Zubař Strakonice

• „Nejlepší zubař, u jakého jsem byla. Jako většina lidí, i já se bála zubaře. Teď už ne - nejde přes bolest a vysvětlil mi, co bude dělat. Profesionál, co šetrně provede svou práci a nemá u toho blbé komentáře. Více

Harantova 1388, Písek Mapa

Ordinace stomatologa

• „Paní doktorka i sestřička jsou neuvěřitelně laskavé a profesionálalní. K paní doktorce chodím už cca 10 let a jsem neskutečně vděčná za to, jaké jsou. Každá návštěva byla bezbolestná, vřelá, důstojná, hrazena pojišťovnou nebo (a to pouze v připadě plomby) s minimálními doplatky. I teď v době epidemie mi daly termín do dvou dnů, aniž by ve mě vyvolaly pocit komplikací, provinění či zavázanosti. Dvě úžasné profesionalky, které nasadily laťku vysoko a dávají člověku naději, že existuji lidé a instituce, které přistupují ke klientům s empatií, vstřícností a nepodmíněnou až samozřejmou ochotou pomoci. Vždy. Nikdy není nic problém. Nevídané! Více

Ordinace praktického zubního lékaře

• „nejlepší zubařka co mne ošetřuje mé zlatíčka nemněnila bych nikdy

Tovární 202, Strakonice Mapa

Stomatologická ordinace

• „Pana doktora mohu jen doporucit.ma ke vsemu cit je sikovny a trpelivy.

Velké náměstí 6/14, Písek Mapa

Ordinace stomatologa

• „Ing. Kašpar František 21.5.2013 Přátelé, u paní doktorky Šuňavské není opravdu co řešit. Odbornost, pečlivost a k tomu neskutečná lidskost je samozřejmostí. Vím o čem píši, v těchto dnech je to už celých 20 roků, od mojí první návštěvy v její ordinaci. Více

Havlíčkovo náměstí 94,Galerie Florián, Písek Mapa

Ord. prakt. lékaře - stomatologa

• „Prvotridni zubni lekar, velmi prijemna ordinace, prvotridni prace jak v ordinaci tak ve vlastni laboratori

Nádražní 110/12, Písek Mapa

FRIDENT zubní ordinace a laboratoř

• „Už léta jsem její pacientka a nikdy jsem neměla důvod ke stížnosti ani vůči sestře.

Soukromá stomatologická ordinace

• „velmi pecliva, dbala, odbornice, zrucna, lidska, plne ji duveruji

Velké náměstí 148, Strakonice Mapa

Stomatologická ordinace

• „Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Chodíme k ní celá rodina.

Tovární 202, Strakonice Mapa

Zubní ordinace závod ČZ a.s.

• „musim aspon touto cestou moc podekovat,rok jsem hledala lzubniho lekare ,skvely pristup ,ochota ,rada proste to nejlepsi jednani,jsem max. spokojena,kdyby meli klienti na vyber a lekar nemel plny stav muzu jen doporucit MOC DEKUJI Více

č.d. 119, Štěkeň Mapa

Stomatologická ordinace

• „Dnes jsme ji navšívili neplánovaně s malým synem, kterého chytl zub a MUDr. Buriánková měla na Strakonicku sloužit pohotovost. Vzala nás přednostně, na syna byla velmi milá, vše mu vysvětlila. Sestra také velmi milá. Díky takovým doktorům pak nemají děti panický strach se zubařů i přesto, že zákrok dost bolí. Více

Nám. Svobody 36, Volyně Mapa

Stomatologická ordinace

• „Nejuzasnejsi doktorka na světě ! Měla jsem zkušenost i s mladší paní doktorkou - také obrovská spokojenost . Děkuji vám ! Jste nej!!! . Více

Dr. Hajného 22, Vodňany Mapa

Praktický zubní lékař

• „Děkuji panu doktorovi za profesionální a bezbolestnou péči. Vše pečlivě vysvětlí a je vidět, že svou práci dělá kvalitně a poctivě. Vždy jsem se zubařů bála, ale u pana doktora v ordinaci jsem se vskutku cítila moc dobře. Velkým plusem je také velmi vstříčná sestřička. Více

Harantova 1253, Písek Mapa

Ordinace stomatologa

• „Navštívila jsem v neděli ambulanci pana doktora, překvapilo mě příjemné prostředí a jednání :) vytrhl mi zub, ani to nebolelo a to měl pan doktor strach jak to zvládne bez sestřičky. Můj zubař mě dva dny předtím řekl, že mi ten zub zachrání a i přes to že jsem opakovaně trpěla na záněty. Uvažuji o přestoupení k tomuto panu doktoru, do Vodňan to nemám tak daleko. Takže jedním slovem : spokojenost Více

Dr. Hajného 22, Vodňany Mapa

Praktický zubní lékař

• „Velmi dobrá zubařka!Vždi příjemná a hodná k dětem....škoda ,že nejsou i ostatní lékaři jako je Mudr.Janštová.Děkuji jí za vše .....mohu jen doporučit! Více

Mokrého 186, Vodňany Mapa

Stomatologická ordinace

• „Už rok jí nutím, aby mi vytrhla stoličku a nechce prostě co vidí, že jde zachránit, tak zachrání! Nejlepší zubarka co znam. Více

Radomyšlská 336, Strakonice Mapa

• „Výborný lékař, ochotný a slušný, neskutečně citlivý, naprostý odborník, který vám pomůže, když muže klidně hned , to byla moje zkušenost !! Má opravdu šikovný ruce a je to opravdu profík !! Jedine muže vřele doporučit pana doktora :) Více

Stomatologická ordinace

• „Výborný zubař. Šikovný, poradí, domluví se s pacientem na dalším postupu. Jen mě zarazilo, když mi řekl že bude upravovat asi 2 zuby. A při odchodu z ordinace mi sestra řekla o 2500,- Což je docela dost,a tolik málo kdo má v peněžence. Takže jsem musel do bankomatu protože se nedá platit kartou :D Zlepšil bych informovanost o ceně která bude následovat aby se člověk mohl připravit v peněžence. Více

č.d. 178, Písek Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „pani Dr. Kuntovou jsme dnes navstivili s nasi petiletou dcerou, po uraze zoubku. pani doktorka byla naprosto perfektni, hodna, mila, velice lidska!! kdyby byli vsichni zubari takto vstricni a sikovni bylo by to super. Více

Nádražní 50/706, Písek Mapa

Ordinace stomatologa

• „Lidský přístup, bezbolestný zákroky a perfektní umělý zuby! :-)

Chelčického 50/49, Písek Mapa