Horšovský Týn

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Zatím proběhla pouze první návštěva, ale paní Voláková byla moc příjemná a cítila jsem se u ní sama sebou. Měla jsem z návštěvy psychologa obavy, teď se těším na další sezení. Více

Komenského 4 (prostory autoškoly Hrabík), Domažlice Mapa

Psychotesty pro řidiče

• „Nejlepší gynekolog široko daleko. Vždy pomůže, všechno vysvětlí, často se po sms zeptá na vývoj situace. Je opravdu skvělý, neměnila bych. Více

Plzeňská 435, Chotěšov Mapa

Ženská ambulance

• „Mám hrůzu ze zubaru. Po 4 letech nekonečného hledání toho správného jsem našla toho nejlepšího. Děkuji velice. Celý personál je úžasný. Viera Více

Branská 55, Domažlice Mapa

Kadlec dent, s.r.o.

• „Vždycky jsem byla vyklepaná, když jsem měla navštívit zubaře. Od té doby, co jezdím k MUDr. Procházkovi, se v podstatě těším. Pan doktor mi vše před zákrokem vysvětlí, tak se nebojím, ovládá velice dobře psychologii člověka. A důležité je, že nevybírá za výkony hrazené pojišťovnou jako v jiných ordinacích a má velice lidské ceny, žádný zlatokop. Doporučuji. Linda Více

U Porcelánky 230, Chotěšov Mapa

• „Výborný lekár, špecialista, vedomý si svojich kvalít :-) Pri hľadaní príčin mojej záhadnej choroby ochotný bádať, zisťovať, študovať. Jed to už pár rokov a choroba sa aj napriek nejasnej prognóze nevrátila. Ak by som mala v budúcnosti nejaké ďalšie gastroenterologické problémy, určite sa na MUDr. Hejdu opäť obrátim. Více

Dr. E. Beneše 13, Plzeň Mapa

• „Pan primář MUDr. Václav Šauer mi zachránil v Českém Krumlově 13.3.2013 život skutečně v hodině dvanácté, (měla jsem tzv. "prezidentskou nemoc"), neboť dokázal okamžitě poznat příčinu mého utrpení a bezodkladně mě operovat.. Ale nejen to, při druhé operaci 25.5.2013 mi zachránil kvalitu života, když mi dokázal opět zanořit umělý vývod, tudíž nyní - rok a půl po operaci - vůbec (kromě samozřejmě velkých jizev) necítím jakékoliv omezení. Jsem mu neskonale vděčná, neboť je to vynikající odborník, přitom s velmi lidským přístupem k pacientům. Helena Kazárová Více

Chirurgie - primář, Domažlická nemocnice

• „Mudr. Kubiska je super odborník, chodila jsem k němu ještě do Domažlic a teď do Kolovče, moc mne pomohl,na rozdíl od neurologa z Domažlic, který neudělá nic navíc. Od pana doktora jsem dostala doporučení k dalšímu super specialistovi Mudr. Beštovi do Klatov. Pracoviště v Kolovci, sestricka Kohoutová je anděl, moc všem děkuji. Více

Domažlická nemocnice

• „Paní doktorka i její dcera jsou obě skvělé zubní lékařky. Ošetření u nich jsou vždy poctivě vysvětlena a citlivě provedena. Má značně křehká zubní sklovina už s paní doktorkou lecos překonala.Dokonce i rozsáhlé oštření, které se obvykle dělají na 3 a více etap jako tahání nervu mi bylo v časové tísni provedeno najednou a naprosto dokonale, bez nutnosti jakéhokoli dalšího zásahu. Moc děkuji! Mohu jedině doporučit. Více

tř. 1. máje 272, Holýšov Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• „Svědomitá, pečlivá a velmi chytrá paní doktorka. Vstřícná ke všem pacientům a ochotná vždy poradit. Jen více takových jako je ona! Více

Domažlická nemocnice a.s.

• Praktický lékař

1 názor

„Nejlepší lékař, které jsem kdy poznala, jsem velmi spokejená, doporučuji tohoto lékaře, je velmi dobře orintován v oboru všeobecného lékařství, léčby hypertenze, onemocnění žilního systému, colestrerolvý systemm. Více

Dobrovského 254, Horšovský Týn Mapa

• Hradecká 600, Stod Mapa

Stodská nemocnice a.s.

• „Paní doktorka je skvělá,má citlivý a velice profesionální přístup, i sestřička je úžasná. Prostě ve svých téměř 50letech chodím k zubaři s radostí. Více

Husova 197, Kladruby Mapa

Samostatná ordinace stomatologa

• „Jedním slovem WAU. V životě se mi nestalo, aby se lékař opravdu zajímal o mé problémy a chtěl je řešit. Příjemná je ordinace,čekárna...jsem ráda, že jsem konečně v rukách odborníka, ale také velmi lidského a milého člověka! :-) Více

Masarykovo náměstí 351, 330 23 Nýřany, Nýřany Mapa

Soukr. ordinace gynekol. a porodnictví

Hradecká 600, Stod Mapa

Stodská nemocnice a.s.

• „Paní doktorka je skvělá, příjemná a především pečlivá. Vždy se vším poradí a dokáže pomoct. Moc děkuji za vše. Nevyměnila bych :) Navíc i sestřičky jsou velmi milé. Vždy odcházím s úsměvem. Více

Hradecká 600, Stod Mapa

• Praktický lékař, Internista

„mohu jedině doporučit každemu,je to jeden z nejlepšich praktickych lekařů, je to člověk na spravnem mistě moc si ho važim a cením je to doktor s velkym D,je to člověk,ktery je milý a s lidmi soucítí,takoveho lekaře široko daleko na okrese nenajdete s pozdravem Polakova Nada Více

Nádražní 235, Kdyně Mapa

• Gynekolog, Chirurg

„dobrý doktor, profesionální, ochotný, vysvětlí. v těhotenství skvělá péče, pokaždé ultrazvukové vyšetření. příjemná sestřička, příjemná atmosféra, vyšetření podle objednaného času, pěkné prostředí Více

Přimdská 501, Bor Mapa

Ordinace praktického gynekologa

• „Do Domažlic to mám 20 kilometrů, ale za paní doktorkou není nikdy škoda cesty. Vždy poradí, pomůže, vyslechne. Jsem spokojená a neměnila bych. Chodím k ní již rok (můj rodinný příslušník přes 20 let). Sestřička je rovněž vždy příjemná a milá. Čekání u paní doktorky trvá občas i několik hodin. Hlavně v pondělí, ale pokud je lékařská pomoc kvalitní, ráda si počkám. Čekárna i ordinace jsou kvrásně vybavené, moderní, prostorné, působí uklidňujícím dojmem, dokonce i dětský koutek, příjemné prostředí pro čekající pacienty. Sociální zařízení má ordinace samostatně. Je vždy čisté, uklizené. V čekárně možnost občerstvení v podobě teplé i studené vody. Akutní případy bere, co jsem měla možnost vidět přednostně. Škoda, že nevezmu zpět roky, kdy jsem chodila jinam, protože jsem to měla v místě a přece nebudu dojíždět... Více

U Nemocnice 306, Domažlice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor je první stomatolog, ke kterému se nebojím jít. Je šikovný, lidský a vřelý nejen k dospělým, ale i k dětem. Ty mé k němu chodí také beze strachu. Máme Vás rádi, pane doktore... Více

Msgr. B. Staška 62, Domažlice Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• „Musím se s vámi podělit o super zprávu, paní doktorka se od března vrací po nemoci a hurá zatrpklá a velmi nepříjemná sestra Kociánová u ní NEBUDE. Právě jsem se dozvěděl, že znova nastoupí milá sestřička Jaruška. Tak hodně zdraví a přátelé, sejdeme se na zubním Více

Msgr. B. Staška 2, Domažlice Mapa

Ordinace zubního lékaře