Blovice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Přijemné prostředí,paní doktorka ůžasnáOrdinaci.zase rád navštívím.Vřele doporucuji.Snaha,ochota,laskavost.

Bendova 1149/8, Plzeň 3, Plzeň Mapa

White Smile Dental Clinic s.r.o.

• „Opět velká spokojenost, pan doktor příjemný, naprosto mu důvěřuji, sestřičky milé, usměvavé, rovněž, vřele doporučuji a nebojte se chodit na pravidelné kontroly určitě stojí za to! Více

Slovanská 27/244, Plzeň Mapa

VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň

Slovanská 27, Plzeň Mapa

Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

• „Pan doktor je stručný, vše srozumitelně vysvětlí. Objednání funguje na jedničku, na vyšetření jsem nečekala.

Terezie Brzkové 15, Plzeň Mapa

Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany

• „Příjemna a milá paní, vyslechne, vysvětlí a poradí. Byl jsem poprvé a spokojen, ještě mě čekají další sezení, ale již teď se těšim. Více

Houškova 6, Plzeň Mapa

800 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Velmi empatická, svědomitá lékařka, danému oboru rozumí, srozumitelně vysvětlí problém, navrhne možnosti řešení.

Francouzská 4, Plzeň Mapa

Psychologické poradenství, Plzeň 326 21

Psychoterapie

od 1 000 kč

Konzultace online

500 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Musím se přiznat, že se mi do terapie moc nechtělo. Bála jsem se mluvit o svých pocitech a bolestech s cizím člověkem. Ale paní Szabó si získala mou důvěru. Měla jsem pocit, že mě laskavě ale pevně provází džunglí mých vnitřních zmatků a ran. To čím si mě získala byla nejen její profesionalita, ale především její skvělý smysl pro humor. Takže určitě moc doporučuji. Více

Vltavínová 8, Plzeň Mapa

Psychoterapeutická poradna

• „Vše tak jak má být. Vysvětlení problému a následně jeho vyřešení. Hlavně práce s dětmi je perfektní.

Masarykovo náměstí 82/1, Rokycany Mapa

Noor Kharboutli

Ošetření kořenových kanálků

od 600 kč

• „Mudr. Kydlíček, profesionální, lidský, velice pozitivní a skvělý chirurg. Byla jsem velmi spokejená s komunikací a bleskovým vyřízením všech záležitostí, které se týkaly operace prsou. Moc dĕkuji panu doktorovi i paní Kydlíčkové za velmi milý a profesionální přístup. S výsledkem jsem nadmíru spokojená. Všem vřele doporučuji. Více

alej Svobody 80/923, Plzeň Mapa

Estetická plastická chirurgie

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Již 27 let, nejlepší volba lékaře v mém životě! PAN doktor mi doslova a do písmene zachránil před 2 lety život svým profesionálním přístupem a naprosto přesným odhadem při velmi skrytém problému. Profesionál ve svém oboru!!! Více

Táborská 15, Plzeň Mapa

Ordinace Táborská 15

• „Jsem po těžším úrazu hlavy, kdy se mi bohužel zhoršil zrak . Chodil jsem na Oční kliniku FN Plzeň kde jsem byl s péčí, závěry, a diagnostikou velmi nespokojen. Od té doby co jsem poznal pana doktora Silovského jiného očního lékaře nehledám. Nelze slovy popsat precizní práci a metody pana doktora. Pan doktor je i skvělý a chápavý člověk. Mohu jen doporučit Více

Masarykovo náměstí 82, Rokycany Mapa

Oční ordinace OPTIK

Ordinace Riegrova 10, Plzeň Mapa

Ordinace Plzeň - Riegerova

Koterovské 68, Plzeň-Slovany, Plzeň Mapa

Ordinace Koterovská - Plzeň

• „Dobrý den, ráda bych touto cestou moc poděkovala panu doktoru Pavelcovi a celému jeho týmu. Zároveň také doporučila všem, kteří ještě váhají, kliniku Lente. Můj syn (téměř 4 roky) v březnu 2021 podstoupil odstranění nosní mandle plazmou na této klinice. I přestože to na kliniku máme téměř 400 km, byla to naše nejlepší volba. Neskutečně si cením lidského a šetrného přístupu k dítěti, který byl na klinice prioritou. Syn velmi pěkně na návštěvu kliniky vzpomíná, na úžasnou a hodnou paní sestřičku Benediktovou, na pana doktora Pavelce. Ačkoli se normálně lékařů velmi bojí, zde to bylo úplně jiné. Žádné odběry, injekce, krvácení. Již máme za sebou kontrolu u našeho místního ORL specialistu, který týden po zákroku před výsledkem operace smekl a vyslovil velké uznání. Děkujeme moc a moc a všem VŘELE doporučujeme!!! Více

Boettingerova 26, PROSÍME O UVEDENÍ ROKU NAROZENÍ A ČÍSLA ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY, Plzeň Mapa

Pavelec LENTE s.r.o. - Plzeň

• „Pan doktor je moc hodný a vše vysvětlí. Díky němu už se nebojím návštěv zubní ordinace, na pacientech mu opravdu záleží. Lepšího zubaře těžko najdete, moc doporučuji :) Více

Purkyňova 35, Plzeň Mapa

Deemyad smile dental studio

• „Jediné co mohu napsat je : Úžasné, úžasné a ještě několikrát úžasné. Naprosto perfektní přístup a práce pana Dr Továrka a jeho týmu na sále a i poděkování celému usměvavému personálu od recepce až po přípravu operace. Hned druhý den úžasné vidění a po týdnu a druhé operaci vše skvělé. Kliniku DuoVize a pana doktora vřele doporučuji. Pane doktore moc vám děkuji :D Více

Sokolovská 82, Plzeň Mapa

OFTA s.r.o., oční laserové centrum

• „Mohu jen doporučit ! K panu doktorovi chodím už několik let a vždy naprostá spokojenost. Ochotný,výborná kvalita, bezbolestnost, pro pana doktora není nic problém :) Vše zvládne ! Více

Havlíčkova 703/12, Plzeň Mapa

GratiaDent zubní centrum s.r.o.

• Psychoterapeut, Psycholog

„S paní Kotalovou jsem měla intenzivní terapii v průběhu skoro 2 let. Po každém sezení jsem odcházela s nadhledem na svůj problém, osvobozená a klidná. Paní Kotalová má profesionální a zároveň velmi osobní přístup, pomáhá najít kořen problému, díky ní jsem se naučila analyzovat své pocity, odbourávat nepodstatné věci a zcela jsem se zbavila panickych záchvatů. I teď občas jednorázově využívám možnost Skype sezení. Více

Černická 887/9, Plzeň Mapa

Psychoterapie Plzeň -nyní mateřská dovolená

od 500 kč

• „Mohu paní doktoru vřele doporučit! Velmi profesionální, milý, uklidňující a pečlivý přístup a spojíte-li to ještě s úžasnou sestřičkou, tak máte recept na zlato! Opravdu si nepřipadáte jako u zubaře. Dnes jsem byl u ní na prvním zákroku a jako člověk co má (nyní už spíše měl) panickou hrůzu ze zubaře, tak mohu poprvé v životě říct, že se skutečně na další návštěvu těším. Více

Klatovská tř. 106, Plzeň Mapa

ZUBNÍ CENTRUM KRONUSOVÁ s.r.o.