Bor

Jakého specialistu hledáte?
  • „Pan doktor je opravdu profík a užasný člověk, měla jsem problém s inkontinecíjsem už 4 týdny po operaci a jsem moc spokojená. Velké dík panu DOKTOROVIOperoval mě v nemocnici v Rakovníku kde je užasný personál a sestřička v ordinaci u pana doktora v Mar.lázních je také skvělá Více

• Chirurg, Gastroenterolog, Ur… olog, Otorinolaryngolog Více

SWISS MED CLINIC s.r.o.

• „Pan MUDr. Petr Kocek je mladý vstřícný doktor. Oceňuji především jeho přístup k pacientovi, kdy dokáže i naprostému laikovi vysvětlit daný problém a případný zákrok. Vše ochotně zodpoví a nezažila jsem, že by se na nějakého pacienta mračil. V době, kdy jsem docházela do jeho ordinace, mi dokázal napravit a zachránit spoustu zubů, aniž by to výrazně zasáhlo můj rozpočet. Do ničeho Vás nenutí a u všeho sdělí případné plusy i minusy. Z jeho práce je vidět, že se ve svém oboru neustále vzdělává. Kdybych se neodstěhovala, docházím k němu nadále. Být takových zubních lékařů více, lidé by určitě nechodili do ordinací se strachem a o svůj chrup pečovali mnohem víc. Více

Benešova 511, Stříbro Mapa

Poliklinika Stříbro

Bělení zubů

od 2 500 kč

• „Vstřícný, komunikativní a velice šikovný pan doktor. Výborná péče, ochota a přístup také jeho sestřičky.

• Praktický lékař

„Velmi dobrý lékař celé naší rodiny, ochotný. Nikdy nic nezanedbá.

Praktický lékař pro dospělé

• Plastický chirurg

1 názor

„Dňa 24.2 2016 som podstupila operáciu argumentáciu (zväčšenie prsníkov) Bola to moja najlepšia voľba zveriť sa do rúk práve panovi dr MUDr Csaba Toth. Úžasný odborník,skvelý človek s veľkým srdiečkom.Prsia su dokonalé ,prirodzene presne tak ako mi bolo sľúbené. Patrí Vám môj obdiv a veľká vďaka. Všetkým urcite odporúčam. Ďakujem za splnenie sna.. Více

• Otorinolaryngolog

„Profesionální přístup, výborný doktor, léčili jsme usi,nosy - spokojenort. Někdy trochu rázný přístup, ale s tím se dá žít, když nás za to uzdraví. ;-) Doporučuji Více

SWISS MED CLINIC s.r.o.

• „V rehabilitačním zařízení ve Stříbře se musí každý cítit velmi příjemně, fyzioterapeutky zde mají profesionální,vlídný,milý přístup k pacientům. Své práci rozumí a vybavení (zejména vířivka na HK a DK) by jim mohli závidět v leckterém rehabilitačním ústavu. Jen tak dál. Více

Větrná 1378 (Dům s pečovatelskou službou), Stříbro Mapa

Samostatné rehabilitační pracoviště

• „Dobrý den.mám pocit že paní Lída.P z 6.května, která tak nadává na paní doktorku jí chce jen uškodit.Co já vím a mám zkušenost vždy když přijde pacient s akutním problémem nikdy nečeká ani se neobjednává je ošetřen hned a ještě před objednanými.A jestli se někdo objednává tak se čeká maximálně den dva a ještě je nabídnut vhodný termín který se hodí pacientům.Takže si asi tahle paní Lída P. pěkně vymýšlí .S tím že čeká šíleně dlouho je blbost.A jestli špatně vidí a stále chodí na oční s tím že nevidí tak jí napíšou brýle na tom není nic divného.Dle mého názoru horšení zraku nemá nic společného s chronickým zánětem.A když se horší zrak tak se píšou brýle .třeba desetkrát to je normální .a jestli má paní chronický zánět tak to jí řekne jak doktor ve Stříbře,Plzni.................tak kdekoliv jinde .a jak jsem se dívala asi přešla k p. doktorce Kalafové tam zase NA MŮJ LEKAŘ zdrbla sestřičku,že jí dala léky na chodbě a platila v čekárně,že je strašná sestra a čeká se u nich na objednání šíleně dlouho.Tahle paní asi nebude nikdy spokojená a jen bude psát stížnosti.Já jsem s naší p.doktorkou spokojená a DLOUHO NIKDY NEČEKÁME .brýle nám píše i když přijdem se zánětem spojivek, protože je svědomitá a zkontroluje nám oči a zjistí že nevidím tak mě napíše brýle to je právě naopak naprosto v pořádku.Tak to má být.nekontroluje jen to že mám zánět ale i ostatní .Proto tímto chválím naší paní doktorku ,protože sem píší jen ti nespokojení a těch spokojených je mnohonásobně víc.ti sem zapomínají psát.a její sestřička je supr.Ta říká akutní případy berem hned jen si chvíli počkejte.doděláme objednané na tuhle hodinu .tímto Zdravím divnou paní Lídu P. která si tak trochu víc vymýšlí protože skutečně šíleně dlouho se u naší paní doktorky nečeká .při objednání den dva to je podle mě ok. Více

Benešova 511 poliklinika 2.poschodí vpravo, Stříbro Mapa

Oční ambulance

• „Ráda doporučuji. Je to lékař na svém místě. Pozorný a komunikativní k dítěti. A zároveň dokáže poslouchat rodiče a jejich poznatky k danému problému. Více

Chodská 4, Planá Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Fyzioterapeut

1 názor

„Kvalitní péče, milé sestřičky, běžné zdravotnické prostředí a navíc perfektní technické zázemí.Nechápu, jak někdo může naši rehabilitaci pomlouvat. Více

Samostatná fyzioterapeutka

• „Paní doktorka je skvělá,má citlivý a velice profesionální přístup, i sestřička je úžasná. Prostě ve svých téměř 50letech chodím k zubaři s radostí. Více

Husova 197, Kladruby Mapa

Samostatná ordinace stomatologa

• Gynekolog, Chirurg

„dobrý doktor, profesionální, ochotný, vysvětlí. v těhotenství skvělá péče, pokaždé ultrazvukové vyšetření. příjemná sestřička, příjemná atmosféra, vyšetření podle objednaného času, pěkné prostředí Více

Přimdská 501, Bor Mapa

Ordinace praktického gynekologa

• „Paní psycholožku si nemůžu vynáchválit.Je to fakt odborník:))moc mi pomaha

Václavská 1596, Tachov Mapa

Ordinace klinického psychologa

• „Pan doktor mi moc pomohl a po 10 letech je to doktor, který vi hodne o mych obtížích a vi jak mi pomoci. Po spatne diagnoze predchoziho lékaře mi pan doktor opravdu moc pomohl a uklidnil a vse vysvetlil. Více

Plzeňská 28, Stříbro Mapa

Ordinace praktického gynekologa

• „Jako stomatologa ho neznám,ale zubař je to perfektní.Naše rodina nepoznala v životě lepšího,a hlavně se nás nebojí!

Benešova 511, Stříbro Mapa

Poliklinika Stříbro

• Onkolog, Internista

„Přístup paní Dr. Křístkové k pacientům je takový, jak to známe ze starý knih - "přišel k nám domácí lékař a poslechl si naše problémy, pozeptal se na rodinu..." a pak léčil, nové věci doporučoval.... Je velice milá, vstřícná, je to velký Člověk! Máme paní Dr. Křístkovou moc rádi.. Více

Planá u Mar. Lázní

• „Spolehlivý, ochotný doktor na pravém místě. Bez jediné výtky. Pro pacienty udělá vše co je potřeba. Za mne to nejlepší hodnocení. DOPORUČUJI Více

Václavská 1560, Tachov Mapa

Poliklinika Tachov

• „Potřebovali jsme s dcerkou na chalupě akutně k zubaři, několik stomatologů nás odmítlo, pan doktor nás vzal, byl neuvěřitelně trpělivý a milý, všechno dceři (i mně) vysvětloval a starostlivě ji ošetřoval. Mockrát děkujeme, profesionální a nesmírně lidský přístup! Více

Samostatný zubní lékař

• Praktický lékař

„Dr. Tom. What an amazing person he is. He is way more than just a doctor. A great personality, smart, his understanding to medical issues, his positivity and most important he takes care of his patients like no other could do. A man who knows how to treat his patients not just with pills but also consulting them with positive approach. I have uncountable doctors in city where I live but I rather go for 1 hour drive out of my city to small village where his clinic is situated. He speaks great English which is also very important for non Czech speakers. He is indeed the best you can find in this country. He is doctor for life. Více

Fučíkova 249, Bezdružice Mapa

Ordinace praktic. lékaře pro dospělé