Blatná

Jakého specialistu hledáte?
  • Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Velmi profesionalni a take hlavne lidsky pristup, ochota vse vysvetlit, poradit. Se svymi zdravotnimi problemy jsem se dlouho stydela (a bala) navstivit zubare, nicmene muj celkovy dojem je takovy, ze dalsi navstevy se uz nebudu obavat ani se stydet. Zakrok byl velmi citlivy, dopredu jsem vedela co se bude dit. Po zakroku nasledovala konzultace, pri ktere jsem nemela pocit, ze jsem dalsi z mnoha, nebo ze zdrzuji. Moc dekuji za individualni pristup a trpelivost se mnou, rozhodne doporucuji. Více

Tochovická 515, Březnice Mapa

Bc. Kristýna Kohutová Dis / Ridente.cz

Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.

1 290 Kč

• „Paní doktorka je vždy příjemná, poradí, chová se profesionálně. Krásné prostředí je dalším příjemným bodem :)

B. Němcové 570, Strakonice Mapa

Nemocnice Strakonice, a.s.

• „Paní doktorka i sestřička jsou moc hodné a mame je moc rádi ,vždy ochotné a trpělivé se vším poradí je to nejlepší doktor v celém okresu .S.K Více

Spojařů 1252, Strakonice Mapa

Samost.ordinace PL pro děti a dorost

• „Paní doktorka i sestřička jsou neuvěřitelně laskavé a profesionálalní. K paní doktorce chodím už cca 10 let a jsem neskutečně vděčná za to, jaké jsou. Každá návštěva byla bezbolestná, vřelá, důstojná, hrazena pojišťovnou nebo (a to pouze v připadě plomby) s minimálními doplatky. I teď v době epidemie mi daly termín do dvou dnů, aniž by ve mě vyvolaly pocit komplikací, provinění či zavázanosti. Dvě úžasné profesionalky, které nasadily laťku vysoko a dávají člověku naději, že existuji lidé a instituce, které přistupují ke klientům s empatií, vstřícností a nepodmíněnou až samozřejmou ochotou pomoci. Vždy. Nikdy není nic problém. Nevídané! Více

Ordinace praktického zubního lékaře

• „Nejlepší paní doktorka ve Strakonicích vždy nám poradí a pomuže i když zavoláme na mobil a není ani v ordinaci ani na pohotovosti!! Neměnila bych a to 4mi dětmi máme furt něco :)))) Více

Spojařů 1252, Strakonice Mapa

Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost

• Praktický lékař

„Odborník, velmi přesný diagnostik.Jeho ordinace funguje skvěle.Vždy jsem odcházel s pocitem, že pro mé zdraví bylo uděláno z jeho strany maximum. Vždy přesně určil diagnozu, když jiní doktoři byli v koncích. Více

Praktický lékař pro dospělé

• „Výborná doktorka s ochotným přístupem. Je velmi příjemná a vše pacientovi vysvětlí.Vždy mi pomohla. Doporučuji

Bezděkovská 65, Strakonice Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „nejlepší zubařka co mne ošetřuje mé zlatíčka nemněnila bych nikdy

Tovární 202, Strakonice Mapa

Stomatologická ordinace

• „K paní doktorce chodím již přes 20 let a nemuhu nic jiného než vřele doporučit.Málo který lékař přidá k odbornosti i lidský přístup jako ona.Rovnou napíši ,že nepatřím k těm pacientkám které nemají žádné problémy a proto chválí,ba naopak.Od první chvíle se na ni spoléhám.Pouze ve zkratce: nejprve vyřešila můj problém s otěhotněním,po té v 5.měsíci odhalila problém ,který si vyžádal operaci.Když jsem ji ráno v 5.hodin zavolala,že začínám rodit,byla milá i v tuhle hodinu a přijela mne odrodit.Když byl dceři rok,našla další problém a opět operace.Do roka další porod a od té doby 15 let jen pravidelné prohlídky až do mého třetího otěhotnění.Samozřejmě v mých letech neplánovaného :-) Po porodu jsem byla týden doma a už jsem ji musela navštívit.Samozřejmě že má žena týden po porodu strach,ale vyšetřila mne s takovou opatrností,že jsem to ani nepocítila.Se vším poradila,problém vyřešila.Jelikož jsem malou doposud kojila a nic od ni nepotřebovala,tak jsem vynechala i pravidelnou kontrolu.Po dvou letech jsem si šla pro antikoncepci a ona že mne musí udělat nejprve preventivní prohlídku.Opět se potvrdila jeji odbornost,když hned při prvním pohledu odhalila problém.Ihned ultrazvuk a objednání na operaci.Rozhodně proto doporučuji .Odborná,milá,ochotná a LIDSKÁ Více

Bezděkovská 65, Strakonice Mapa

Soukr.ordinace gynekol. a porodnictví

• „Drahunka je príma, a už je pryč rýma :)

Poliklinika Strakonice s.r.o.

• „Chodím k pí. doktorce již 9 let a mám tři děti. Vždycky jsem s jejím přístupem spokojená. Vše vysvětlí a poradí.

Bezděkovská 71, Strakonice Mapa

Gynekologická ordinace

Nemocnice Strakonice, a.s.

• „Pan doktor Holák je lékař na svém místě jak v přístupu k pacientům,tak ve své práci.....Děkuji Jana

• Otorinolaryngolog

„Operace nosní mandle bez problémů, odborně na výši, velmi příjemné jednání. Milé sestřičky na dětském oddělení.

Nemocnice Strakonice, a.s.

• „Už léta jsem její pacientka a nikdy jsem neměla důvod ke stížnosti ani vůči sestře.

Soukromá stomatologická ordinace

• „velmi pecliva, dbala, odbornice, zrucna, lidska, plne ji duveruji

Velké náměstí 148, Strakonice Mapa

Stomatologická ordinace

• Fyzioterapeut

„opravdu příjemná a ochotná

Na Křemelce 305, Strakonice Mapa

Rehabilitační středisko

• „Paní logopedku znám ze strakonické nemocnice, kam pravidelně dochází, a kde jsem ležel po mozkové mrtici. Každý den rozzářila nejen mě, ale celý pokoj. Nemohl jsem se vyjádřit a ani číst díky ní jsem se znovu všechno naučil a teď chodím k paní logopedce do její ordinace s mojí vnučkou a jsme moc spokojení. Je velmi pečlivá, citlivá a velmi vstřícná. Více

Poliklinika Strakonice s.r.o.

• „Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Chodíme k ní celá rodina.

Tovární 202, Strakonice Mapa

Zubní ordinace závod ČZ a.s.