Sušice

Jakého specialistu hledáte?
  • Praktický lékař, Pediatr

Pod Svatoborem 219, Sušice Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Mudr.Marek Matoušek je prostě supr zubař a i supr chlap,sympatický.Udělal mi moc krásný zuby,on je tím prvním zubařem co mě zbavil fóbie ze zubařů.Je šikovný a s ním zároven musím pochválit i paní laborantku,sestřičky,paní recepční.Je tam supr parta správných lidí,kam se budu ráda vracet na Dentální hygienu.Kdybych měla jet světa kraj,tak vždy jenom tam i když jedu jen z Kavrlíku od Kašperek.Moc Vám děkuji :) Více

1. máje 116 Vimperk, Vimperk Mapa

Stomatologické centrum u Svaté Anny

• „P.doktorka mi vždy pomohla při blokadě SI kloubu. Jeji přistup k pacientum je lidsky. Je to dusledna a vyborna lekařka. "Pomáhá a léčí" Více

Plánická 5/I, blízko hlavního náměstí, Klatovy Mapa

Soukromá praxe neurologická

• „Paní doktorka mi pomohla s dítětem s vysokými teplotami. Byla jsem moc mile překvapena takovým přístupem a přístupem sestřičky. Velká spokojenost. Více

Krátká 125/18, Vimperk Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší pan doktor na světě. Je mi líto, že od něj budu muset nyní v 19ti odejít. Neznám trpělivějšího doktora. Pan doktor vždycky zavtipkuje a nezapomene pozdravovat osazenstvo doma, které si pamatuje. Kdybych mohla, zůstanu u něj i jako dospělá :). Více

Nad stadionem 484, Vimperk Mapa

• „Pan doktor mi pomohl, když jsem byla v nouzi, ačkoliv nejsem jeho pacientka a i když mám svého zubaře 400 km daleko. Potřebovala jsem jen vyměnit dren, pan doktor neponechal nic náhodě, hned zub zrentgenoval a opravil práci paní doktorky na pohotovostnim. Místo očekávaných pěti minut jsem strávila v křesle asi půl hodiny, kdy mi vysvětlil, co bude se zubem dále a mé možnosti. Pan doktor je zubním chirurgem, proto je schopen nabídnout i jiné možnosti léčby tak, aby se co možná nejvíce vyhnul extrakci zubů. Moc děkuji za ochotu mě přijmout při akutní potřebě. Více

Smetanova 645, Sušice Mapa

Zubní ordinace a laboratoř

• „Skvělý odborník,profesionální a odpovědný a přitom lidský přístup, a zvířecí máma - a takový je celý personál-už všech mých pět koček a nespočet zvířat mých přátel mělo jen tu nejlepší zkušenost.Všude doporučuji.Kéž by takových lidí na svém místě bylo více- a nejen ve veterinárních oborech.Palec nahoru- ať se daří a velké díky. Ivana Ošťádalová Více

Nad Stadiónem 485, Vimperk Mapa

• „Paní doktorka je velice příjemná a sestřička též. Přešla jsem k ní od jiné zubařky, která nebyla schopna za celý rok přijít na to, proč mi zub bolí. Kromě ní jsem navštívila snad všechny klatovské a část plzeňských lékařů, ale MUDr. Kováříková byla z nich jediná, která na to přišla a zub vyléčila. Přiznám se, že k zubaři se bojím chodit, ale u ní v ordinaci je vždy příjemná atmosféra, veškerý zákrok vysvětlí, takže ten strach ze mě opadne. Pokud potřebuji ošetření i mimo ordinační dobu nebo objednání, není problém. Vřele doporučuji. Více

5. května 112/IV, Klatovy Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pečlivá a k pacientovi empatická.

nám. Svobody 1/I, Sušice Mapa

Praktický zubní lékař

náměstí Svobody 2, Sušice Mapa

Poliklinika Sušice

• „Velmi skvělá paní doktorka jsem s ní velice spokojená je hodna a milá :) vždy poradí a pomůže :) :-)

Na Burince 132, Sušice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pan doktor je úžasný. Můj problém řešil od sebemenšího detailu a díky jeho pečlivosti se dnes mohu těšit ze své dcera. Pane doktore, moc za vše děkuji. Více

Náměstí Svobody 15, Vimperk Mapa

Gynekologická ambulance

• „Jeden z nejlepších doktorů, se kterým jsem se setkala. Je to člověk na svém místě a je na něm vidět, že má rád svou práci. Jednoznačně doporučuji. Více

Blatenská 311, Horažďovice Mapa

• „V létě jsem musela navštívit pohotovost v Sušici, měla jsem štěstí, zrovna sloužil pan doktor Pokorný. Nejenom, že mě ošetřil zub, měla jsem pod zubem u můstku váček, tak vrtat můstek, čistit zub, a vzhledem k tomu, že jsem byla na chalupě, nabídl mě, že pokud nejedu domů, aby mě doošetřil můj zubař, tak se toho ujme sám. Moc bych tímto chtěla poděkovat, jak pan doktor, tak sestra, jsou na svém místě, výborně se doplňují, i tak nepříjemný zákrok jsem zvládla v pohodě. Více

náměstí Svobody 2, Sušice Mapa

Poliklinika Sušice

• Praktický lékař

„Velmi pečlivý, zodpovědný lékař s individuálním přístupem k pacientům. Hledá vždy šetrné léčebné metody a zabývá se nemocným komplexně. Takových moc není. Jednoznačně MUDr. Pavla Marka doporučuji. Více

č.d. 154, Velhartice Mapa

Ordinace praktic. lékaře pro dospělé

• „Pan doktor Marek je vyborny chirurg ktery s vami jedna fer, bere ohledy, hleda reseni, a pomuze jak psychicky, tak odborne. Více

Blatenská 314, Horažďovice Mapa

Chirurgická ambulance

• „Profesionalita, ochota, lidskost, smysl pro humor i schopnost uklidnit. Platí pro pana doktora i sestřičku. Chodím sem velmi ráda už téměř 20 let. Více

Krátká 18, Vimperk Mapa

• Praktický lékař

„Pana doktora jsem navstivila hned druhy den dovolene se silnou bolesti v krku. Sestricka ihned udelala CRP a STREPtest. S tim jsem se jeste nikdy nesetkala. Pan doktor mi pak predepsal i leky, aby se bolest nevracela (casto se tak v poslednim pulroce stavalo). Do dvou dnu bylo po bolesti. Pana doktora vrele doporucuji, je to clovek na svem miste a pracuje tak, jak by meli vsichni lekari. Více

Hartmanice 23, Hartmanice Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Nejen výborný lékař,ale i skvělý člověk.Takových lidí víc!!!!!! Štěpková Gabriela

387 15, Střelské Hoštice Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• „Pana doktora mohu jen pochválit. Chodila jsem k němu celé těhotenství, nic nezanedbal a vždy mi na přímo řekl, jak to se mnou je a co mě čeká. Také má moc milou a příjemnou sestřičku. Více

Krátká 18, Vimperk Mapa