Přeštice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Opět velká spokojenost, pan doktor příjemný, naprosto mu důvěřuji, sestřičky milé, usměvavé, rovněž, vřele doporučuji a nebojte se chodit na pravidelné kontroly určitě stojí za to! Více

Slovanská 27/244, Plzeň Mapa

VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň

Slovanská 27, Plzeň Mapa

Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Velmi empatická, svědomitá lékařka, danému oboru rozumí, srozumitelně vysvětlí problém, navrhne možnosti řešení.

Francouzská 4, Plzeň Mapa

Psychologické poradenství, Plzeň 326 21

Psychoterapie

od 1 000 kč

Konzultace online

500 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Musím se přiznat, že se mi do terapie moc nechtělo. Bála jsem se mluvit o svých pocitech a bolestech s cizím člověkem. Ale paní Szabó si získala mou důvěru. Měla jsem pocit, že mě laskavě ale pevně provází džunglí mých vnitřních zmatků a ran. To čím si mě získala byla nejen její profesionalita, ale především její skvělý smysl pro humor. Takže určitě moc doporučuji. Více

Vltavínová 8, Plzeň Mapa

Psychoterapeutická poradna

• Gynekolog

Třída 1. máje 1300, Dobřany Mapa

GP-san s.r.o.

• „Mudr. Kydlíček, profesionální, lidský, velice pozitivní a skvělý chirurg. Byla jsem velmi spokejená s komunikací a bleskovým vyřízením všech záležitostí, které se týkaly operace prsou. Moc dĕkuji panu doktorovi i paní Kydlíčkové za velmi milý a profesionální přístup. S výsledkem jsem nadmíru spokojená. Všem vřele doporučuji. Více

alej Svobody 80/923, Plzeň Mapa

Estetická plastická chirurgie

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Dobrý den, ráda bych touto cestou moc poděkovala panu doktoru Pavelcovi a celému jeho týmu. Zároveň také doporučila všem, kteří ještě váhají, kliniku Lente. Můj syn (téměř 4 roky) v březnu 2021 podstoupil odstranění nosní mandle plazmou na této klinice. I přestože to na kliniku máme téměř 400 km, byla to naše nejlepší volba. Neskutečně si cením lidského a šetrného přístupu k dítěti, který byl na klinice prioritou. Syn velmi pěkně na návštěvu kliniky vzpomíná, na úžasnou a hodnou paní sestřičku Benediktovou, na pana doktora Pavelce. Ačkoli se normálně lékařů velmi bojí, zde to bylo úplně jiné. Žádné odběry, injekce, krvácení. Již máme za sebou kontrolu u našeho místního ORL specialistu, který týden po zákroku před výsledkem operace smekl a vyslovil velké uznání. Děkujeme moc a moc a všem VŘELE doporučujeme!!! Více

Boettingerova 26, PROSÍME O UVEDENÍ ROKU NAROZENÍ A ČÍSLA ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY, Plzeň Mapa

Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

• „Jediné co mohu napsat je : Úžasné, úžasné a ještě několikrát úžasné. Naprosto perfektní přístup a práce pana Dr Továrka a jeho týmu na sále a i poděkování celému usměvavému personálu od recepce až po přípravu operace. Hned druhý den úžasné vidění a po týdnu a druhé operaci vše skvělé. Kliniku DuoVize a pana doktora vřele doporučuji. Pane doktore moc vám děkuji :D Více

Sokolovská 82, Plzeň Mapa

OFTA s.r.o., oční laserové centrum

• „Mohu paní doktoru vřele doporučit! Velmi profesionální, milý, uklidňující a pečlivý přístup a spojíte-li to ještě s úžasnou sestřičkou, tak máte recept na zlato! Opravdu si nepřipadáte jako u zubaře. Dnes jsem byl u ní na prvním zákroku a jako člověk co má (nyní už spíše měl) panickou hrůzu ze zubaře, tak mohu poprvé v životě říct, že se skutečně na další návštěvu těším. Více

Klatovská tř. 106, Plzeň Mapa

ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.

• „Velmi milá paní doktorka s úžasným přístupem k dětem. Narozdíl od jiných ORL nás neodbyla, a i přesto, že necítíme žádné obtíže, nás důkladně vyšetřila. Kéž by to takto fungovalo všude :) Více

Nová 956, Dobřany Mapa

VS LASERA, s.r.o. ORL ordinace - zdravotnické středisko

• Proktolog, Chirurg

„Pan doktor je velmi empatický, vše mi ohledně mého zdravotního problému vysvětlil. Dochvilný, příjemný. Věřím, že jsem dostala kontakt na opravdového odborníka, který mi pomůže s mými nepříjemnými zdravotními problémy s konečníkem. Rozhodně více takových trpělivých odborných lékařů a sestřiček. Děkuji. Více

Čechova 44, Plzeň Mapa

Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o.

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

Čechova 44/2641, Plzeň Mapa

Chirurgická ambulance Bory s.r.o.

• Internista, Fyzioterapeut

„Nejlepší rehabilitace, se kterými jsem se kdy setkala. Jsou zde samé odbornice, jak paní doktorka, tak sestřičky. Děkuji za odblokování a celkovou péči. Více

Francouzská tř. 4, Plzeň Mapa

Rehabilitační ordinace

• „Nejlepší gynekolog široko daleko. Vždy pomůže, všechno vysvětlí, často se po sms zeptá na vývoj situace. Je opravdu skvělý, neměnila bych. Více

Plzeňská 435, Chotěšov Mapa

Boh. Kašpara 450, Chlumčany Mapa

Smetanova 292, Starý Plzenec Mapa

Palackého 259, Blovice Mapa

Ženská ambulance

• „Dr.Pelčík mi uzdravil před dvěma lety rameno po první injekci.Předtím jsem jinde absolvoval mnoho obstřiků-na nic! Na hroznou alergii mi dává taky -včelku-která mi pomůže na 3 až 6 měsíců,stále se prodlužuje doba úlevy.Po aplikaci -včelky-druhý den zahazuji všechny kapesníky.Pan Dr Pelčík je k o u z e l n í k. Více

náměstí Míru 1077/3, Plzeň Mapa

Medicentrum Biomed s.r.o.