radiodiagnostika, s.r.o.- vyšetření prsu, mamografie, screening

• Otorinolaryngolog

„Velmi kladně hodnotím přístup pana doktora i sestry. Po dopoledním zavolání mě vzali na vyšetření ještě ten samý den, což je u jiných doktoů dnes prakticky nemožné. Pan doktor i sestra byli velmi příjemní, pečliví a celkově prostředí čekárny, tak i ordinace působí velmi dobrým dojmem. Více

ul. Havlíčkova 1732, Beroun Mapa

Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace BEROUN

• „Rád bych zde pochválil profesionální a lidský přístup pana doktora Holmana. Ošetření je naprosto bezbolestné a mohu jen potvrdit, že pan doktor dělá svou práci pečlivě . Velmi se mi líbí, když pan doktor dopředu informuje o zákroku, který bude provádět, tedy pacient očekává přesně to, co bude následovat. Zákrok bezbolestný , přátelské prostředí, milá sestřička. Velmi lidský přístup. Pan doktor je pro mě velká osobnost, které naprosto duveruji a vždy odchazim z ordinace s velmi dobrým pocitem. O.Sudík, Hořovice Více

Komenského 49, Hořovice Mapa

Ordinace PL stomatologa

• „Paní doktorka udělala nemožné, zbavila mne strachu ze zubařů. A to po více jak deseti letech bez jakékoliv návštěvy zubaře a úzkostí jen z pomyšlení na usednutí do zubařského křesla. Nejen že mne strachu zbavila, ale dokonce je to pro mne teď super relax při poslechu hudby. I ta vrtačka má už uplně jiný zvuk, než na co byl člověk zvyklý z dětství. Nikdy by mne to nenapadlo, ale návštěva paní doktorky je pro mne něco jako wellness. Doporučuju!! Více

Hradební 152, Beroun Mapa

• „Rok po artroskopii (odstranění části menisku) je koleno ve skvělém stavu. Pan doktor má vstřícný a zároveň věcný přístup. Rozhodně doporučuji. Více

Profesora Veselého 493, Beroun Mapa

Rehabilitační nemocnice Beroun

• „Dnes jsem byla na menším zákroku u pana doktora Mouchy a ráda bych vyjádřila svůj dík, trochu jsem se bála, ale zbytecne????, jak milá a usměvavá sestřička, tak pan doktor jsou bezvadni????, ani jsem pomalu nevnímala, že je zákrok za mnou..., pan doktor je profík a člověk na správném místě. Věřím, že výsledky budou v pořádku a prozatím díky moc????‍♀️. L. Štefany. Více

9.května 232, Hořovice Mapa

chirurgická a mammologická ordinace