Kraslice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Přístup pana doktora výborný, jako při předešlých zkušenostech v minulosti - svižné vyšetření bez zdržování, jasně a srozumitelně vysvětlená diagnóza a návrh dalšího postupu. Více

Ortopedická ambulance - Moje ortopedie s.r.o., LPZ Sokolov

• „Pan doktor je skvělý. Velice šikovný, zachránil mi zub. Absolutně profesionální jednání. Pan doktor mě zbavil strachu ze zubaře. Jezdím až z Prahy. Velice doporučuji. Více

Skřivánčí 37, Aš Mapa

Stomatologie Aš

• „Na slečnu Mgr. Andreu Štefkovou jsem dostala velmi dobré reference a ty mohu jen a jen potvrdit. Opravdu umí pomoct, chce řešit problém, hledá možnosti, dává rady a doporučení. Vše vysvětlí, popíše...., protože zná a umí. Je milá, ochotná a velice profesionalní. Jana Hošková Více

Vítězná 2234, Sokolov Mapa

Ambulance Fyzioterapie Fyzioso

Klasická masáž

od 350 kč

• „Pan doktor je opravdu profík a užasný člověk, měla jsem problém s inkontinecíjsem už 4 týdny po operaci a jsem moc spokojená. Velké dík panu DOKTOROVIOperoval mě v nemocnici v Rakovníku kde je užasný personál a sestřička v ordinaci u pana doktora v Mar.lázních je také skvělá Více

Poliklinika Sokolov

• „Nejlepší ortoped široko daleko, po artroskopii hlezna vše vyléčeno, s vynikajícím výsledkem. Doporučuji

MOJE ORTOPEDIE s.r.o.

• Skřivánčí 37, Aš Mapa

Stomatologie Aš

• „Moje zkušenost panem MUDr. Kalendou je výborná. Ochotný, vstřícný a především profesionální přístup. To samé platí pro sestřičku. 14 dní od operace kolene se pomalu vracím k běžnému fungování. Tímto děkuji nejen za perfektně odvedenou operaci, ale i za následnou péči. Více

• Sexuolog, Gynekolog

„Dříve byla čekací doba v čekárně i přes dvě hodiny... za tu dobu, co chodím k této dr.se vystřídala spousta sestřiček až nyní je ta dosavadní nejlepší! Obě moc příjemné, milé a lidské. Dr.vnímá, naslouchá, zodpovídá jakékoli dotazy. Prostředí čisté, útulné a vždy hraje Evropa 2???? vyšetření na úrovni, moderně vybavena ordinace. Dr.nemá problém přijmout pacienta v urgentních případech i po pracovní době. Za mě velká spokojenost!! Více

J. K. Tyla 361, Sokolov Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „Výborný lékař, milý, slušný, usměvavý. K panu doktorovi chodím již delší dobu a nemůžu si ho vynachválit. Je to profesoinál se vším všudy. Zajímá se o vaše problémy, pošle vás na veškerá vyšetření, jen aby se ujistil, že jste v pořádku. Velmi si ho vážím a jsem ráda, že jsem v jeho péči. Více

J. K. Tyla 1568, Sokolov Mapa

Interní a tělovýchovné lékařství

• „Nejlepší zubní ordinace v ČR! Mohu jen doporučit. Nové pacienty ale bohužel nepříjmají. Praci odvadí pečlivě a poctivě. Nedá se vůbec nic vytknout! Více

U Divadla 172, Sokolov Mapa

Ambulance zubního lékaře

• „Někdy jsem si myslela , že mi ji seslalo samo nebe :) . Když už všechno vzdáte , najednou vysvitne slunce , a ukáže vám že můžete jít dál . Tím sluncem pro mě byla paní magistra. Více

Jednoty 1931, Sokolov Mapa

Ordinace klinické psychologie

• Praktický lékař

„Nejlepší doktor, ktereho znám. Sestřička je moc hodná, ochotná, milá. Nemuzu si na nic stěžovat. Děkuji za Vaši péči. Více

Karla Čapka 748, Habartov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

Palackého 1891, Kraslice Mapa

Praktický lékař a diabetolog

• „Maximální spokojenost.Profesionálové každým coulem.Neměnil bych.Jedině ordinace pana doktora Henzla.Vřele doporučuji. Více

Havlíčkova 47, Kraslice Mapa

Ordinace praktického stomatologa

• „Vždy pomohl v tom co jsem potřeboval. Tam kam jsem ho do své duše pustil, tam vždy dobře poradil. Ctil mé soukromí. Prostě mohu doporučit. Více

Hornická 1613 ( bývalé plynárny ), Sokolov Mapa

Ordinace klinického psychologa - dopravní psycholog

• „Dnes jsou lidi tak zlé misto toho aby byli vděčné .Velice ochotna p.doktorka i sestřička. Děkuji za letitou spolupráci Vojtášková. Více

Masarykova 524, Nové Sedlo Mapa

Dětská ordinace

• „Pan doktor je velice zlatý člověk. Možná se vždy nesměje, občas trochu ,,nepříjemný,, ale na to máme snad každý právo, nemá jít kvuli tomu snad do práce? Aby jste si našli další možnost konverzace. Podle mne se i zachová tak, jak daná pacientka k němu. A navíc dámy, chodíte si k lékaři pokecat nebo vás zajímá výsledek o vás. Komunikativnost a odbornost podle mne na jedničku. Jsem VÍCE než SPOKOJENÁ Více

J. K. Tyla 461, Sokolov Mapa

Ordinace ženského lékaře

Nemocnice Sokolov

• „pana doktora navštěvuji od roku 2009,jsem spokojen,má zájem o pacienty,nenechá nic náhodě,neustále sleduje průběh nemoci,je slušný a má zájem o problémech,které nastávají,mohu doporučit. Více

Sokolovská 2262, Sokolov Mapa

MUDr. Petr Frydrych Medifi - ambulance s.r.o.