Nejdek

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

Online konzultace k dispozici

„Velice příjemné a profesionální sezení. Těším se na další. Vřele doporučuji. Jemně a s citem mě, paní Erika Benická, dovedla kam jsem chtěla dojít. Více

Bezručova 10, Karlovy Vary Mapa

"Psychologie u orloje s.r.o."- pobočka Karlovy Vary

Individuální psychoterapie

od 1 000 kč

Individuální psychoterapie

1 000 Kč

• „Přístup pana doktora výborný, jako při předešlých zkušenostech v minulosti - svižné vyšetření bez zdržování, jasně a srozumitelně vysvětlená diagnóza a návrh dalšího postupu. Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Ortopedická ambulance - Moje ortopedie s.r.o., LPZ Sokolov

• „Na slečnu Mgr. Andreu Štefkovou jsem dostala velmi dobré reference a ty mohu jen a jen potvrdit. Opravdu umí pomoct, chce řešit problém, hledá možnosti, dává rady a doporučení. Vše vysvětlí, popíše...., protože zná a umí. Je milá, ochotná a velice profesionalní. Jana Hošková Více

Vítězná 2234, Sokolov Mapa

Ambulance Fyzioterapie Fyzioso

Klasická masáž

od 350 kč

• „Pan doktor je opravdu profík a užasný člověk, měla jsem problém s inkontinecíjsem už 4 týdny po operaci a jsem moc spokojená. Velké dík panu DOKTOROVIOperoval mě v nemocnici v Rakovníku kde je užasný personál a sestřička v ordinaci u pana doktora v Mar.lázních je také skvělá Více

Rokycanova 1756, Sokolov Mapa

Poliklinika Sokolov

• „Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu magistrovi za vše, co pro naší rodinu udělal. Ať už to byla péče o vnuka před mnoha lety, jemuž dal šanci na normální život, o naše nedonošené vnučky dvojčata, které po absolvování cvičení zdárně dohnaly svůj hendikep, či za dceru, která měla velké bolesti v oblasti pánevní a pan magistr jako jediný dokázal diagnostikovat a odstranit problém. Také za mě, hlavu rodiny a odstranění bolesti zad a v neposlední řadě za manželku, která měla ochrnutí lícního nervu a znetvořenou tvář, což se cvičením velice rychle znormalizovalo. Nyní je v péči tohoto výborného odborníka naše vnučka po nešťastné zlomenině a její stav se mílovými kroky lepší. Panu Mgr. Kruckému velice důvěřujeme a děkujeme mu ještě jednou, za jeho lidský a všímavý přístup, za jeho odborné znalosti a péči, kterou nám věnuje. Více

U Imperiálu 14, vila Orplid přízemí, Karlovy Vary Mapa

Rehabilitace a fyzioterapie

• „Paní doktorka je velice milá, ochotná a starostlivá. Momentálně jsme řešili u naší štěněcí fenečky otravu kyanidem (z pecek špendlíku žlutého). Nebyla u paní doktorky zaregistrována a i přes to na nás paní doktorka počkala, hned začala léčbu a starala se mimo pracovní dobu přes zprávy. Stále jsme byly v kontaktu, péče i léčba skvělá a momentálně máme doma šťastnou štěněcí slečnu. To samé mohu říct o naší druhé fenečce ve chvíli, kdy měla průjmy. Paní doktorka hned udělala stěry, vyšetření a po zjištění klostrídií zahájila léčbu a během 10 dnů jsme doma měli zdravou holčičku. Obě holčičky máme již registrované u paní dr a jsme velice spokojeni s přístupem a péčí. Více

Staré náměstí 3, Ostrov Mapa

Veterinární ordinace a pohotovost MVD.Lenka Mullerová

• „Nejlepší ortoped široko daleko, po artroskopii hlezna vše vyléčeno, s vynikajícím výsledkem. Doporučuji

Slovenská 545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

• U Nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Clinic for Luck

• „Moje zkušenost panem MUDr. Kalendou je výborná. Ochotný, vstřícný a především profesionální přístup. To samé platí pro sestřičku. 14 dní od operace kolene se pomalu vracím k běžnému fungování. Tímto děkuji nejen za perfektně odvedenou operaci, ale i za následnou péči. Více

Tovární 600, Chodov Mapa

Ortopedická ambulance

Slovenská 545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

• „Vlídné zacházení příjemné prostředí a usměvavý personál vše je super. I když nerad chodím po doktorech, ale musím tady to nemá chybu. Více

Závodu míru 582/3, Karlovy Vary Mapa

Ordinace Karlovy Vary

• „Pan Dr. je milý, vše vysvětlí dopodrobna, při ultrazvuku taktéž vše popíše. Velká spokojenost. Sestřička milá.

U nemocnice 1161, Ostrov Mapa

Nemocnice Ostrov

• Sexuolog, Gynekolog

„Dříve byla čekací doba v čekárně i přes dvě hodiny... za tu dobu, co chodím k této dr.se vystřídala spousta sestřiček až nyní je ta dosavadní nejlepší! Obě moc příjemné, milé a lidské. Dr.vnímá, naslouchá, zodpovídá jakékoli dotazy. Prostředí čisté, útulné a vždy hraje Evropa 2???? vyšetření na úrovni, moderně vybavena ordinace. Dr.nemá problém přijmout pacienta v urgentních případech i po pracovní době. Za mě velká spokojenost!! Více

J. K. Tyla 361, Sokolov Mapa

Ordinace ženského lékaře

• „Výborný lékař, milý, slušný, usměvavý. K panu doktorovi chodím již delší dobu a nemůžu si ho vynachválit. Je to profesoinál se vším všudy. Zajímá se o vaše problémy, pošle vás na veškerá vyšetření, jen aby se ujistil, že jste v pořádku. Velmi si ho vážím a jsem ráda, že jsem v jeho péči. Více

J. K. Tyla 1568, Sokolov Mapa

Interní a tělovýchovné lékařství

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní Havlíčkovou mohu jen doporučit.Její práce je velmi profesionální.Je velmi milá a empatická. Arteterapeutický kurz spojený s muzikoterapii byl pro všechny velkým přínosem. Více

Myslbekova 4, Karlovy Vary Mapa

Centrum psychoterapeutických služeb

Relaxace

250 Kč

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Byla jsem s dcerou, které vše kolem čištění zubů podrobně ale zábavnou formou vysvětlila. Je velmi přátelská a profesionální. Odvádí dokonalou práci. Odcházely jsme s dcerou nadšené a budeme se těšit na další návštěvu. Více

Ostrovského 3, Mapa

Dentální hygiena Mirela Kenická

• „Paní doktorka je velice milá a ochotná, to se vidí jen málokdy. Po příjezdu na dětskou pohotovost jsme očekávali, že nás pošlou na zdlouhavá vyšetření k dalším doktorům, ale se sestřičkou hned zakročily, udělaly všechny potřebné testy a do hodiny jsme věděli výsledky. Mohu jen doporučit. Více

Tovární 600, Chodov Mapa

Poliklinika

• „Skvělý lékař. Dříve jsem měla ze zubařů hrůzu a každé návštěvy se děsila. Nyní chodím ráda a naprosto bez obav. Pan doktor je sympatický, milý, trpělivý a velmi ochotný. Vždy pomohl a díky němu mám konečně zuby v pořádku. Docházíme k němu celá rodina včetně dětí, které také chodí rády. Jsem moc ráda, že máme možnost navštěvovat tuto skvělou ordinaci. Sestřičky také velmi milé. Více

Železniční 1, Karlovy Vary Mapa

• „K panu doktorovi chodím poté, co umřela MUDr. Cabalková. Nejdřív trochu ostych, ale pak to přešlo. Jsem za něj moc ráda. Kultivovaná osobnost, empatie, vysoká odbornost, pečlivost, zdvořilost. Nikdy jsem nezažila, aby neměl "náladičku", ba naopak. Pokaždé je příjemný, důsledný. No a sestřička? Je to ta nejmilejší a nejhodnější sestřička, jakou jsem kdy potkala. Hotový anděl. Této týmové dvojici přeji jen to nejlepší. Více

Nám.Dr.Horákové 8, Karlovy Vary Mapa

Soukromá gynekologická ordinace