Stříbro

Jakého specialistu hledáte?
  • Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Kvalitní, profesionální péče a milý decentní přístup. Doporučuji a těším se na příští návštěvu.......

ulice, Plzeň Mapa

• „Pan doktor je opravdu profík a užasný člověk, měla jsem problém s inkontinecíjsem už 4 týdny po operaci a jsem moc spokojená. Velké dík panu DOKTOROVIOperoval mě v nemocnici v Rakovníku kde je užasný personál a sestřička v ordinaci u pana doktora v Mar.lázních je také skvělá Více

• Chirurg, Gastroenterolog, Ur… olog, Otorinolaryngolog Více

SWISS MED CLINIC s.r.o.

• „Pan MUDr. Petr Kocek je mladý vstřícný doktor. Oceňuji především jeho přístup k pacientovi, kdy dokáže i naprostému laikovi vysvětlit daný problém a případný zákrok. Vše ochotně zodpoví a nezažila jsem, že by se na nějakého pacienta mračil. V době, kdy jsem docházela do jeho ordinace, mi dokázal napravit a zachránit spoustu zubů, aniž by to výrazně zasáhlo můj rozpočet. Do ničeho Vás nenutí a u všeho sdělí případné plusy i minusy. Z jeho práce je vidět, že se ve svém oboru neustále vzdělává. Kdybych se neodstěhovala, docházím k němu nadále. Být takových zubních lékařů více, lidé by určitě nechodili do ordinací se strachem a o svůj chrup pečovali mnohem víc. Více

Benešova 511, Stříbro Mapa

Poliklinika Stříbro

Bělení zubů

od 2 500 kč

• „Nejlepší gynekolog široko daleko. Vždy pomůže, všechno vysvětlí, často se po sms zeptá na vývoj situace. Je opravdu skvělý, neměnila bych. Více

Plzeňská 435, Chotěšov Mapa

Ženská ambulance

• „Vstřícný, komunikativní a velice šikovný pan doktor. Výborná péče, ochota a přístup také jeho sestřičky.

• Praktický lékař

„Velmi dobrý lékař celé naší rodiny, ochotný. Nikdy nic nezanedbá.

Plzeňská 293, Planá Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Plastický chirurg

1 názor

„Dňa 24.2 2016 som podstupila operáciu argumentáciu (zväčšenie prsníkov) Bola to moja najlepšia voľba zveriť sa do rúk práve panovi dr MUDr Csaba Toth. Úžasný odborník,skvelý človek s veľkým srdiečkom.Prsia su dokonalé ,prirodzene presne tak ako mi bolo sľúbené. Patrí Vám môj obdiv a veľká vďaka. Všetkým urcite odporúčam. Ďakujem za splnenie sna.. Více

• Otorinolaryngolog

„Profesionální přístup, výborný doktor, léčili jsme usi,nosy - spokojenort. Někdy trochu rázný přístup, ale s tím se dá žít, když nás za to uzdraví. ;-) Doporučuji Více

SWISS MED CLINIC s.r.o.

• „Vždycky jsem byla vyklepaná, když jsem měla navštívit zubaře. Od té doby, co jezdím k MUDr. Procházkovi, se v podstatě těším. Pan doktor mi vše před zákrokem vysvětlí, tak se nebojím, ovládá velice dobře psychologii člověka. A důležité je, že nevybírá za výkony hrazené pojišťovnou jako v jiných ordinacích a má velice lidské ceny, žádný zlatokop. Doporučuji. Linda Více

U Porcelánky 230, Chotěšov Mapa

• „Jeden z mála lékařů, který si poradil se synovi strachem z bílého pláště. K zubaři jsem syna musela dotáhnout.Teď jde sám a bez jekotu a jen díky přístupu pana doktora a sestřičky.Děkuji Více

U Stadionu 473, Město Touškov Mapa

Zubní ordinace

• „Super lékařka, která ví jak léčit všechny své malé a dospívající pacienty. Vždy vyjde vstříc a pomůže. Nebudu měnit i když bydlíme jinde. Jelikož tato kapacita se najde už jen málo kde. A ovšem nesmí se zapomenout na sestřičku, která je též super. Vždy byly obě ochotné a vždy pomohly . Více

Čemínská 217, Město Touškov Mapa

č.d. 30, Kozolupy Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka i její dcera jsou obě skvělé zubní lékařky. Ošetření u nich jsou vždy poctivě vysvětlena a citlivě provedena. Má značně křehká zubní sklovina už s paní doktorkou lecos překonala.Dokonce i rozsáhlé oštření, které se obvykle dělají na 3 a více etap jako tahání nervu mi bylo v časové tísni provedeno najednou a naprosto dokonale, bez nutnosti jakéhokoli dalšího zásahu. Moc děkuji! Mohu jedině doporučit. Více

tř. 1. máje 272, Holýšov Mapa

Ordinace praktického zubního lékaře

• „V rehabilitačním zařízení ve Stříbře se musí každý cítit velmi příjemně, fyzioterapeutky zde mají profesionální,vlídný,milý přístup k pacientům. Své práci rozumí a vybavení (zejména vířivka na HK a DK) by jim mohli závidět v leckterém rehabilitačním ústavu. Jen tak dál. Více

Větrná 1378 (Dům s pečovatelskou službou), Stříbro Mapa

Samostatné rehabilitační pracoviště

• „Dobrý den.mám pocit že paní Lída.P z 6.května, která tak nadává na paní doktorku jí chce jen uškodit.Co já vím a mám zkušenost vždy když přijde pacient s akutním problémem nikdy nečeká ani se neobjednává je ošetřen hned a ještě před objednanými.A jestli se někdo objednává tak se čeká maximálně den dva a ještě je nabídnut vhodný termín který se hodí pacientům.Takže si asi tahle paní Lída P. pěkně vymýšlí .S tím že čeká šíleně dlouho je blbost.A jestli špatně vidí a stále chodí na oční s tím že nevidí tak jí napíšou brýle na tom není nic divného.Dle mého názoru horšení zraku nemá nic společného s chronickým zánětem.A když se horší zrak tak se píšou brýle .třeba desetkrát to je normální .a jestli má paní chronický zánět tak to jí řekne jak doktor ve Stříbře,Plzni.................tak kdekoliv jinde .a jak jsem se dívala asi přešla k p. doktorce Kalafové tam zase NA MŮJ LEKAŘ zdrbla sestřičku,že jí dala léky na chodbě a platila v čekárně,že je strašná sestra a čeká se u nich na objednání šíleně dlouho.Tahle paní asi nebude nikdy spokojená a jen bude psát stížnosti.Já jsem s naší p.doktorkou spokojená a DLOUHO NIKDY NEČEKÁME .brýle nám píše i když přijdem se zánětem spojivek, protože je svědomitá a zkontroluje nám oči a zjistí že nevidím tak mě napíše brýle to je právě naopak naprosto v pořádku.Tak to má být.nekontroluje jen to že mám zánět ale i ostatní .Proto tímto chválím naší paní doktorku ,protože sem píší jen ti nespokojení a těch spokojených je mnohonásobně víc.ti sem zapomínají psát.a její sestřička je supr.Ta říká akutní případy berem hned jen si chvíli počkejte.doděláme objednané na tuhle hodinu .tímto Zdravím divnou paní Lídu P. která si tak trochu víc vymýšlí protože skutečně šíleně dlouho se u naší paní doktorky nečeká .při objednání den dva to je podle mě ok. Více

Benešova 511 poliklinika 2.poschodí vpravo, Stříbro Mapa

Oční ambulance

• „Ráda doporučuji. Je to lékař na svém místě. Pozorný a komunikativní k dítěti. A zároveň dokáže poslouchat rodiče a jejich poznatky k danému problému. Více

Chodská 4, Planá Mapa

• Hradecká 600, Stod Mapa

Stodská nemocnice a.s.

• „Paní doktorka je skvělá,má citlivý a velice profesionální přístup, i sestřička je úžasná. Prostě ve svých téměř 50letech chodím k zubaři s radostí. Více

Husova 197, Kladruby Mapa

Samostatná ordinace stomatologa

• Fyzioterapeut

1 názor

„Kvalitní péče, milé sestřičky, běžné zdravotnické prostředí a navíc perfektní technické zázemí.Nechápu, jak někdo může naši rehabilitaci pomlouvat. Více

Plzeňská 293, Planá Mapa

Samostatná fyzioterapeutka