Domažlice

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Zatím proběhla pouze první návštěva, ale paní Voláková byla moc příjemná a cítila jsem se u ní sama sebou. Měla jsem z návštěvy psychologa obavy, teď se těším na další sezení. Více

Komenského 4 (prostory autoškoly Hrabík), Domažlice Mapa

Psychotesty pro řidiče

• Praktický lékař, Fyzioterape… ut Více

„Zdravím. Po 8 letech se mohu hýbat. Ať si říká kdo co chce tak to zato stojí. Zatím 4 měsíce bez problému.

Šmilovského 640, Nýrsko Mapa

REHA-PRAKTIK s.r.o., PL a RHC

• „Mám hrůzu ze zubaru. Po 4 letech nekonečného hledání toho správného jsem našla toho nejlepšího. Děkuji velice. Celý personál je úžasný. Viera Více

Branská 55, Domažlice Mapa

Kadlec dent, s.r.o.

• „Výborný lekár, špecialista, vedomý si svojich kvalít :-) Pri hľadaní príčin mojej záhadnej choroby ochotný bádať, zisťovať, študovať. Jed to už pár rokov a choroba sa aj napriek nejasnej prognóze nevrátila. Ak by som mala v budúcnosti nejaké ďalšie gastroenterologické problémy, určite sa na MUDr. Hejdu opäť obrátim. Více

Dr. E. Beneše 13, Plzeň Mapa

• „Pan primář MUDr. Václav Šauer mi zachránil v Českém Krumlově 13.3.2013 život skutečně v hodině dvanácté, (měla jsem tzv. "prezidentskou nemoc"), neboť dokázal okamžitě poznat příčinu mého utrpení a bezodkladně mě operovat.. Ale nejen to, při druhé operaci 25.5.2013 mi zachránil kvalitu života, když mi dokázal opět zanořit umělý vývod, tudíž nyní - rok a půl po operaci - vůbec (kromě samozřejmě velkých jizev) necítím jakékoliv omezení. Jsem mu neskonale vděčná, neboť je to vynikající odborník, přitom s velmi lidským přístupem k pacientům. Helena Kazárová Více

Chirurgie - primář, Domažlická nemocnice

• „Mudr. Kubiska je super odborník, chodila jsem k němu ještě do Domažlic a teď do Kolovče, moc mne pomohl,na rozdíl od neurologa z Domažlic, který neudělá nic navíc. Od pana doktora jsem dostala doporučení k dalšímu super specialistovi Mudr. Beštovi do Klatov. Pracoviště v Kolovci, sestricka Kohoutová je anděl, moc všem děkuji. Více

Domažlická nemocnice

• „Paní doktorka i její dcera jsou obě skvělé zubní lékařky. Ošetření u nich jsou vždy poctivě vysvětlena a citlivě provedena. Má značně křehká zubní sklovina už s paní doktorkou lecos překonala.Dokonce i rozsáhlé oštření, které se obvykle dělají na 3 a více etap jako tahání nervu mi bylo v časové tísni provedeno najednou a naprosto dokonale, bez nutnosti jakéhokoli dalšího zásahu. Moc děkuji! Mohu jedině doporučit. Více

tř. 1. máje 272, Holýšov Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• „Svědomitá, pečlivá a velmi chytrá paní doktorka. Vstřícná ke všem pacientům a ochotná vždy poradit. Jen více takových jako je ona! Více

Domažlická nemocnice a.s.

• Praktický lékař

1 názor

„Nejlepší lékař, které jsem kdy poznala, jsem velmi spokejená, doporučuji tohoto lékaře, je velmi dobře orintován v oboru všeobecného lékařství, léčby hypertenze, onemocnění žilního systému, colestrerolvý systemm. Více

Dobrovského 254, Horšovský Týn Mapa

• Praktický lékař, Internista

„mohu jedině doporučit každemu,je to jeden z nejlepšich praktickych lekařů, je to člověk na spravnem mistě moc si ho važim a cením je to doktor s velkym D,je to člověk,ktery je milý a s lidmi soucítí,takoveho lekaře široko daleko na okrese nenajdete s pozdravem Polakova Nada Více

Nádražní 235, Kdyně Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Do Domažlic to mám 20 kilometrů, ale za paní doktorkou není nikdy škoda cesty. Vždy poradí, pomůže, vyslechne. Jsem spokojená a neměnila bych. Chodím k ní již rok (můj rodinný příslušník přes 20 let). Sestřička je rovněž vždy příjemná a milá. Čekání u paní doktorky trvá občas i několik hodin. Hlavně v pondělí, ale pokud je lékařská pomoc kvalitní, ráda si počkám. Čekárna i ordinace jsou kvrásně vybavené, moderní, prostorné, působí uklidňujícím dojmem, dokonce i dětský koutek, příjemné prostředí pro čekající pacienty. Sociální zařízení má ordinace samostatně. Je vždy čisté, uklizené. V čekárně možnost občerstvení v podobě teplé i studené vody. Akutní případy bere, co jsem měla možnost vidět přednostně. Škoda, že nevezmu zpět roky, kdy jsem chodila jinam, protože jsem to měla v místě a přece nebudu dojíždět... Více

U Nemocnice 306, Domažlice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor je první stomatolog, ke kterému se nebojím jít. Je šikovný, lidský a vřelý nejen k dospělým, ale i k dětem. Ty mé k němu chodí také beze strachu. Máme Vás rádi, pane doktore... Více

Msgr. B. Staška 62, Domažlice Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• „Musím se s vámi podělit o super zprávu, paní doktorka se od března vrací po nemoci a hurá zatrpklá a velmi nepříjemná sestra Kociánová u ní NEBUDE. Právě jsem se dozvěděl, že znova nastoupí milá sestřička Jaruška. Tak hodně zdraví a přátelé, sejdeme se na zubním Více

Msgr. B. Staška 2, Domažlice Mapa

Ordinace zubního lékaře

• Praktický lékař

„Výborný, ochotný, lidský a příjemný lékař. Jsem velice ráda, že chodím už nějaký ten rok k panu doktorovi, neměnila bych už v žádném případě. Více

Msgr. B. Staška 265, Domažlice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Výborný doktor i člověk.Ordinuje bez arogance a povýšenosti.Takovým doktorům platím poplatek rád.

Nádražní 235, Kdyně Mapa

Chirurgie s.r.o., chirurgická amb.

• „Skvělá paní doktorka, nejlepší co jsem měla. Odbornice ve svém oboru, má osobní přístup k pacientkám a vše ochotně vysvětlí, stačí se zeptat. Sestřička taktéž, velmi příjemná a šikovná. Chodím k ní od roku 1995, v současnosti už se třetím těhotenstvím a vyšetření bylo vždy bezbolestné. Velmi doporučuji, i delší doba v čekárně za to rozhodně stojí, neměnila bych! Více

č.d. 285, Klenčí pod Čerchovem Mapa

Gynekologická ordinace

• „K panu doktoru jsme přešli celá rodina od paní Volakove a oba výborní zubaři. Já,která se na křesle převtělim opět do pětileté hysterky jsem u něj aspoň relativně v klidu,má výborný přístup.sestřička sice přísná,ale v zásadě fajn člověk :-) doporučuji :-) Více

Msgre.B.Staška 2, Domažlice Mapa

• „mám problémy s patou na rozdíl od jiného lékaře mě vyslechl vše srozumitelně vysvětlil a doporučil léčbu.Pokud nezabere mám znovu přijít.Takových lékařů by mělo být více.Já mu moc děkuji Více

Msgr. B. Staška 2, Domažlice Mapa

Ortopedická ordinace

• „Tenhle doktor je vážně třída, mohu jen doporučit! Lepší doktor nám snad nemohl být doporučen, mám k němu naprostou důvěru a i mě tehdy hodně pomohl a zvedl chuť tu zase normálně fungovat. Veliký dík patří i jeho ženě, která je jeho zdravotní sestřička. Takže jim přeji hodně štěstíčka a hlavně zdraví ať se o nás mohou tak pečlivě starat jako doposud. Takových lidí jako jsou oni dva si je třeba vážit! Moc Vám děkuji! Více

Náměstí 767, Nýrsko Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Profík!

U Nemocnice 306, Domažlice Mapa