Strakonice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Mohu jen vřele doporučit. Velmi milé a vstřícné přijetí. S úsměvem vše jasně vysvětleno a podány srozumitelné informace. Více

Tyršova 53/2, Písek Mapa

Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o.

Artroskopie

Hrazeno pojišťovnou

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„S paní Brůžkovou vynikající komunikace, moderně vybavená ordinace, všude dokonalá čistota.Veškeré mé dotazy mi byly ochotně zodpovězeny, vybrali jsme vhodnější pomůcky na péči i pro děti.Naprosto perfektní a profesionální práce.Mrzí mě jen, že jsem nešla již dříve, protože tak krásně ošetřené zuby,jsem ještě neměla.Jsem velice spokojená a všem velice ráda návštěvu u paní Brůžkové, vřele DOPORUČUJI.Já na příští návštěvu už vyrážím i s dcerkou.Moc za vše děkuji. Více

Harantova 1388/64, Písek Mapa

Dentální hygiena

• „Mé poděkování patří oběma lékařům jménem Tyll. Jezdím za nimi již 20 let z Prahy a s oběma jsem maximálně spokojená. Udivuje mě kritika sestřičky Jindřišky, která je člověkem na svém místě. Pohotová, pružná, ochotná. Pokud ví, vždy poradí, objedná a pokud je potřeba, pohladí i na duši. A to je pro vystresovaného pacienta velmi důležté. Více

Karla Čapka 2459, Písek Mapa

Gynekologicko - porodnická ambulance

Karla Čapka 589, Písek Mapa

Nemocnice Písek

• „Nejlepší zubař, u jakého jsem byla. Jako většina lidí, i já se bála zubaře. Teď už ne - nejde přes bolest a vysvětlil mi, co bude dělat. Profesionál, co šetrně provede svou práci a nemá u toho blbé komentáře. Více

Harantova 1388, Písek Mapa

Ordinace stomatologa

• „Paní doktorka je vždy příjemná, poradí, chová se profesionálně. Krásné prostředí je dalším příjemným bodem :)

B. Němcové 570, Strakonice Mapa

Radomyšlská 336, Strakonice Mapa

Nemocnice Strakonice, a.s.

• „Paní doktorka i sestřička jsou moc hodné a mame je moc rádi ,vždy ochotné a trpělivé se vším poradí je to nejlepší doktor v celém okresu .S.K Více

Spojařů 1252, Strakonice Mapa

Samost.ordinace PL pro děti a dorost

• „Jsem u paní doktorky nějakých 13 let, úspěšně odnošené jedno dítě. Když se paní doktorce cokoliv nezdá, nic nepodcení a dělá podrobná vyšetření. Nemohu najít ani jednu negativní věc :). Sestřička občas nemá náladu ale nikdy jsem s ní neměla problém. Skvělý přístup paní doktorky i čisté prostředí je pro mě základ. Více

Fügnerovo náměstí 45, Písek Mapa

Gynekologická ambulance

• „Paní doktorka i sestřička jsou neuvěřitelně laskavé a profesionálalní. K paní doktorce chodím už cca 10 let a jsem neskutečně vděčná za to, jaké jsou. Každá návštěva byla bezbolestná, vřelá, důstojná, hrazena pojišťovnou nebo (a to pouze v připadě plomby) s minimálními doplatky. I teď v době epidemie mi daly termín do dvou dnů, aniž by ve mě vyvolaly pocit komplikací, provinění či zavázanosti. Dvě úžasné profesionalky, které nasadily laťku vysoko a dávají člověku naději, že existuji lidé a instituce, které přistupují ke klientům s empatií, vstřícností a nepodmíněnou až samozřejmou ochotou pomoci. Vždy. Nikdy není nic problém. Nevídané! Více

Ordinace praktického zubního lékaře

• „Jiřina 26.1.2015 Jsme s paní doktorkou Říhovou velmi spokojeni, naše kluky dvojčata vždy léčila a léčí velmi dobře, je vždy milá, ochotná a svědomitá......nic nenechá náhodě. Chodíme k ní už 15 let a nemůžeme na ni říct nic špatného. Sestřička je též moc milá a ochotná.......Spíš bych ještě dodala, že se s nimi budeme neradi loučit a jen v dobrém na ně vzpomínat...........Přejeme vám hodně moc úspěchů v práci a plno spokojených malých pacientů i rodičů. Více

Sídliště Škorna 1223, Vodňany Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší paní doktorka ve Strakonicích vždy nám poradí a pomuže i když zavoláme na mobil a není ani v ordinaci ani na pohotovosti!! Neměnila bych a to 4mi dětmi máme furt něco :)))) Více

Spojařů 1252, Strakonice Mapa

Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost

• „Myslím že příjemnějšího pana doktora neznám!!!!Jsem šťastná že jsem si ho našla a poprvé v životě se těším na další setkání lidský přístup,top vysvětlení,milé zacházení kdyby byl takový každý doktor radost pak navštěvovat ... Více

Chelčického 50/1, Písek Mapa

Neurologická ambulance

• „Pan doktor je úžasný, srdečný a zvířátka milující člověk. Chodili jsme k němu s naším bíglem Tobíkem, pan doktor nám vše podrobně vysvětloval, pejska hladil, povídal si s ním, velice nám psychicky pomáhal. A když 31.12.2021 ráno jsme museli prožít tu nejhorší chvíli v našem životě, byl s námi a Tobíkem pan doktor u nás doma a tak vydechla naše psí láska naposled obklopená milujícími lidmi. Na pana doktora a jeho lidský přístup nikdy nezapomeneme. Více

Nádražní 2282, Písek Mapa

Veterinární klinika Bohemia

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

1 názor

„Velmi profesionální přístup a příjemná paní dentální hygienistka Veronika Fikejzová v nově otevřené ordinaci dentální hygieny v Písku. Téměř bezbolestné odstranění zubního kamene nad i pod dásní, ošetření citlivých krčků, fluoridace. Doporučuji. Více

Tylova 72, Písek Mapa

Dentální hygiena Písek

• Praktický lékař

„Odborník, velmi přesný diagnostik.Jeho ordinace funguje skvěle.Vždy jsem odcházel s pocitem, že pro mé zdraví bylo uděláno z jeho strany maximum. Vždy přesně určil diagnozu, když jiní doktoři byli v koncích. Více

Bezděkovská 186, Strakonice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Lepší pediatr neexistuje!Tato paní doktorka je úžasná,milá,chytrá a velice empatická,ještě jsem se s přístupem jaký má ona nesetkala.Naprostý profesionál,tímto před ní smekám a děkuji že mám tu čest u ní léčit mé dvě dcery. Více

Karla Čapka 2459, Písek Mapa

Dětská lékařka, s.r.o.

• „Výborná doktorka s ochotným přístupem. Je velmi příjemná a vše pacientovi vysvětlí.Vždy mi pomohla. Doporučuji

Bezděkovská 65, Strakonice Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „nejlepší zubařka co mne ošetřuje mé zlatíčka nemněnila bych nikdy

Tovární 202, Strakonice Mapa

Stomatologická ordinace

• „K paní doktorce chodím již přes 20 let a nemuhu nic jiného než vřele doporučit.Málo který lékař přidá k odbornosti i lidský přístup jako ona.Rovnou napíši ,že nepatřím k těm pacientkám které nemají žádné problémy a proto chválí,ba naopak.Od první chvíle se na ni spoléhám.Pouze ve zkratce: nejprve vyřešila můj problém s otěhotněním,po té v 5.měsíci odhalila problém ,který si vyžádal operaci.Když jsem ji ráno v 5.hodin zavolala,že začínám rodit,byla milá i v tuhle hodinu a přijela mne odrodit.Když byl dceři rok,našla další problém a opět operace.Do roka další porod a od té doby 15 let jen pravidelné prohlídky až do mého třetího otěhotnění.Samozřejmě v mých letech neplánovaného :-) Po porodu jsem byla týden doma a už jsem ji musela navštívit.Samozřejmě že má žena týden po porodu strach,ale vyšetřila mne s takovou opatrností,že jsem to ani nepocítila.Se vším poradila,problém vyřešila.Jelikož jsem malou doposud kojila a nic od ni nepotřebovala,tak jsem vynechala i pravidelnou kontrolu.Po dvou letech jsem si šla pro antikoncepci a ona že mne musí udělat nejprve preventivní prohlídku.Opět se potvrdila jeji odbornost,když hned při prvním pohledu odhalila problém.Ihned ultrazvuk a objednání na operaci.Rozhodně proto doporučuji .Odborná,milá,ochotná a LIDSKÁ Více

Nám. Svobody 36, Volyně Mapa

Soukr. praxe gynekologie a porodnictví