Mariánské Lázně

Jakého specialistu hledáte?
  • „Přístup pana doktora výborný, jako při předešlých zkušenostech v minulosti - svižné vyšetření bez zdržování, jasně a srozumitelně vysvětlená diagnóza a návrh dalšího postupu. Více

Ortopedická ambulance - Moje ortopedie s.r.o., LPZ Sokolov

• „Na slečnu Mgr. Andreu Štefkovou jsem dostala velmi dobré reference a ty mohu jen a jen potvrdit. Opravdu umí pomoct, chce řešit problém, hledá možnosti, dává rady a doporučení. Vše vysvětlí, popíše...., protože zná a umí. Je milá, ochotná a velice profesionalní. Jana Hošková Více

Vítězná 2234, Sokolov Mapa

Ambulance Fyzioterapie Fyzioso

Klasická masáž

od 350 kč

• „Pan doktor je opravdu profík a užasný člověk, měla jsem problém s inkontinecíjsem už 4 týdny po operaci a jsem moc spokojená. Velké dík panu DOKTOROVIOperoval mě v nemocnici v Rakovníku kde je užasný personál a sestřička v ordinaci u pana doktora v Mar.lázních je také skvělá Více

Poliklinika Sokolov

U Nemocnice 91/3, Mariánské Lázně Mapa

Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.

• Chirurg, Gastroenterolog, Ur… olog, Otorinolaryngolog Více

SWISS MED CLINIC s.r.o.

• „Nejlepší ortoped široko daleko, po artroskopii hlezna vše vyléčeno, s vynikajícím výsledkem. Doporučuji

Slovenská 545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

MOJE ORTOPEDIE s.r.o.

• „Moje zkušenost panem MUDr. Kalendou je výborná. Ochotný, vstřícný a především profesionální přístup. To samé platí pro sestřičku. 14 dní od operace kolene se pomalu vracím k běžnému fungování. Tímto děkuji nejen za perfektně odvedenou operaci, ale i za následnou péči. Více

Slovenská 545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

• „1.dobry pristup. 2.ochotny. 3.uzdravi. 4. poradi.dr.freml , dr.humenska a dr.ferus skutecni lekari. Vsem doporucuji. Více

Hlavní 263, Mariánské Lázně Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Vstřícný, komunikativní a velice šikovný pan doktor. Výborná péče, ochota a přístup také jeho sestřičky.

U Nemocnice 91/3, Mariánské Lázně Mapa

Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.

• „Výborný lidský přístup, specialista na kolena.Vždy se snaží vyjít vstříc. Vřele doporučuji. J. Veselovský

Hlavní 282/144, Mariánské Lázně Mapa

Ortopedická ambulance

• Praktický lékař

„Velmi dobrý lékař celé naší rodiny, ochotný. Nikdy nic nezanedbá.

Plzeňská 293, Planá Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Tady ani nejde jinak,než panu doktorovi a jeho týmu udělit ***** Bála jsem se šíleně zubaře,ten poslední zubař,mi zub neumrtvil a zajel mi do nervu-od té doby jsem se bála k zubaři jít.Nakonec se ozvala bolest jiného zubu a já k zubaři musela.Ovšem tentokrát jsem zvolila zubaře podle referencí a slyšela jsem,že pan Foustka je opravdu vynikající.Dnes jsem se přesvědčila že je to tak.Po příchodu do ordinace mě uvítalo klidné prostředí,příjemná sestřička a pan doktor.Oba dva mě ujistily,že se nemám čeho bát.Po usednutí na křeslo mi ihned zub umrtvily.Poté začali zub léčit.Ze začátku jsem byla nervozní a bála se že to bude bolet.Ale po chvilce jsem se úplně uklidnila a přesvědčila jsem se,že se nemám čeho bát-zavřela jsem oči a dá se říci že jsem u toho tak trochu relaxovala.Nakonec byl zákrok hotový.Sice mě ještě ten den zub pobolíval ale to je po takovém zákroku běžné.Teď už mě zub nebolí a jsem ráda že jsem k p.Foustkovi šla. Poprvé jsem zjistila že se nemusím bát chodit k zubaři a o tom mě přesvědčila návštěva ve stomatologickém centru Dr.Foustky.Sice nemá pan zubař smlouvu s žádnou pojišťovnou ale úroveň ošetření/personálu/ordinace je ta nejlepší a za takovou péči si člověk rád zaplatí. Rozhodně doporučuji! Více

Dřevěná 9/478, Mariánské Lázně Mapa

Privátní stomatologická praxe

• Plastický chirurg

1 názor

„Dňa 24.2 2016 som podstupila operáciu argumentáciu (zväčšenie prsníkov) Bola to moja najlepšia voľba zveriť sa do rúk práve panovi dr MUDr Csaba Toth. Úžasný odborník,skvelý človek s veľkým srdiečkom.Prsia su dokonalé ,prirodzene presne tak ako mi bolo sľúbené. Patrí Vám môj obdiv a veľká vďaka. Všetkým urcite odporúčam. Ďakujem za splnenie sna.. Více

Bezdružická 274, Planá Mapa

• „Někdy jsem si myslela , že mi ji seslalo samo nebe :) . Když už všechno vzdáte , najednou vysvitne slunce , a ukáže vám že můžete jít dál . Tím sluncem pro mě byla paní magistra. Více

Jednoty 1931, Sokolov Mapa

Ordinace klinické psychologie

• Otorinolaryngolog

„Profesionální přístup, výborný doktor, léčili jsme usi,nosy - spokojenort. Někdy trochu rázný přístup, ale s tím se dá žít, když nás za to uzdraví. ;-) Doporučuji Více

SWISS MED CLINIC s.r.o.

• „Vždy pomohl v tom co jsem potřeboval. Tam kam jsem ho do své duše pustil, tam vždy dobře poradil. Ctil mé soukromí. Prostě mohu doporučit. Více

Hornická 1613 ( bývalé plynárny ), Sokolov Mapa

Ordinace klinického psychologa - dopravní psycholog

• „Dnes jsou lidi tak zlé misto toho aby byli vděčné .Velice ochotna p.doktorka i sestřička. Děkuji za letitou spolupráci Vojtášková. Více

Sportovní 713, Horní Slavkov Mapa